Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 848837 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #855 kdy: St 18 Leden 2012, 14:51:51 »
Ano pamatuji se na ten rozhovor.  :)

Posledne jsi psal, ze se ti podari se uz i dostat na hranici tech "magickych" 30 pip denne prumer.
Takze to s absenci tech vlastnosti tak spatne nevidim. Udrzet se na ni uz by melo byt podstatne jednoduzsi, nez se na tu hranici vyskrabat. zaklady mas, chut taky, akorat obcas jeste pozlobi psychyka, al etu si vypilujes az tradingem. Nakroceno spravnym smerem mas a je hodne traderu, co hranici 30 pip denniho vysledku v prumeru nemaji dosazenou.
Opravdu to tak pesimisticky nevidim, ale svym zpusobem je lepsi byt vice pesimista, nez optimista, tedy alespon u me to tak funguje.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #856 kdy: St 18 Leden 2012, 17:08:16 »
Jo tak to musím upřesnit. Těch 30 pip denně s tím pátečním profitem minulý týden se mi těch 30 pip daří držet od chvíle co jsem začal znovu obchodovat na Live účtu a to je od 9 ledna tohoto roku. Když jsem si to propočítal, tak mi vyšlo i se ztrátama + 407 pip čistá ruka a když to vydělím 30 pipy, tak mi vychází, že mám vyděláno na 13 a půl dne. Takže mám vlastně vyděláno do neděle ;D (Na demu jsem to nezjišťoval.) Ale dva týdny jsou na nějaký závěr ještě brzo, uvidíme co přinesou následující týdny. Ale kdyby platilo pravidlo "Jak na nový rok, tak po celý rok", bylo by to super  ;D
Ono když se podaří a člověku se povede udělat obchod +150 pip, tak má vlastně na celý týden vyděláno. Takže když si tohle člověk uvědomí, tak najednou zjistí, že není zas tak úplně nutné honit hafo obchodů za týden. Takže když teď nenarazím na žádný obchod do pátku, nemusím věšet hlavu. ;)  Například dneska jsem se k tomu vůbec nedostal, protože jsem měl zařizování a ta hodina ráno je na přípravu málo. To už jsem si uvědomil taky. Od chvíle co se zabývám malůvkama, tak mi ta příprava trvá mnohem déle a už se nechci pouštět do obchodů bez rozmyslu a hlavně když vím, že nebudu mít možnost to průběžně sledovat. Jsem pak zbytečně nervozní.
A nejlepší je na tom to, že velkou zásluhu na tom máš Ty se svým webinářem, protože teď ty grafy vidím prostě úplně jinak než před tím. Takže ti patří velké díky.  ;)

Absenci těch vlastností jsem měl na mysli spíše v jiných oblastech. Třeba to programování, s tím jako mám problém, ale kdybych v tom byl dobrý, myslím si, že bych se možná na trading nikdy nedostal, protože je to něco, co by mě dokázalo zabavit neuvěřitelným způsobem. Proč tomu tak je sám nevím, asi proto, že tuhle dovednost obdivuji, tak jako někdo obdivuje modelářství atd. A netýká se to jen programování, nebo tradingu, mám mezery ve spoustě jiných oblastí, ale řešit to v mé současné situaci je nereálné, takže se teď soustřeďuji hlavně na trading, abych se aspoň pokusil do budoucna zaopatřit rodinu. Snad se podaří, protože ten můj současný zdravotní stav jsem očekával až tak za 10 let nejdříve. Když to přišlo už teď, nevím co bude za 10 let.

Ale ten nápad s tím managerským účtem na kterým pojedou automaty, to je prostě geniální, protože situace kdy programátor poskytne program k využití každému kdo bude chtít a zároveň se elegantním způsobem vyhne pirátskému šíření je prostě bomba!!!  8)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #857 kdy: St 18 Leden 2012, 20:56:08 »
ahojte, pripájam ešte jeden obchod.. suma sumárom za dnešok +100 pip ve vačku  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #858 kdy: St 18 Leden 2012, 21:11:13 »
Balti - Gratulace  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #859 kdy: St 18 Leden 2012, 21:57:44 »
ďakujem dupisek  :) len som to trošku pokazil :D pri nastavovaní čakújuceho príkazu som to celé zabudol prestaviť práve na čakajúci a rovno som hned nakupil  >:(

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #860 kdy: St 18 Leden 2012, 23:32:47 »
Dupisek -- to jsem urcite rad, ze ti to dalo neco co dokazes vyuzit. A tve nynejsi postupy uz vypadaji podstatne rozvazneji nez predtim a to je urcite dobre, pak se clovek chova hned s vetsim respektem k tradingu a nedela zbytecne blbosti a bere to opravdu vazne.

Balti -- ta tohle se mi stava obcas taky a vzdy si nadavam pak musim rychle resit, zda to tipnout ci zachranovat . jInak moc peknych 50 pip pekny obchudek.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #861 kdy: Pá 20 Leden 2012, 23:56:02 »
Tak dneska jsme meli moc pekny trade na signalech zdarma pro uzivatele LiteForex. A nebyli v tradu rozhodne sami. Podaril se nam obchudek za peknych +75 pip v jednom kontraktu na EURUSD.


Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #862 kdy: Po 23 Leden 2012, 10:15:37 »
Stanicio bude ten AOS EPAP k dyspozici pro real obchodníky?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #863 kdy: Po 23 Leden 2012, 10:17:05 »
Ano bude jako PAMM ucet

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #864 kdy: Po 23 Leden 2012, 10:34:38 »
jako teda ten manažerský,že ho budež obsluhovat ty jo?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #865 kdy: Po 23 Leden 2012, 10:43:16 »
jo to je on.

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #866 kdy: Út 24 Leden 2012, 18:31:29 »
ahojte,
trošku na pobavenie  ;D

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #867 kdy: Út 24 Leden 2012, 19:41:04 »
Ja dnes aspon +49 pip ;)

Balti
Ja stale drzim Long EUR/CHF , tak uvideme... ;)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #868 kdy: Út 24 Leden 2012, 20:01:19 »
koukam, ze dneska byla nejaka soutez, jeden zavrel s 1 pip a dalsi s 2 a 3  ;D

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #869 kdy: Út 24 Leden 2012, 20:17:03 »
opall: čakám na lepšiu cenu :D ten obchod som otvoril omylom pri zadávaní limitnej objednávky,, len som to zabudol prestaviť a hned som nakupil..
stancio: hráme takú hru, teraz je na rade 4 pipový obchod, potom 5 potom 6 potom 7 atd atd  ;D