Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 867557 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #660 kdy: Po 28 Listopad 2011, 18:34:38 »
krysa - tak SHORT na zlate uz jsem dlouho nevidel, moc pekny

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #661 kdy: Pá 02 Prosinec 2011, 22:02:11 »
Tak výsledek za tento týden ,na mě moc pěkný ;D +268 pip.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #662 kdy: Pá 02 Prosinec 2011, 22:11:05 »
Koukam, ze se ti to zlato hodne zalibilo  ;D

Ja tam dneska mel jen +52 pip na signalech co jsem posilal na EURUSD

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #663 kdy: Pá 09 Prosinec 2011, 20:01:57 »
Zdravím všechny,

tak trochu jsem zkoušel strategii na kterou jsem včera večer narazil a mám pocit, jakoby byla ušitá přímo na mě. Tak jsem to testnul a i přes mírnou nejistotu docela zajímavý na to, že jsem od 14:00 v práci a už nebylo moc možností. Tak jen doufám, že se mi takhle bude dařit dál. Je to zatím jen na demu, tak na výšku lotu moc nekoukejte. Dal jsem to schválně a to se 100USD depositem a snahou ten účet udržet. Takže vlastně takový pokus o vytvoření simulace psychickýho tlaku. Po nedávných událostech v rodině se teď na ostré obchodování necítím ani s tím nejmenším lotem.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #664 kdy: Pá 09 Prosinec 2011, 20:31:42 »
dupísek pěkné výsledky a že je to na demu to vůbec nevadí na live příde čas. já tet jedu live a tet se my docela daří ale aš my to zase nepujde tak jdu spět na demo ;D
Tak moje výsledky za tento týden +434 pip akorát je škoda že je to jen 0.01 lotu :-\

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #665 kdy: Pá 09 Prosinec 2011, 21:44:45 »
Dupisek koukam, ze tam mas poradny rozptyl portfolia :) Jetsli je to demo ci nikoli neni podstatne, vsechno se musi natestovat a pro live je tak jako tak potreba psychycka pohoda.

krysa9 - neresil bych ze to je ted 0,01 lot to neni podstatne to se da postupne svedat jak si clovek bude vice verit.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #666 kdy: Pá 09 Prosinec 2011, 23:39:28 »
Stanicio - no, tak nějak jsem to zkusil ze zvědavosti a abych řekl pravdu, z toho eura jsem teď tak zmatený, že jsem z toho mimo. Tak jsem si říkal, že se mrknu i jinam. :-) Mimochodem ten poslední otevřený jsem nechal zavřít na SL těsně před zavíračkou :-) Ale nejsem si jistý kolik je to pipů, předpokládám, že je to podobně jako u zlata, takže zřejmě 109 pipů. Je to tak?

Jinak bych se chtěl zeptat, jak je to u indexů? U měnových párů má broker poplatek ve formě spreadu, ale u indexů spread není. Z čeho si tedy bere broker poplatek?

Krysa9 - Souhlasím se Staniciem, důležitá je teď úspěšnost a až budeš mít jistotu, můžeš jet větší objem. Nechtěl jsem tomu věřit, ale psychika je prevít a i když si to člověk nechce přiznat, psychika pracuje. Jinak se připojuji ke gratulaci, 434 pipů zisk je super.
« Poslední změna: Pá 09 Prosinec 2011, 23:42:06 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #667 kdy: Pá 09 Prosinec 2011, 23:53:38 »
Gratulujem Vám chlapci :)
no musím sa priznať, že vám ticho závidím tie kvantá pipov.. Ak mám byť úprimný, mne sa nejak nedarí zbierať väčší počet pipov na obchod ..
Sice mám účet od 6.11. 2011 +29.54% v pluse ale v priemere mám zisk len 9 pipov na obchod :/

ALE KED BUDEM VELKY! BUDEM MAT 900 pipov na obchod :DD

Držím vám palce, nech sa darí :)

Balti

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #668 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:00:21 »
Balti - Tak já ten nový způsob zkoušel od včerejšího dne poprvé, takže to neznamená, že příští týden budu mít zase takové výsledky. Sice mám pocit, že mi to sedne a že jsem se jako trader v tomto novým způsobu našel, ale ty dnešní výsledky to nijak nepotvrzují. To ukáže až čas  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #669 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:11:54 »
balti - 9 pipu na obchod neni vubec spatny. Je to proste scalping a to je taktez jedna z technik. Kdyz ti to vyhovuje tak to nemen. Kazdy jsme nejaky a je dobre najit si ten svuj trading a pak ho provozovat.

Neni vsechno o pipech, kdy mas techniku zalozenou na menisch pipech dozenes to mnozstvim.

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #670 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:22:52 »
Dupisek- každopádne nás informuj o výsledkoch i nadalej :)

Stancio- mna neskutočne rozčuluje ked vidím v príspevku screen a tam  100 - 300 pipové obchody :D (vdobrom slova zmysle) pritom používam najmenší graf H4 a daily... celý moj problém je v predčasnom ukončení, ked vstúpim do obchodu hned prepnem na H1 a potom to aj tak vyzerá :D.. ale mám aj väčejšie obchody 40 - 50 pipové; +  viac krát som sa už pomílil v objeme namiesto 0,01 som zadal 1lot a to potom pokazí štatistiku :/ samozrejme tie 1lotové obchody boli stratové takže no :D
 mám to nastavené automaticky na 0,01 tak ako si mi radil, ale obchodujem na roznych pc a všade to je inak nastavené ale zato si možem sám :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #671 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:22:59 »
dupisek -- vypocet pipu na EURUSD je jednoduchy rozdil mezi cenami 3415  az 3354 == 61 pip

Co se spreadu tyce. Jak jsi dosel na to, ze i indexu neni? Vsechny pary ho maji. viz tabulka.
http://www.liteforex.cz/podpora/67-obchodni-nastroje-swap-spread.html

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #672 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:31:14 »
U párů a u zlata vím jak se počítají pipy, ale u S&P 500 mi to přijde nějak moc,proto se domnívám, že na tom posledním kontraktu to děla (10930.0) 109 pipů, ale nejsem si tím jistý. Jestli to třeba není 1093 pipů.
Myslel jsem, že S&P 500 je také index a u toho žádný spread není. Aspoň se nezobrazuje.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #673 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:39:33 »
No psal jsi jak se to pocita na euru proto jsem psal o euru  ;)

SP500 nevim, ja to nikdy neobchodoval a jelikoz to neni na LIVE tak me to nikdy ani nezajimalo. Mohu se podivat jak otevrou trhy co to dela, ale problem z ceho zije broker mas vyreseny neni to LIVE, takze brokera netrapy, ze tam neni spread. Obchoduje se jen to co je v tabulce, pokud je na DEMO neco navic (jako ze sazmorejme je tam toho podstatne vice) tak to jsou pary co vse je mozno na forexu najit globalne.

Tim padem ani netusim, jak je to s hodnotou kontraktu, protoze to stejne nikdy nepojedu. Musis si zadat kontrakt o objemu treba 1 lot  a vis, ze hodnota 1 pip toho kontraktu musi byt 10 USD a podle ceny si spocitas, ktera pozice cisla urcuje 1 pip.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #674 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:41:07 »
Balti - to te vazne nemusi deprimovat nekdo to zene na pipy jiny na objem a dalsi na pocet obchodu a ctvrty na finance. Takze kazda statistika pak bude vypadat jinak. Pokud s tim mas problem, musis prejit na statistiku procentualni.

Trosku jsi me zarazil tim, ze ten "scalp" jedes na 4H a dennich, to snad ani nejde  ;) Ja si myslel, ze to tlacis tam na 5M ci 15M . 9 pip na 4H vazne moc nevim, jak bych toho mel docilit, ale viz vyse, kdyz ti to vyhovuje nemen to. Me to bude divne, tobe to prijde jako suprovy a je i ve skutecnosti vydelecny, tak ostatni ignoruj  ;D