Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 868071 krát)

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #615 kdy: So 12 Listopad 2011, 15:34:11 »
Ahoj

Tak to je dobrá zpráva a když si tam dám 300 usd to budu moct mini nebo micro loty.

Za 10 dní skončí demo a založím nové a schválně udělám ztrátu až na 500 usd a pokusím se vydělat slušné usd.
výběr ,,mohl bych to nechat poslat na účet dcery.

Zase moc děkuji

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #616 kdy: So 12 Listopad 2011, 23:44:53 »
Na LITE muzete obchodovat nejen MINI ci MICRO? al epredevsi NANO kontrakty coz je cca 1 pip 1 UScent a tak ztrata 100 pip znamena 1 USD coz jde bez problemu stat a perfektne si clovek zvykne na LIVE ucty a muze postupne zvedat objem kontraku.

300 USD by vam melo bez nejakych zasadnichch spatnych vypoctuMM stacit na obchodovani jednoho ci dvou MICRO kontraktu pak uz to bude horsi MM.

Kdyz budete chtit vkladat finance dejte vedet je tam uskali ve vyplneni zpravy pro prijemce, avy sla platba dobre sparovat a nemusela se pracne dohledavat.

Co s evyberu tyce, tak prevest finance na ucet Vasi dcery urcite nepujde, jelikoz je LiteForex vazan zakonem proti prani spinavych penez a tak hlavni podminka pro jakekoli manipulace, je, ze ucty musi byt vzdy vedeny na toho, kdo si zalozil ucet na LiteForex.
Teoreticky muze dcera udelat registraci na LF a vy obchodovat, kdyz vam k tomu da pristupove hesla  ;), ale to uz me pripada lepsi volba mit to na sebe a pak si udelat debitovou kartu.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #617 kdy: Ne 13 Listopad 2011, 06:56:02 »
Dobrý den

zase jsem chytřejší,ale já nechci ztráty já potřebuji rozmnožit 300 - 600 - 1200 - 2400 a furt pryč

do výšin.

určitě se ozvu ,vyplňováni to je moje z toho mám vždy pupínky.

Hezký den

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #618 kdy: Ne 13 Listopad 2011, 07:42:01 »
Inspirace na dnešní začátek.
ahoj

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #619 kdy: Ne 13 Listopad 2011, 11:09:32 »
Pisete "ja nechci ztraty" Tak to vas hned zarazim, to jednate spatne, ztraty prijdou, budou a musi prijit. to je normalni vyvoj a je podstatne lepsi se s tim smirit hned nez byt prekvapen pro vyluxuvani uctu. to je prave rizeni uctu MM. Vy se tpmu branite a spusta z nas to delalo. Ale nejde mit jen zisk, to hledate holly grail a ten nexistuje a nikdy nikdo ho nenasel a troufam si rici, ze nikdy nenajde. Je dobre si tohl euvedomit co nejdrive. klidne zavrete kontrakt ve ztrate a vydelajte na ztratu lepsim vstupem.

A co s etyce pohybu, tak se obavam, ze dekucne nei presna. teda v zacatku neni presna, ne v naslednem vyvoji. Protoze pokud bych ted mel sazet na smer, tak Italove tim co udelali o vykendu euro poslou nahoru a az nasledne po vystrizliveni to sleze dolu n azhruba stejnou uroven co ted ci spise jeste nize. Ale jeste jse se tim extra nezabyval a bude hodne zalezet na Weekly GAP co to udela a pokud to prepali tmer urcite to slitne. Naopak pokud traderi budou rozumni, pujde to na stejne hladine ci kousek, nize, al ena rozumnost traderu urcite na burzovnim trhu nespolehejte trader se chova jako klasicky dav lidi, kam jde vetsina tam jde take.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #620 kdy: Ne 13 Listopad 2011, 15:11:33 »
tak to nahoře byla samosebou trochu nadsázka ,ale když budu moct mini tak bych mohl trochu ten účet zvětšit,budu se znažit.

až otevře trh tak se chvilku budu koukat a možná ,že i zadám něco na hezké ráno.
vše je pravda nacpal jsem si to hlavy.
ahoj

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #621 kdy: Po 14 Listopad 2011, 05:25:50 »
Ahoj

Ranní brobuzení 331 usd + ale je pravda šoup jsem tam na noc 3 lotíky.

tak a kdyby se to takhle dařilo jednou za živý tak to už stačí,budu spokojenej.

Měl jsi pravdu euro poskočilo nahoru ,ale já vydělal na poklesu.

Hezký den

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #622 kdy: Po 14 Listopad 2011, 06:05:35 »
mizím ,večer budu
hezkýden

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #623 kdy: Po 14 Listopad 2011, 08:19:11 »
331 USD na full lot tak to je 33 pip ten pohyb tam byl, taky jsem z toho vytahl par pipu na shortu, ale to jeste neni konec pohyb teprve prijde ted se probouzeji nemci a za chvili anglani to uz bude zajimavejsi a tak ocekavam teprve reakci na Italii

k tomu obchodu neni to problem, ale jak se to jednou utrhne a ty u toho nebudes to bude mazec ???

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #624 kdy: Po 14 Listopad 2011, 09:49:17 »
Tak pekny short jsme ted videli na GBPUSD zadavali jsem to vecer jako obchodni signal a kdo tam sel ma vydelano. U nas je to peknych +73 pip
A podle textu na foru to vypada ze ten profit tam nebudeme mit sami, al eminimalne dalsi dva traderi.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #625 kdy: Po 14 Listopad 2011, 10:01:44 »
No já si pohrával se stop losem a nakonec se mi to zavřelo na 1.6069 a pak to slezlo. Tak jsem chvíli počkal a když to vylezlo zpět na 1.6071, tak jsem zadal kontrakt znovu. Zavřel jsem ho nyní na 1.5997, takže u mě dobrý  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #626 kdy: Po 14 Listopad 2011, 10:28:24 »
Aleson pro priste clovek vi, ze nema do kontraktu sahat, kdyz ma metodu podl ektere se vstupovalo  ;)

Ne nekdy se to muze vymstit, tady BE byl asi zbytecny jelikoz potencial byl hodne velky. ja davam sem tam i dvojity kontrakt a tady jsem ha taktez nedaval nebot jsem neocekaval pouzit BE. Nastesti t to vyslo napodruhe pekne, takze se nic nestalo.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #627 kdy: Po 14 Listopad 2011, 15:23:11 »
No tak zase nová zkušenost  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #628 kdy: Po 14 Listopad 2011, 18:29:47 »
Už jsem zde,tak jsem zavřel -75 usd.

dopoledne už euro šlo jen dolu.já stejně chci tento nový účet dostat až na 1000 usd a potom zase pěkně nahoru.

obrázek je víše,ten nákup jsem smáznul.

Ahoj

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #629 kdy: Po 14 Listopad 2011, 19:15:31 »
už jsem to snížil a nyní si držím palečky abych účet nezrušil.

ahoj

jdem na to