Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 854117 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #600 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 16:58:57 »
krysa9 - ano, nyní mi to vychází taky tak. Předtím to bylo méně, ale to je daný pohybem ceny. Kolik to bylo u předtím u USDCAD nevím, ale myslím, že do 30 dolarů by se to určitě vešlo.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #601 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 17:03:26 »
OK tak tet uš tomu rozumym díky. ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #602 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 17:04:13 »
Není zač :)
Myslím, že výborná pomůcka když si člověk není jistý.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #603 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 17:06:18 »
Jinak jsem se tedy rozhodl samozřejmě s 0,01 lotem na Lite vstoupit na tom EURUSD na hladině 1.3743 a zatím to vypadá slibně, tak snad to tak půjde dál :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #604 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 21:46:48 »
0,01 na LITE nezadate neco mate napsane spatne.

Tak zkusim taky neco pridat

8 LOT na REAL je jasny to je proste 8 LOT
8 LOT na LITE je 8 MICRO tedy 0,08 na REAL

Prepocty mezi LITE a real jsou velmi jednoduche neni v tom zadan veda vse je deleno 100 ci nasobeno 100 podle toho co berete jako zaklad. tedy jak vklad financi je na LITE nasobeny stem, tak je nasobena i velikost kontraktu 0,08 * 100 = 8
Pokud tedy mate DEMO tak mate hodnoty z REAL uctu a stim taky pocitate, pokdu to prevadite na LITE tak si vse vynasobte 100. Jen LITE umoznuje jeste neco navic a to snizit si hodnotu o 10 a dostanete se na NANO kontraklty. protoze na REAL je nejmensi MICRO a na LITE je nejmensi NANO.

No a ted k tem vypoctum pro LITE ucte, pro realisticke obchodovani by jste meli pocitat pro normalni obchody s nekolika max tak 2-3 nano naraz idealne alespon 30 USD, samozrejme plati cim vice tim lepe. Nebot lepe vychazi pak MM.
Coz vase 8 MICRO tedy 80 ti NANO kontrakt tezce nesplnuje jelizkoz pro toto zadani by jste meli mit idealne alespon 960 USD

S vasi 50 USD se do techto akci nejen, ze neposytet, ale ani o nich nepromyslet, protoze v tom okamziku je hodnota 1 pip = 0,8 USD, coz pri pohybu 10 pip mate 8 USD a zbyvajicich 17 USD co mate volnych (22 USD blokace a 11 USD je margin call) vas sezera ihned jak se cena hybne o 21 pip, coz je vam jasne, ze je to naprosty nesmysl.

Vse mate popsane uz tady na foru jak procentualne, tak matematicky, to predpokladam, ze cetl kazdy na foru jako uplne prvni tema.
http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,129.0.html

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #605 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 21:55:21 »
Pravda, napsal jsem to špatně, je to 0.10. Ale na demu je to 0,01 a proto jsem se spletl. Však jsem to psal, že s reálnými penězi bych do toho nešel. Byl to jen experiment, chtěl jsem si potvrdit teorii a trochu vylepšit sebevědomí. Protože v poslední době jsem se cítil nejistě a byl jsem rozhozený. Teď začínám mít trochu pocit, že se začínám trochu orientovat. Předtím jsem se bál vstoupit do obchodu, protože i když jsem vstoupil, ihned jsem začal mít pochybnosti a snažil se z toho zase vylézt. Teď teprve začínám mít pocit, že si začínám trochu věřit, tak snad se to bude ještě lepšit.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #606 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 22:01:58 »
Vsak se nic nedeje, ja to napsal i pro druhe jako prispevek do rozpravy. Ono je lepsi nekolikrat vec zopakovat nez pak rikat, ze jsem to mel rici.

Kdyz testujete DEMO pro obchodovani LITE je treba si byt vedom vsech rozdilu a dokazat spocitat si ty rozdily, aby se DEMO tvarilo jako LITE.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #607 kdy: St 09 Listopad 2011, 20:27:08 »
Tak jsem dneska po dlouhé době zabodoval na live 76 pip. ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #608 kdy: St 09 Listopad 2011, 20:32:44 »
Jo euro cad tak to uz jsem dlouho nevidel, slusny :)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #609 kdy: Čt 10 Listopad 2011, 21:13:15 »
Tak dneska Gold +191 pip ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #610 kdy: Pá 11 Listopad 2011, 01:07:24 »
jo tohle bylo dobry, korekce se cekala prorazeli tem trendovou caru a odrazeli se od fiba, to je jako sebrat diteti lizatko, gratulace

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #611 kdy: So 12 Listopad 2011, 08:40:11 »
ahoj
 jak poznáte koli to bylo pipů já to tedy nepočítám ,já jen kolik je na konci dolárků.

hezký den

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #612 kdy: So 12 Listopad 2011, 10:45:57 »
pip je zjednodusene rozdil mezi nakupni a prodejni cenou

dokonce to tady o par stranek drive je presneji popisovane.

napriklad EURUSD se da i spocitat tak, ze na DEMO verzi a objemu kontraku 0,1 je jeden USD roven 1 pip, al eto plati jen pro DEMO a REAL a pri objemu 0,1 na techto latformach. Na LITE je to jinak.

napriklad EURUSD nakup 1.4000 a prodej 1.4020 je rozdil 20 a tedy i 20 pip a je jedno jaky je to objem, ten rozdil je vzdy a vsude stejny tedy na EURUSD je pohyb 0.0001 ceny picitan jako jeden pip a dolary jsou pocitany az podle objemu kontraktu
napriklad GBPUSD nakup 1.6050 a prodej 1.6150 je rozdil 100 a tedy 100 pip

na DEMU je 20 pip furt stejna velikost, ale hodnota je takovato
kontrakt 0.01 a 20 pip = 2 USD
kontrakt 0.1 a 20 pip = 20 USD
kontrakt 1 a 20 pip = 200 USD
kontrakt 10 a 20 pip = 2000 USD

plati to i pro GBPUSD u jinych paru uz to nemusi presne sedet, ale prumerne je to tak jak je psano.

pro LITE verzi to je kvuli mensimu objemu a prepoctu na UScenty trochu jinak
kontrakt 0.01 a 20 pip = nelze zadat kontrakt 0.01
kontrakt 0.1 a 20 pip = 20 UScentu
kontrakt 1 a 20 pip = 2 USD
kontrakt 10 a 20 pip = 20 USD

pokud tedy budete pouzivat pip mate moznost srovnavat s ostatnimi jinak to neni mozne jelikoz ruznym objemem a zavyslosti na velikosti uctu nemuzete poradne srovnavat, ale jsou i vyjimky, kdy je srovnani podle USD vhodnejsi, to je predevsim pri rizeni kontraktu velikosti objemu.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #613 kdy: So 12 Listopad 2011, 13:24:03 »
 Ahoj

Zase vyčerpávající odpověď díky za nííííííí,ale škoda ,že nemám účet v bance hned bych si nějaký malí real účet otevřel .

láka mě to moc musím zjistit která banka otevře účet a nebude chtít po mně každý měsíc nějaký vklad, nikdy jsem účet nepotřeboval . nejraději to mám z ručky do ručky.

hezký odpoledne

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #614 kdy: So 12 Listopad 2011, 14:14:32 »
Coz o to vklad muzete udelat na USD ucet v ceske sporitelne primo na prepazce sporitelny bez zakladani ceskeho uctu (minimum je vsak 100 USD), ale nevim, jak idelane si pak ty finance vzit zpet. Pokud by jste zatim nechaval na uctu a nevybiral je, nemusite zatim ucet resit. A az pozdeji pripadne by jste si poridil debitovou mastercard kartu na vyber z bankomatu, ale tam uz je poplatek nebo zalozil zdarma moneybooker ucet a mel finance v elektronicke penezence a mohl tim platit na internetu ci si poridil jejich vyberovou kartu do bankomatu.

a nezakladal bych chce asi REAL a, el LITE pokud zacinate je to bezpecnejsi na vase finance jelikoz obchodujete s mensimi castkami, ale to je sazmorejme na Vas.