Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 851741 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #540 kdy: Po 19 Září 2011, 21:45:03 »
nainstaluj si tento program IrfanView.
jednase o freeware bez jakehokoli skodliveho ci adware kodu a sam ho pouzivam jiz mnoho let.

Je to v ZIP, tak si to rozpakuj a nainstaluj nejdrive samotny program a pak cestinu.

pak spustis program a jdes do menu OPTIONS a vyberes CHANGE LANGUAGE a vyberes si jednu z cestin a das OK. pak uz to mas v cestine.

postup je naprosto stejny jako predchozi navod, jen misto programu Malovani spustis program IrfanView a vyberes si tu cast co chce orezat z v menu UPRAVY zvoliss VYBER ORIZNUTI (klavesova zkratka CTRL+Y)
a ulozis v menu SOUBOR, ULOZIT JAKO a zase vyberes GIF a ulozis.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #541 kdy: Po 19 Září 2011, 21:47:22 »
Jo de to i vtom malování akorá se to ukládá v celé stráce

edit :soubor jsem orezal. Stanicio
« Poslední změna: Po 19 Září 2011, 22:29:00 od Stanicio »

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #542 kdy: Po 19 Září 2011, 22:17:58 »
Tak uz je mi to vse jasne, bohuzel jsem mel pravdu s tim, ze se mi to nezda.

V prvni rade a to je vlastne i ten problem, nepouzivas LiteForex brokera. Ale to se da celkem prezit, jenze tim, ze ho nepouzivas, tak ti MyFxbook ukazuje nesmysly. Jelikoz myfxbook ma chybu ve vypoctech pip u nekterych brokeru a overovali jsme ze LiteForex ji ma opravenou dobre.

Oni totiz neukazuji pip, ale bod. Coz neni problem u EURUSD apodobne, kde jeden bod je roven jednomu pip. Jenze zlato to ma, jinak proto to nazyvame anomalii zlata (to sis prece uz musel vsimnout, ze to bylo nekolikrat uvedeno), kde 10 bodu na zlate  je rovno jednomu pip.
Pak mas stejnou hodnotu pip jak na euru a jinych parech jako na zlate a o to jde. Pokud to pocitas podle tech chybnych tabulek na myfxbook u tohoto tveho brokera, tak ti to nikdy nebude vychazet a bude ti to hazet cisla zvetsene o 10 a neziskas nikdy presny prehled.
Zvlaste pokud u toho brokera mas vice paru nejen zlato na jednom uctu, tak ty statistiky ktere obsahuji pip, muzes rovnou zahodit, jsou ti pak k nicemu.

Take, nez se ta chyba u Myfxbook opravila u LiteForex tak jsme s tim take meli problemy a statistiky nesli spocitat.

Dulezite je totiz mit stejny objem pri pocitani pip a u euro USD, pri nano je to 1 UScent a tedy i ty ostatni pary musis mit ty castky stejne ci okolo. Jenze tobe to u zlata vychazi ze jeden pip u nano neni 1 USCent ale 0,1 UScent tedy castka desetkrat mensi.
A tak tedy na stejny cenovy pohyb 1 pip na euru by jsi u tebe potreboval 10 pip na zlate. Ale pak ti veskere statistiky jsou uz knicemu, kdyz nemas ty pohyby synchronizovane. O te chybe na Myfxbook vime, ale neresili jsme ji, jelikoz LiteForex ji uz ma davno opravenou jako i nekteri dalsi brokeri a tak statistiky uzivatelu Liteforex jsou v poradku.

Kontaktuj si brokera at si zjedna opravu u Myfxbook.

Kazdopadne, neni problem to pouzivat i tak jak to mas, jen celkove statistiky jako maxima a i minima a vsechny prumery budou nesmysly.
Jestli ti sedi cena netusim, nebot to neni LF a tak netusim ani typ uctu ani hodnoty, mozna budou dobre.

Posilam vypis z Myfxbook na zlate od LIteForex, kde je to presne videt jedna se o LITE ucet tedy ano kontrakt 1 pip=1 UScent

Pokud tedy chces prezentovat vysedky tak aby sli spolecne zde analizovat tak ty sve vysledky v pip vydel cislem 10, jinak to bude vzdy zkreslene.
Jiste si vzpominas na ten pripad co tu probehl, kdy nas obvynovali, ze presne ty vysledky na zlate nasobime 10 (tak jak ty to mas uvedene), ale mel smulu, protoze zisk 30.000 pip byl opravdu 30.000 pip a ne 30.000 nasobenych 10.

ty tve vysledky tedy ukazuji
254 pip
0,9 pip
37 pip

coz uz je pochopitelne vzhledem k pohybu zlata, ale i tak je to pekny vysledek za ktery neni treba nepochvalit.
« Poslední změna: Po 19 Září 2011, 22:24:14 od Stanicio »

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #543 kdy: Po 19 Září 2011, 22:32:20 »
Jo tak to jo tak já budu dycky výsledek dělyt 10 dík

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #544 kdy: Po 19 Září 2011, 22:41:37 »
Neni zac. Me to vrtalo hlavou, kde se vzal na zlate tak velky pohyb.
kazdopadne, si to zkontroluj i na ostatnich parech, zda je to v proadku, my to mame u MyFXbook zkontrolovane a overene pro LiteForex, coz je logicky, jini brokeri si to musi vyridit sami.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #545 kdy: St 21 Září 2011, 00:54:32 »
Tak dneska tedy spise v utery. jsem na signalech meli moc peknych +152 pip ze dvou kontraktu na EURUSD

prvni byl na fixni PT a druhy byl posleze trailovan.
« Poslední změna: St 21 Září 2011, 00:56:07 od Stanicio »

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #546 kdy: St 21 Září 2011, 22:32:15 »
Tak dneska -49pip gold ,no mohlo to být i horší ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #547 kdy: St 21 Září 2011, 23:03:08 »
To je v pohode to ti pokryva zisk z predtim.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #548 kdy: Čt 22 Září 2011, 18:03:12 »
Tak jsem dneska zase pěkně zazmatkoval. >:(
Uplně nesmyslné dva vstupy a rázem  -680pip gold takže katastrofa::::::::::

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #549 kdy: Čt 22 Září 2011, 20:10:36 »
No jak to dnes tak sleduju, tak se přes zlato, stříbro, ropu, EUR/USD a já nevím co ještě přehnalo pěkný tornádo........... Jsem se nestačil divit.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #550 kdy: Pá 23 Září 2011, 00:06:33 »
krysa --  a proc to delas, vzdyt vis, sam, ze to muze bolet. Tak se z toho alespon poucit.

Dupisek -- staci toho vyuzit e svuj prospech, ted posilam signal.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #551 kdy: Pá 23 Září 2011, 06:49:26 »
Stanicio - To je fajn, ale já se dnes asi k počítači nedostanu a na firemním počítači si troufnu jen se podívat na fórum, protože provozovat tady metatrader riskovat nechci. Pokud se k němu dostanu po praci tak uvidím co bude  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #552 kdy: Pá 23 Září 2011, 09:07:03 »
Vsak jak jsem psal hlavni ucel signalu neni ho zobchodovat, ale naucit se podle signalu nejake konkretni techniky a postupy a podle nich si je pak sam uz provozujes bez ohledu na cas.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #553 kdy: Pá 23 Září 2011, 21:55:17 »
No tak signal vysel suprove a to tam jeste bezi druhy, ktery uz nemuze skoncit ve ztrate. Ale dneska se nam podarilo na signalech peknych +125 pip, vypad to na uspesny tyden.  :)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #554 kdy: Pá 23 Září 2011, 22:11:33 »
Tak to je pěkný,já měl smolný týden ale nic držím se mého hesla Všechno bude..... ;D