Veřejná diskuze > PAMM investičné účty (NOVINKA)

náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"

<< < (2/31) > >>

Stanicio:
Jeste jednou si to precist  ;)

Manazer nikdy nema dispozici z financemi investoru, nemuze je vybrat, nemuze s nimi manipoluvat. A co je dulezite, nemaji tyto finance absolutne zadny vliv na chod manazera, jelikoz s temito financemi investoru manazer NEBOBCHODUJE, jedna se vzdy o podili v procentech podle manazerskeho uctu.  A tento ucet mam vlastni finance v podobe 25000 USD, ktere se zhodnocuji at tam je jeden investor nebo ticici investoru, stale mamazer obchoduje jen s 25000 USD na specialnim manazerskem uctu oddelene od investorskych uctu.

Tazke jestli vyberou investori 80% se sytemem to vubec nehne. To je zakladni pravidlo, jelikoz kdyby tomu bylo jinak, tak by takovymto zpusobem ridil ucet jen silenec ci hazarder. Proto je to na PAMM reseno prave zasadne oddelene.

vawaver:
A preto je PAMM naprosto jedinečný tým, že investor nie je limitovaný v tomto smere absolútne ničím.
Žiadne termíny, žiadne fixné obdobia...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

dupisek:
O tom, že manažer nemůže disponovat penězi investorů vím, to mi bylo jasný už od začátku. Jen mi uniká ten princip zhodnocení pro investora když vezmu princip otevření kontraktu, takže díky za vysvětlení, mě občas některé věci dochází pomaleji za což se omlouvám.

Stanicio:
Ono j eto neco novehol, takz eto chce zazit to. Ale zjistt, se princp zhodonocovani je vlastne jednoduchy, zajimaji te jen procenta. od doby tveho vstupu s konkretnim kapitalem.

Stanicio:
Pokud nekdo sleduje situaci, bude asi vedet, ze je docela solidni doba na doplnkovou investici. odhad 5-6% zisku na teto hladine dooufam, ze za nekolik dnu. aktualne hodnota cca 23,99% predtim 30%

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi