Veřejná diskuze > PAMM investičné účty (NOVINKA)

náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"

<< < (3/31) > >>

dupisek:
Včera jsem poslal nějaké peníze na jeden účet. Tu doplňkovou investici můžu poslat na ten samý účet kde už peníze jsou, nebo si mám udělat další účet?

Stanicio:
ja si na to delam vzdy dalsi samostatny ucet, at se mi to neplete.

Stanicio:
Postupujes uplne stejne jako pri tom prvnim zvolis ten samy PAMM a internim transferem nebo naplnenim tam das finance. j ana tohle pouzivam finance ulozene na hlavnim neobchodnim investicnim uctu a vzdy otevru doplnkovou investici a internim transferem prevedeu finance je to pak naprosto bez poplatku za prevody. mohu si nastavit zavrit pri zisku 5% nebo to pak zavru rucne. a nemusi se bat ze bych si poskodil hlavni investici, ale i tam se to da delat jen to zavirani se dela hure, kdy ztam chces neco nechat.

dupisek:
Jo jo, já si včera omylem otevřel k hlavnímu neinvestičnímu účtu 2 účty a teď mi právě díky tomu došlo, že na tu doplňkovou investici by bylo lepší použít ten druhý, ale chtěl jsem si to jen ověřit.  :)
Říkal jsem si, že kdybych to poslal na ten co už peníze jsou, že by to bylo nepřehledný.

Stanicio:
presne tak, lee s eto ridi, jelikoz investor muze pak u kazdeho nastavit procenta kdy se to ma samo automaticky zavrit. coz zmanena vsechno zavrit, tedy ne jen cast a proto je pak lepsi to mi toodelene. Ale da se to i samostatne, myslim vsak, ze tohle je idealnejsi zpusob.

Byva take dobre treba rici si, ze mas volnou investici 1000 USD tak pro ruzne hladiny pouzijes jen cast treba pri 5% poklesu 1/3, pri 10% druhou 1/3 a tak podobne. s tim si uz clovek muze pohrat. jen nesmy system moc brzo padnout nez to na sebe vydela.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi