Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 557607 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #255 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:28:47 »
Ted se ptas na dve ptazky, co dal po tom co tam nacpaly ty prachy. No ty ciste a elegantne vyhodili z okna rptozoze tim jen oddali agonii a tezce prodluzuji pretrvavajic problemy, misto radikalniho reseni a to vyhodit recko z menove unie.
Co se eura tyce tak si nemyslim, ze by situace byl anejak odlisna od obdoby co tu byl apred sumitem. Ted to bylo jako obvykle heroicke a lidi vystrizlivi a zjisti, z eto byl stejne nesmysl a situace se stabilizuje.
Muj predpoklad, ze euro nebude nejak vyrazne stoupat, chvili jeste je to mozne, a pak se stejne vrati na puvodnejsi hodnoty. Ale je to predikce na zaklade fundamentu ne techniky. Odhad normalu tak vidim nekde na 1.4000

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #256 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:32:55 »
No je škoda, že jsem včera neuvěřil své technice, kterou teď vypilovávám na tom obchodním systému. Ten mi ukazoval long na euru, takže jsem trhnul asi jen 20 pips. Za to na CAD/CHF jsem si utrhnul 80 pipů  :)
Testuju teď na tom obchodním systému vstupy na hodinových grafech a zatím to vypadá slibně  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #257 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:38:38 »
jo proc ne, netvrdim, ze to long nepujde jeste to bude chvili braznit, ale asi jsi si vsiml, ze v regstrovane sekci je prave vydany jeden signal na euro.

Na me je 14H uz moc maly TF, mam radeji 4H ci jeste lepe denni graf.

Ale kazdopadne neni treba zoufat, ze bylo "jen" 20 pip o to nejde, dulezite je vypilovat si ten system a hlavne se ho drzet :o) a pokud to generuje i zisk, nic lepsiho si prat nemuzes  i kdy zse muze zdat maly ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #258 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:43:18 »
Jo jo, právě to tady študuju. Někde jsem četl jak používat fibo, tak si to porovnávám a na normálním nově otevřeným grafu to mám stejně jako Ty, ale na grafu kde mám ten obchodní systém mi to vychází nějak divně, tak zjišťuju příčinu. S tím malým ziskem nezoufám, musím pořádně otestovat tu moji techniku a pak už je to jen o důvěře a ta je daná psychikou o které zjišťuji, že to je opravdu nejdůležitější nástroj. Sanžím se na demu reagovat jako kdyby to byly skutečný peníze.
Jinak teda 4H už jsou na mě moc, i s dodržením MM mi to přijde drastický a moc nervů.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #259 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:47:11 »
Tak příčinu už jsem našel, mám to moc zvětšené a na monitoru se mi objevuje počáteční svíčka úplně jiná. To se pak nedivím, že mi to nevychází.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #260 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:49:09 »
Samzorejme, ze te nakonec omezi psychyka, urcite jsi si vsiml, ze to mockrat zminujeme jeko jeden z nejhlavnejsi aspektu tradingu. Prusvih je, ze na Demo se ho nenaucis, coz je problem. Takze nejdrive vypilovat system, naucit se systemy dodrzovat na demu. A kdyz to slape, pak prejit na NANO loty a postupne cvicit psychyku. Demo je proste demo a penize jsou tam virtualni a ta potvora podvedomi to proste ma vsobe stale zakodovane  >:(

Jinak pokud zkousis napasovat FIBO nekam jinam a nesedi to tak to ignoruj, nejde udelat system, aby sedel na vsechny indikatory a nastaveni a dalsi a dalsi techniky. Je to proste jina technik a ana tom se vstupuje a na te tve se zase vstupuje podle necoho jineho a ze tam nesedi FIBO neni vubec podstatne. Bude tam sedet neco jineho.

jinak jem rad ze se shodne v nakresleni FIBA na novem grafu, to je vec ktera urcite potesi a kdyz se shodneme my dva, tak to znamena, ze dalsi desetiisice traderu ci jeste vice to ma nakreslene a stejne a to je to ceho chceme dosahnout, jit s davem a ne jit proti nemu  ;)

Aha takze pricina odstranena, super, tak to je jeste lepsi zprava.
« Poslední změna: Pá 28 Říjen 2011, 22:52:07 od Stanicio »

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #261 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 22:55:45 »
No je pravda, že jsem se dnes euru nevěnoval, ale po tvém tipu jsem se podíval co mi poví moje technika a tam mi to vychází opravdu na short, vstup na pozici někde 1.4170. Akorát ten výstup na 1.4010 jsem trochu skeptický, ale to bude asi tím, že jako nováček nedokážu posoudit sílu fundamentu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #262 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:01:25 »
to zalezi na tom jak s en ato divas, mrkni se na 1D graf a budes hned vedet proc je to tam  ;)
Pokud nechces tolik, das si mene, to neni tak podtatne, signaly jsou hlavne o nauceni se divat se na graf zase treba trochu jinak. A vis, ze nedavam vstupy mensi jak 50 pip  :) je to nachystane na delsi dobu neproedpkladam, vyplneni neak rychle i kdyz to pripadne potesi.
Trhy ted zavrely, takze si pockame co nam prinese nedelni vecer.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #263 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:07:06 »
Ok, koukám na denní graf na obchodním systému a ten mi ukazuje, že dlouhodobý short byl zhruba někdy 10.10. 2011 na delší dobu ukončen a teď je ve hře dlouhodobý long. Neví jakým způsobem se řídíš Ty na denním grafu, ale já se podle toho obchodního systému na denním grafu orientovat nemůžu. Jsou tam pohyby kolem 500 pip na obě strany a to je na moje nervy moc když uvážím, že bych měl vyčkávat také celý měsíc.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #264 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:09:20 »
Píšu to blbě, 500 pips do obou směrů je blbost, teda aspoň na euru. Někde na jiných párech to tak ale bylo.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #265 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:11:55 »
Tak nějak jsem v tom obchodním systému našel, že bych mohl na každým obchodu trhnout zhruba 80 pipů s tím, že občas by to šlo třeba až 50 pipů do mínusu, ale pak zaručený zisk. Ten mínus je daný spíše tím, že buď vstoupím moc brzo, nebo akorát, anebo ten obchod prostě prošvihnu a s tím se pak musím smířit.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #266 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:16:53 »
v pohode nic se nedeje, techniky jsou odlisne a urcovani dlouhodobeho trendu take. Popis proc pocitam se shortem je v prispevku se signalem. je to ale cista technika mimo prvni ho duvodu. A je mi jedno, zda je to fundamentalne jinak, neresim fundament.

Ale po pridani jedno z indikatoru by to po vcerejsim zavreni mohlo byt nakloneno i na long, ale ten dle me, jeste neni ve hre.

Sazmorejme, se nenechej zvyklat drz se sveho pokud ti to vychazi tak to dodrzuj. mockrat uz se i zde na foru ukazalo, ze jsme nakonec meli proavdu oba dva, jen v jinem casovem okamziku. A kdyz bch to vztahnul na tvou techniku, tak nejakych 80-100 pip co by to slo proti me long, me opravdu nerozhazi, nebot profit je podstatne vetsi a navic je to nachystane i na zavirani kontraktu, ale to se bude resit podl eme az v pondeli. Coz ale znamena, ze profitovat klidne muzeme oba dva i kdyz pujdeme proti sobe v tom je krasa tradingu.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #267 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:23:18 »
No abych řekl pravdu, ta moje technika za pomoci toho obchodního systému (kde teda mimochodem už nedodržuji postup pro vstup jak byl určen posledním vydavatelem) ukazuje na tom hodinovém grafu short už od 13 hodiny našeho času a teď ve 23 hodin byl potvrzen jako hodinově dlouhodobý, nebo jak to nazvat. To ale neznamená, že to bude kdo ví jak velký. V historii, kterou jsem studoval se kolikrát objevilo, že se změnil trend, ale nijak vírazně a tohle jsem se tedy rozhodl řešit SL.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #268 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:29:04 »
Jen pro info........
« Poslední změna: Pá 28 Říjen 2011, 23:31:54 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #269 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:31:16 »
No tak pak si ani neoponujme, protoze ja nepotrebuji buhvi jaky pohyb staci me 200 pip a neni co resit, pak at si to jde kam chce klidne i long  ;D