Veřejná diskuze > Metatrader

MT4+android

<< < (3/6) > >>

Joe:
Zdravim Stanicio

Mam to chapat tak, ze cez Android nedokazem zadat ani pending order, napriklad na EURUSD BUY_STOP na cene napr. 2.500 a pridat mu komentar "STOP"? To dufam nie! Ten komentar je dolezity. Predpokladam, ze skript pod Androidom nespustim, ked EA-cko sa neda spustit a teda magic je nepouzitelny pre tento ucel.

Balti:
Zdravím JoeK

na androide možeš zadať pending order. ale to je všetko.. žiadne indikátory, žiadne EA, skripty, AOSy nejdu.. jediné čo možeš je meniť TF grafu  ;D a otvárať zatvárať obchody za trhovu cenu alebo pending order..

Sám android používam  :)

Stanicio:
Cekajici prikazy sazmorejme jde zadat, to by bylo proti logice. Je to take v te vete receno, ze jde prakticky jen otevrit a zavrit prikaz. I cekajici je prikaz.

Komentare nezadate
Magic nezadate
EA nespustite
indikator nespusite
prikazy na grafu nevydite (jsou samostatne jen jako vypis)

Opravdu to je jen k tomu jak jsem psal, otevrit a zavrit prikaz. Zadne slozitosti od toho necekat. i tak je to suprova vec, protoze si tim osobne dokazi odridit co potrebuji, jelikoz zadny indikatory nepouzivam, tak je nepotrebuji ani na androuidu.

Pro vas ucel jak jsem psal predtim, je android nepouzitelny (chcete po nem to co neumi) a musite pouzit alternativu neco na zpusob  VPS se vzdalenym pristupem z androidu, pak udelate vse co potrebujete protoze to nebudete delat na androidu, ale na PC, kde pobezi MT4. Andridi pouzijte jen jako spojovaci prostredek, ale t vam udela temer jakykoli jiny OS v telefonu co bude umet se spojit na dalku s PC.

Stanicio:
kolega byl rychlejsi  ;)

Joe:
Zdravim vas

Dakujem za odpovede. Nepotesili ma :(.
Bol by niekto taky dobry a vyskusal pod Androidom zadat pendig order EURUSD BUY_STOP pri cene 3.0000. Dokazal by som pouzit aj to ako nudzove riesenie.
 Ak sa to nepodari, tak skutocne pre moju potrebu to nema cenu kupovat.
Dakujem za ochotu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi