Veřejná diskuze > Metatrader

MT4+android

<< < (6/6)

dupisek:
Já jsem si těsně před započetím toho smolnýho obchodu který mi smázl účet pořídil HTC Wildfire přes aukro a podle informace o softwaru, kterou jsem našel v telefonu je tam verze 2.2.1. Jestli je licencovaná, nebo ne nemám tušení. Jen vím, že když chci otevřít složku root, tak to nejde, takže předpokládám, že to je licencované???

MT4 mi na tom jede celkem v pohodě i jsem zkoušel zadat kontrakty jak přímo, tak čekající. Musím říct, že to reaguje mnohem lépe než příkazy co zadávám přes počítač.

Stanicio:
licencovany poznas podle toho zda ti jede android market, pokud je licencovany, tak jede, pokud neni, tak je tam misto toho nejaka nepouzitelna nahrazka. A eu HTC neprodpokladam, ze by se pousteli do nelicencovane vyroby.

To ze ti nejede root je informace o tom, ze ho nemas odemceny a prehrany firmware.

Takze vime, ze jede i 2.2.1 take dobra informace.

Joe:
Zdravim Vas

Rozchodil som to a musim uznat, ze mi to neuveritelne zjednodusilo zivot. Teda uz nie som ako na ihlach, ze co prave robi moj domaci AOS.
Tato diskusia mi umoznila od toho ocakavat, to co to realne poskytuje.
Este raz vdaka.

Joe:
Este by som chcel dodat, ze to bezi na Androide 2.1. Pouzivam Sony Ericson Xperia

Stanicio:
dokonce i 2.1 tak dalsi informace do sbyrky kompatibilnich aplikaci. mame tedy overenou funkcnost:

2.1
2.2.1
2.3.x

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi