Veřejná diskuze > Pro nováčky

signály

<< < (2/3) > >>

Stanicio:
Ted se divam, ze jsi napsal dva stejne dotazy do dvou vlaken. Psi prosimte stejny dotaz jen na jedno vlakno .  Odpoved prekopiruji ai sem a porkacujme v diskuzi zde, at se to nemota do dennich vysledku.

Vysledky co sem davam jsou prakticky vyhradne z LiteForex signalu co davame k dispozici zdarma regoistrovanym uzivaelum. Ti je mohou take obchodovat nebo jen sledovat nebo si je upravit atd atd. Je to proste na kazdem.

Kazdy signal, co je uverejnovany je i okomentovany proc se ten signal vydava a 90% vsech signalu obsahuje i obrazek pozice ze ktere se vychazi. Je to prave pro to, aby se clovek pripadne mohl necemu priucit ci si upravit techniku dle sveho. Nekomu to bude vyhovovat nekd to zavrhne. Jsu miliony zpusobu jak obchodovat a stejne si kazdy musi najit tu svou techniku co mu vyhovuje. LiteForex obchodní signaly tomu mohou jen napomoci.

Strategie jako takova ve smyslu, je presne urceny vstup, az se stane tohle a tohle, to neni takze nejde automatizovat. Je to typicka varianta Price Action, tedy reakce na cenovy pohyb temer bez idikatoru a bez fundamentu. Ja stejne moc indikatoru nevyuzivam, akorat nejaky ten MA prumer. Ale hojne vyuzivam FIBO indikatoru hladin a korekcnich pohybu, ty jsou asi nejcasteji zastoupene v signalech co sem davame. A sem tam i nejaky ten PIVOT point.

Jinak strategii jsem uz vyzkousel  hodne zruznych skoleni neco z internetu neco vlastniho a stejne jsem si vetsinu upravil tak aby mi to vyhovovalo.

krysa9:
Aha a kde najdu něco víc o těch signálech

Stanicio:
JInak jestli mohu doporucit, nezkousej hledat to co funguje. Obvykle to stejne nenajdes. Prtoze to co se prodava v 95% za relativne levny peniz funguje jen chvili nebo vubec ne podl etoho co je prezentovano.

Me hrozne pomohlo proste mit spustenou stale platformu na nejakem TF na jinem montoru a delal jsem si sve veci. Kdyz byla mezirka, mrknul jsem se vedla, zamyslel se nad grafem a zase pokracoval v praci.

No a najednou v ech grafech zacnes videt veci ktere ti naprosto unikaly, kdyz jsi se "nasilim" snazil se na ten graf divat. Jeden nas skolitel tvrdil genialni myslenku, ze kazdy trader ma svuj vlastni pohled na graf a ten sue musi naucit citit. Tedy neco jako mrknes na graf dve tri vteriny a uz vis, zda s etim mas zabyvat hloubeji ci ne. To prijde casem prave tim divam se do grafu a nalezenim sveho pohledu.

Dulezite co me pomaha, je kdyz se podivas na graf a napadne te nejaka myslenka, co by s tim tsupem slo udelat je hnad si ten postreh zapsat do samostatneho sesitu a i s obrazkem klidne. Porotoze za hodinu to nebudes vedet jak jsi to myslel a klidne se pak k tom u vracet a zkouset, si, zda treba dotym na prumeru MA se nejcasteji odrazi ci protina. A jak to vypada na jinem TF a tak podobne. Klidnse si predej nejaky momentovy indikator RSI ci trendovy indikator CCI pokud ti to bude vyhovovat. Casem najdes to sve co ti vyhovuje.

A take zacnes s nejakym TF ja osobne zacinal na 15 ci 30 minute, pozdeji presek na 1H, jeste pozdeji na 4H a ted kombinuji 4H s dennim TF. To znamena, ze u me, jsem se odklonil od "scalpingu" a abych usetril cas na pbchodovani presel jsem na vetsi TF, tak totiz ty cenove pohyby nejsou at tak moc nahodne.

Stanicio:

--- Citace: krysa9  Po 06 Červen 2011, 22:55:36 ---Aha a kde najdu něco víc o těch signálech

--- Konce citace ---

Hned v druhem prispevku tohoto vlakna.

Signaly jsou logicky urceny pro uzivatele LiteForex uctu. Kdyzsivezmete ze se takove veci na internetu prodavaji i za 2000 mesicne, a ze je zde mate zadarmo, tak je jasne proc je tam ta podminka.

Ale to nejsou jen signaly, v registrovane sekci jsou i dalsi postrehy pro LIVE komunitu traderu nejen od nas, ale i od jinych traderu.

krysa9:
Já zkoušel FinWin na intradenim forexu a  nic moc taky už jsem došel k tomu že nemá cenu celej den sedět u monitoru.už vym že budu rači poziční ;D   , ale zatim pořád nemám správnej sistém jak to teda děláš ty?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi