Veřejná diskuze > Pro nováčky

signály

<< < (3/3)

Stanicio:
Jak? Predpokladam, ze prispvek vyse to popsal, ale zkracene.

Nepouzivam indikatory, jen nekdy FIBO hladiny. Proste diavam se na graf a hledam vstup na obchod, jelikoz casto obchoduji korekce tak cekam na vhodny okamzik kde predpokladam, ze by korekce mohla nastat. nekdy nezadam dva tri tydny zadny obchod nebot se mi neliby, jindy zase ctyri pet za den. podle toho jak se trh chova.

Nejde ti napsat strategie je ta a ta kdyz je RSI nad 80 a CCI 20 pod nulou jit short (to bych davno na to mel AOS a nemusim to jet rucne), takhle to vubec nejdu. Rikam nejde to automatizovat, je to muj pohled na graf. Kdyz se n agraf podiva jiny, uvidi neco jineho co zase jede on.

Vem si treba nejaky TF 1H dej si tam nejaky MA prumer 100 az treba 300 a projizdej si grafy rok dva zpatky a sleduj jak se cena chovala. Co se stalo po dotyku, co se stalo po prurazu

Nehledej zlaty gral, ten stene neexistuje a existovat nebude a to same poati o strategii nekoho jineho. Jen ji pripadne vyuzij a uprav si ji podle sveho pohledu. Bude to trvat tyden, mesic rok no a co forex tu bude zcela urcite i za tu dobu. A na 100% najednou jeden den zjistis, ze to cemu ted neveris, ze je pravda proste uvidis ze mrknes na graf na 2 sekundy a hned vis, co s ti pripadne udelat.

To je to kam by ses mohl chtit dostat a rozhodne to bude velmi dobre vynalozeny cas. A bude urcite lepe vyuzity nez hledanim systemu co funguje nekomu jinemu. To te nikam zasadne neposune, chce to samostatnost a vlastni rozhodovani.

Fram:
Ahoj,právě jsem se zaregistroval a pořád marně hledám ,,Vstupy pro obchody,,  :-\  Mám live účet. Jak dlouho asi tak trvá ověření a zpřístupnění ke skrytým diskuzím? Nebo co kde a jak mám pro to udělat?

Stanicio:

--- Citace: Fram  Po 13 Červen 2011, 19:47:23 ---Ahoj,právě jsem se zaregistroval a pořád marně hledám ,,Vstupy pro obchody,,  :-\  Mám live účet. Jak dlouho asi tak trvá ověření a zpřístupnění ke skrytým diskuzím? Nebo co kde a jak mám pro to udělat?

--- Konce citace ---

Pokud jste provadel registraci ne ze stranek ceske a slovenske podpory je postup zde.
http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,90.0.html


Pokud jste se registroval ze stranek ceske a slovenske podpory tak staci napsat dle bodu 15 na konci na techto strankach.
http://www.liteforex.cz/otevreni-live-uctu-forex.html


Jak poslete potrebne informace  zajistime sparovani a odemceme vam i pristup do registrovane sekce.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi