Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy St 12 Červen 2013, 01:47:37 »
bilanci mam uz plusovou, ale taky tam mam ten long na ausika  >:(
92
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od ferkog kdy St 12 Červen 2013, 00:44:11 »
u mňa tiež čiastočná spokojnosť,

včera:
nzdusd +130
audjpy +60 na starší short,  +65 na long

v pondelok usdjpy +80  spolu +335 :),
takže by to mohlo na tento týždeň stačiť, ale stále mi tam však ešte visia tie staršie longy na AUDUSD a AUDJPY :( a celková bilancia je ešte stále v mínuse, takže mám na čom pracovať
93
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy Út 11 Červen 2013, 01:17:08 »
Tyden zacal hodn edobre, proakticky mam na cely tyden uz vydelano, ale aspon si zlepsim prumer  :)

na USDJPY na upozornenni od ferkoga, peknych +104 a +105 pip v longu
na indexech USD lieforex se nam realizoval posledni kontrakt na indexech s peknym +99 pip ziskem. Takze nakonec pouziti stejnych technik i na indexech se ukazalo jako velmi profitni. Aspon vime o cem se da take pohovorit na webinari.
94
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy Pá 07 Červen 2013, 01:14:29 »
590 je taky slusny narez, to ma sprakticky vydelek za cely mesi a mas vystarano, vse ostatni navic je jen bonus. Tak take gratulace.
95
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od ferkog kdy Pá 07 Červen 2013, 00:43:42 »
každopádne gratulujem a ďakujem za signály,
no ja to mám o čosi slabšie dohromady to robí +590 :D, tak sa nemôžem sťažovať,
ono keď som si večer k tomu sadol, som sa nestihol čudovať, ten popoludňajší pohyb skoro na všetkých sledovaných pároch,

všimol som si, že myfxbook sa neaktualizuje sám, ale chce odo mňa ručnú aktualizáciu, ale niečo asi robím zle, pretože mi to nefunguje a v denníku mám hlášku: "login password incorrect", tak sa s tým budem musieť pohrať ;)
96
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy Pá 07 Červen 2013, 00:03:21 »


ja som si tam všimol hlavne tento druhý preklep, ale keď človek chce oslavovať, dôvod si vždy nájde ;D

oslavovat mohu az dneska, vcera to byla evidetne jen takova predehra   ;D
97
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy Pá 07 Červen 2013, 00:02:00 »
A dneska pokracuje dalsi pridel pipu, museli jsem si docela pockat, ale stalo to rozhodne za to cekani.

predna na signalech z GBPUSD, jsme udelali peknych +98 pip a zadavali jsem uz i dalsi obchod.

na PAMM uctu SISA jsme ziskali na libre long take solidnich +93 a +61 pip

A soukrome jeste:
+94 pip na long libre
+61 pip long na libre
+102 pip na Indexech USD od LiteForex v shortu
+47 pip na Indexech USD od LiteForex v shortu
+130 pip na Indexech USD od LiteForex v shortu
soucet +434 pip

a uplne vsechno dohromady dela: 686 pip v jednom dni

takze ja si myslim, ze mozeme byt spokojeny a i na signalech zdarma jsme si užili pekneho zisku.  :)





98
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od ferkog kdy Čt 06 Červen 2013, 23:59:29 »
mam cil 30 pip denne a mel jsem 181+182=363 pip tedy 363/30= 12 dni.

Aha takze preklep ne 14, ale 12 tam melo byt. Ono kdy jsem to psal, tak jsem puvodne chtel napsat prijem za pulku mesice, ale pak jsem tam napsal 14 dni, mysleno jako z mesice, ale presne je to 12 obchodnich dni, tedy neco pres pulku mesicniho prijmu co mam definovany jako svuj cil. To je tech 30 pip denne prumer. Za jeden den s emi tedy podarilo vytvorit prijem co potrebuji mit po dobu 1/2 mesice a neco navic.

a uz vidim i ten druhy preklep, to minus tam nepatri patri tam +181 ne -181  ;D
Zisk jednoho pip a jeste to oslavovat by nebylo nic extra  ;D

ja som si tam všimol hlavne tento druhý preklep, ale keď človek chce oslavovať, dôvod si vždy nájde ;D
99
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od Stanicio kdy Čt 06 Červen 2013, 09:18:07 »
mam cil 30 pip denne a mel jsem 181+182=363 pip tedy 363/30= 12 dni.

Aha takze preklep ne 14, ale 12 tam melo byt. Ono kdy jsem to psal, tak jsem puvodne chtel napsat prijem za pulku mesice, ale pak jsem tam napsal 14 dni, mysleno jako z mesice, ale presne je to 12 obchodnich dni, tedy neco pres pulku mesicniho prijmu co mam definovany jako svuj cil. To je tech 30 pip denne prumer. Za jeden den s emi tedy podarilo vytvorit prijem co potrebuji mit po dobu 1/2 mesice a neco navic.

a uz vidim i ten druhy preklep, to minus tam nepatri patri tam +181 ne -181  ;D
Zisk jednoho pip a jeste to oslavovat by nebylo nic extra  ;D
100
Prezentujeme výsledky / Re:Denne vysledky
« Poslední příspěvek od ferkog kdy Čt 06 Červen 2013, 08:53:27 »
Zajimavy dnesek.

Po nekolika denni absenci mame pekny prirustuk do sbirky.  :)

Na GBPUSD na dvou uctech peknych -181 pip a +182 pip za jeden den tedy mame prijem ktery potrebujeme mit za vic jak 14 dni. POdarilo s enam chytnou pekny odhad na vnavratovou cenu.

Jeste tam mam dalsi obchody, tak uvidime, jak se veci budou vyvyjet dal. Signaly uz mame take na libre v zisku.

ako mám pochopiť tých -181 a +182 že je to príjem na 14 dní, dúfam že je to preklep :)
Stran: 1 ... 8 9 [10]