Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 843964 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1680 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:08:18 »
Stanicio, ferkog - jinak chlapi, nechci nijak prudit, nebo napomínat, to bych si nedovolil, protože jsem ten poslední kdo by si něco takového mohl dovolovat. Jen jsem zmatený z jednoho vašeho údaje. Píšete, že máte libru -450 pip. Libra je nyní ode dna zruba 250 pip, takže když to spočtu, když byla libra na 4830, měli jste tím pádem kontrakt -700 pip. Myslel jsem, že při dodržování MM se 600 pipovým SL, bych musel tento kontrakt mít už dávno zavřený s 600 pipovou ztrátou? Tak tomuhle opravdu nerozumím, jak mám tedy dodržet MM se 600 pipy SL?

musím sa priznať, že máš pravdu s tým -700, pretože som tam v tomto prípade nemal SL  ???  a maximum tam bolo u mňa tuším -680, ale kontrakt som nechal, pretože som sám seba "presvedčil", že sa to už musí otočiť... ;)

No tak hlavní je, že se to otočilo.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1681 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:10:10 »
Stanicio, ferkog - jinak chlapi, nechci nijak prudit, nebo napomínat, to bych si nedovolil, protože jsem ten poslední kdo by si něco takového mohl dovolovat. Jen jsem zmatený z jednoho vašeho údaje. Píšete, že máte libru -450 pip. Libra je nyní ode dna zruba 250 pip, takže když to spočtu, když byla libra na 4830, měli jste tím pádem kontrakt -700 pip. Myslel jsem, že při dodržování MM se 600 pipovým SL, bych musel tento kontrakt mít už dávno zavřený s 600 pipovou ztrátou? Tak tomuhle opravdu nerozumím, jak mám tedy dodržet MM se 600 pipy SL?

musím sa priznať, že máš pravdu s tým -700, pretože som tam v tomto prípade nemal SL  ???  a maximum tam bolo u mňa tuším -680, ale kontrakt som nechal, pretože som sám seba "presvedčil", že sa to už musí otočiť... ;)
  až teraz som si prečítal Staniciov príspevok a spomenul som si, že som taktiež použil riedenie kontraktu v podstate na jeho podnet

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1682 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:10:14 »
Hedge, ti ale nestahuje ztratu !! Hedge pri stejnem objemu konzervuje stavajici stav na stale stejne hodnote zisku ci ztrate, kde pak neni rozdil, jestli to jde nahoru co dolu a ma scas pockat si treba na tu korekci i par desitek ci stovek PIP pod potrebnou hladinu.
Pripomente se na vebinari a ja to rizeni kontraktu proberu jeste jednou. Podle me to byl prave ten posledni tam se probirali takove ruzne perlicky, ale jisty si tim primo nejsem.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1683 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:13:07 »
Stanicio, ferkog - jinak chlapi, nechci nijak prudit, nebo napomínat, to bych si nedovolil, protože jsem ten poslední kdo by si něco takového mohl dovolovat. Jen jsem zmatený z jednoho vašeho údaje. Píšete, že máte libru -450 pip. Libra je nyní ode dna zruba 250 pip, takže když to spočtu, když byla libra na 4830, měli jste tím pádem kontrakt -700 pip. Myslel jsem, že při dodržování MM se 600 pipovým SL, bych musel tento kontrakt mít už dávno zavřený s 600 pipovou ztrátou? Tak tomuhle opravdu nerozumím, jak mám tedy dodržet MM se 600 pipy SL?

musím sa priznať, že máš pravdu s tým -700, pretože som tam v tomto prípade nemal SL  ???  a maximum tam bolo u mňa tuším -680, ale kontrakt som nechal, pretože som sám seba "presvedčil", že sa to už musí otočiť... ;)
  až teraz som si prečítal Staniciov príspevok a spomenul som si, že som taktiež použil riedenie kontraktu v podstate na jeho podnet

Tak to ti musim dat karmicku, ne za ten podmet ale za realne aplikovani rizeni kontraktu. Me bylo divny, ze by ses vydal cestou porusovanim MM.  :)

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1684 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:18:25 »
Stanicio, ferkog - jinak chlapi, nechci nijak prudit, nebo napomínat, to bych si nedovolil, protože jsem ten poslední kdo by si něco takového mohl dovolovat. Jen jsem zmatený z jednoho vašeho údaje. Píšete, že máte libru -450 pip. Libra je nyní ode dna zruba 250 pip, takže když to spočtu, když byla libra na 4830, měli jste tím pádem kontrakt -700 pip. Myslel jsem, že při dodržování MM se 600 pipovým SL, bych musel tento kontrakt mít už dávno zavřený s 600 pipovou ztrátou? Tak tomuhle opravdu nerozumím, jak mám tedy dodržet MM se 600 pipy SL?

musím sa priznať, že máš pravdu s tým -700, pretože som tam v tomto prípade nemal SL  ???  a maximum tam bolo u mňa tuším -680, ale kontrakt som nechal, pretože som sám seba "presvedčil", že sa to už musí otočiť... ;)
  až teraz som si prečítal Staniciov príspevok a spomenul som si, že som taktiež použil riedenie kontraktu v podstate na jeho podnet

Tak to ti musim dat karmicku, ne za ten podmet ale za realne aplikovani rizeni kontraktu. Me bylo divny, ze by ses vydal cestou porusovanim MM.  :)
ďakujem za + , a iba sa utvrdzujem v presvedčení, že sa informácie na tomto fóre oplatí čítať  :)
(a ten MM mám niekedy sakra problém udržať sa na uzde :D :D :D )

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1685 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:21:11 »
Tos dostal zaslouzene.
Z toho si nic nedelej s dodrzovanim MM bojujeme kazdy, ale vyplaci se ho dodrzovat

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1686 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:23:00 »
Hedge, ti ale nestahuje ztratu !! Hedge pri stejnem objemu konzervuje stavajici stav na stale stejne hodnote zisku ci ztrate, kde pak neni rozdil, jestli to jde nahoru co dolu a ma scas pockat si treba na tu korekci i par desitek ci stovek PIP pod potrebnou hladinu.
Pripomente se na vebinari a ja to rizeni kontraktu proberu jeste jednou. Podle me to byl prave ten posledni tam se probirali takove ruzne perlicky, ale jisty si tim primo nejsem.

Tak to se rozhodně připomenu, protože já na tom posledním nebyl. O tom hadge bych si rád popovídal, protože takhle psát je na dlouhý lokte.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1687 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:26:56 »
Uz je to poznamenane v zalozenem vlakne, pokdu mate dalsi podmety tak to napiste.

http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,506.0.html

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1688 kdy: Pá 15 Březen 2013, 01:29:25 »
Uz je to poznamenane v zalozenem vlakne, pokdu mate dalsi podmety tak to napiste.

http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,506.0.html

Momentálně mě nic jiného nenapadá. Mě vždycky něco napadne, až když na daný problém narazím. Tak když na něco narazím, napíšu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1689 kdy: Pá 15 Březen 2013, 21:35:07 »
Zdravim Pani,  ;)

Rozhodol som sa na LIVE pouzit EA a za tento tyzden mam + 514 pips :D, este mam otvorene 9-obchodov s TP-1.3014(sell- eur/usd) ale nedoslo to tam dnes, tak si musim pockat az na pondelok. ;)

Vela pipov prajem ;)

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1690 kdy: Pá 15 Březen 2013, 22:25:16 »
gratulujem  :) to máš vlastné EAčko?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1691 kdy: Pá 15 Březen 2013, 23:00:29 »
tyden a 514 pip to je hodne slibny.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1692 kdy: So 16 Březen 2013, 09:18:45 »
Veľmi pekný výsledok. Gratulujem.

Odoslané cez Tapatalk 2


Offline Jofiel

  • LITE/REAL účty
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 154
  • Karma: +5/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1693 kdy: So 16 Březen 2013, 11:20:11 »
pekny vysledok, len dokedy :) mam plno ea-cok, aj tych za ktore sa plati nemala suma, tazko sa zhanaju hlavne ked za ne nechcete platit, ale rusi maju vsetko. v pohode mi ea-cko fungovalo par mesiacov zo ziskom ale potom prisla zla seria a ucet bol prec, esteze len demo. roboti nie su zli ale pride cas kedy potopia cely ucet, tak pozor na to! stabilne dlhodobo moze ea-cko fungovat iba ked si ho sam postupne prisposobujes na trh. strasne vela som ich poskusal...dokonca mam aj forexgrowthbot licenciu, na myfxbook dost slavny robot, ale bojim sa ho nasadit na livko, lebo ma pre mna velky DD. rucne strucne je pre mna lepsie, tomu sa nevyrovna ziadny robot :)
Trading is not easy but it is simple!

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #1694 kdy: So 16 Březen 2013, 13:37:16 »
Zdravim Pani,  ;)

Rozhodol som sa na LIVE pouzit EA a za tento tyzden mam + 514 pips :D, este mam otvorene 9-obchodov s TP-1.3014(sell- eur/usd) ale nedoslo to tam dnes, tak si musim pockat az na pondelok. ;)

Vela pipov prajem ;)

Velmi hezký výsledek, gratuluji.  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru