Autor Téma: Denne vysledky  (Přečteno 865147 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #675 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:47:31 »
Stanicio - Jo tak to s tím eurem jsem to asi špatně formuloval. No s tím S&P 500 jsem se nevšiml, že to na LIVE není, tak už je to pasé. Ale jako trénink dobrý  ;D
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #676 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:47:52 »
vy pocet pip je u SP500 je:  0,1 zmena ceny znamena 1 pip . teda za predpokladu, ze 90 USD na tom cos poslal je dobre a vidis stejne cislo i na platforme. Tim padem je to stejne jako u zlata tak taktes 1 pip je zmena ceny 0,1  atim púadem to ma myfx spatne, al eto nidko vzhledem k te absenci na LIVE neresi.
« Poslední změna: So 10 Prosinec 2011, 00:49:27 od Stanicio »

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #677 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:53:04 »
Jo jo, teď když vím, že to není LIVE, tak to už to taky neřeším.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #678 kdy: So 10 Prosinec 2011, 00:56:14 »
No vstupy hladám na H4 ale ked otvorím tak prevažne strácam objektívny pohlad na vec a urýchlene zatváram maličké zisky... :) a tá percentuálna štatistika mi je najbližšia len sa mi ,,nepáčia,, tie vaše 300 pipové screeny :D
Ale človek sa stále učí, takže dúfam že poctivým vzdelávaním, trénovaním sa dopracujem na lepšie výsledky :)

Vela zdaru aj Vám :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #679 kdy: So 10 Prosinec 2011, 01:06:55 »
Balti -- tak to je presne to o cem se tu mockrat hoorilo j epotreba natrenovat psychyku. odle toho co pises to desla vse dobre, az na to zavirani. Tak te neco v hlave drti a nedovoluje ti racionalni a klidny pohled na vec. To je spatne muze se ti to vymstit pokud se toho nezbavis. chce to trenovat.
Akorat myslim, ze jsi psal 0,01 lot to je bud na demu nebo micro  na REAL. nevim, jestli je to dobre na trenovani psychyky, doporucil bych prejit na nano a postupne se zlepsovat a zvedat objem. A uvidis, ze ti to za chvilku ani neprijde a bude dodrzovat system, portoz eten s tou pocuchanou psychukou podle vseho porusujes.

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #680 kdy: So 10 Prosinec 2011, 01:15:05 »
Pardon, trošku som pomiešal tie loty.. obchodujem 0,10 a nie 0,01.. a ten zisk 29,5% je na tom ,,nano,, účte nie na deme.. samozrejme obchodujem aj na demo účtoch kde skúšam, otváram toho pomerne vela ale na  nano sa snažím otvárať len tie signály, ktoré som si vyhodnotil ako najkvalitnejšie :)
A ďakujem za radu :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #681 kdy: So 10 Prosinec 2011, 01:47:52 »
Ber to tak i kdyby to melo byt 29% rocne tak je to super vysledek, protoze jses lepsi jak inflace a finance zhodnocujes. a o to jde predevsim.
ted si t jiste nepripoustits, ale pri vetsim uctu a stejne technice bys mel dokazat taktez tech 29% a kdy se nekdy dopracujes k 10.000 USD tak to proste je 2900 USD rocne a to je na prilepsenou docela sluzny  ;)
Ale i tak verim, ze to jeste zvednes protoze nebudes chtit u toho zustat  :D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #682 kdy: Po 12 Prosinec 2011, 18:17:33 »
Tak dneska se taky docela zadařilo, ale jak na to tak koukám, tak mě docela mrzí, že jsem u těch párů nastavoval SL, mohlo to být mnohem lepší. U zlata jsem se seknul, takže i když to šlo chvilku v mém směru, tak pak se to otočilo. Alespoň není mínus. Ale jinak to vypadá, že jsem měl docela štěstí na vstupy. Takhle kdyby to bylo každý den  ;D
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #683 kdy: Po 12 Prosinec 2011, 20:14:25 »
gratulujem :) to sú výsledky toho systému čo si objavil a testuješ na deme?  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #684 kdy: Po 12 Prosinec 2011, 20:33:19 »
Balti - Ano, ale zatím to přičítám tomu, že jsem měl štěstí na vstupy. Rád bych, kdybych se dostal do situace, kdy to prostě ideální nebude a jestli mě systém přesvědčí, že to prostě ideální není a já do toho nevstoupím. Pak už jen otestovat co bude převládat. Jestli dobré vstupy, nebo špatné.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #685 kdy: Po 12 Prosinec 2011, 23:07:47 »
Dupisek pro takovy dobbry pocit z obchodu, je dobre pouzivat ne cisty BE ale BE+5 ci neco obdobneho, Ono totiz psychyka je potvora a podstatne lepe se snazi i malilinky profitni obchod 1-5 pipu nez nula z obchodu. neni to zasadni, ale uvidis, ze to hodne ovlivnuje, rpotoze si reknes no nevyslo to,a le neco malinko z toho kaplo. nez nevysloto a neni z te prace vubec nic. Pekne to odbourava, znam to ze sveho jednani az moc dobre  ;)

Jinak gratulace moc pekny vysledek.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #686 kdy: Út 13 Prosinec 2011, 06:41:43 »
Díky. No já vždycky nastavuju BE +5 když je to třeba 20 až 30 pipů nad nulou. a Když je to pak ještě víš, tak to při možné příležitosti posouvám dál.  Teda pokud zrovna mám čas a můžu u toho sedět, tak ne. To se spíš snažím určit ten správný výstup.
Nicméně včera večer jsem ještě zadal tři obchody a protože se 2 hodiny nic moc nedělo a já musel jít spát, nastavil jsem si SL a teď koukám, že to nevyšlo. Dokonce to zlato by šlo o hodně do ztráty, kdybych tam ten SL nedal.
No a dneska si dám asi kafíčko a kouknu na to až odpoledne, musím spravit auto. To zas budou nervy  ;D
« Poslední změna: Út 13 Prosinec 2011, 06:43:57 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Denne vysledky
« Odpověď #687 kdy: Út 13 Prosinec 2011, 08:55:18 »
V zadnem pripade, nerikam, ze nemas zadavat SL v naproste vetsine je to dulezite zadat. Ja popisoval situaci, kdy jsem v tvem vypisu videl dva obchody co probehli, ale s 0 pip. To tim bylo mysleno. pokud vis o co jdem neni problem.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Denne vysledky
« Odpověď #688 kdy: Út 13 Prosinec 2011, 09:29:08 »
Těch 0 pip to bylo tuším špatný vstup, protože se to hnulo asi jen pár pipů, anebo to bylo zrovna dlouho v mínusu. Anebo jsem zadal 0 BE protože to zrovna bylo asi +15 až +20 pip a pak už jsem se k počítači nedostal. Neměl jsem na mysli, že by jsi mne nabádal k nezadávání SL  ;)
Každopádně myslím, že se zrovna dostávám do chvílí, kdy ideální vstupy nebudou, tak jsem zvědav jak se mi ten můj systém osvědčí.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:Denne vysledky
« Odpověď #689 kdy: Út 13 Prosinec 2011, 20:57:29 »
Zdravim chlapi  ;)

Dnes som mal casu konecne na Forex  a zadarilo sa +276 pips  ;)