Veřejná diskuze > Prezentujeme výsledky

Denne vysledky

<< < (2/348) > >>

cadmaker:
nene, rekord mam neco pres 2000 :) myslim ze uz jsem to i nekam do fora psal :) jooo, uz si vzpominam, nekde v tech prispevcich o vanocich v lete :)

tak jsem to kouknul a bylo to presne 2078 :) tak to mam jeste co dohanet :)

Stanicio:
No jo vlastne ja to sem daval taky, takze u me to dela o dost mene, nejakych 1534 pip za jeden den zisku. A to je rekord, ktery u sebe budu hooooodne dlouho lamat  ;D. Jo slavny 1.cervenec a ony vanoce v lete  8)

vawaver:
Ja len dufam ze zacnu postovat aj ostatni chalani co obchoduju a nezostali znechuteni z vysledkov co sa vcera nam  zadarili. Bol by som skor rad aby to brali ako ukazku toho co sa da realne dosiahnut.
Osobne sa budem tesit z kazdeho ukazaneho uspechu aj keby to bolo hned len +10 pipov za den.
Kazdy plus je lepsi nez akykolvek minus.
Ved o tom to je ze budeme potom spolocne hladat moznosti ako postupne vylepsovat ich statistiku. Niekde sa zacat musi.

Stanicio:
Jo klidne to sem dam, to neni poblem, tady je ten muj vcerejsi vysledek na signalech 349 pip na 4 kontraktech ,evidentne, jse se vcera ukoukl o 20 pip jelikoz jsem to pocital z ceny  ;)


cadmaker:
krasna prace ! a kdyz vemu v potaz jeste to ze porad nekde litas a nesedis u toho jako ja, je to proste nadhera :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi