Autor Téma: Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia  (Přečteno 15174 krát)

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« kdy: Út 28 Prosinec 2010, 22:52:35 »
Diskusia k článku Prerazili sme hranicu 25 000 bodov

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #1 kdy: Út 28 Prosinec 2010, 23:04:14 »
Cetl jsem clanek a i presto ze jsem vedel vetsinu, tak jsem nevericne koukal, super prace. Takove vysledky jsou az neuveritelne a predstava, ze by se tohle udalo na FULL lotech ... ;D ... tak tento clanek by jsi psal z Kanarskych ostrovu  :o
Samozrejme, je me jasne, ze to kvuli MM nejde jet na FULL lotech, ale pipy jsou to suprovy, at se to jede na cemkoli.

Posilam moje gratulace.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #2 kdy: So 12 Listopad 2011, 08:35:20 »
Gratulace,to já jsem doopravdy skalper. 1M k tomu přímo vybízí ,,moje otázka ,,to je špatně.

Jak jsem trochu v plusu zavírám a jede se znova kam se to hne tam jdu já.

Hezký den

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #3 kdy: So 12 Listopad 2011, 10:35:04 »
Tezko rici, z ej eto spatne, kazdy ma svou predstavu, jak je to dobre. nekdo bude tvrdit, z eto neni dobre (to budu i ja) a nekdo zase ze je to super vec. Pokud to dotycnemu vyhovuje a ma spocitane, ze ho to udrzi i pri nepriznivem vyvoji, at to obchoduje dal.

treba moje veci nejsou zalozene na scalpingu ja ouzivam TF elapon 4H ci denni, tak tezko budu scalpovat. ale kdyby to lidi nechteli delat tak by zadny TF 1M neexistoval a znam dost lidi co skalpuje a i uspesne, takze proc ne. Ja osobne nechci sedet furt u platformy a chytat kazdy pip, pokud tam nevidim potencial alespon 50 pi tak do toho nejdu.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #4 kdy: So 12 Listopad 2011, 13:44:52 »
ahoj

Já taky u toho nemohu pořád sedět to jenom když přijdu večer z práce 18-20 hod a potom až moje jde do postele já k počítači a to do 24 -01 a potom 5-7 to jedu do práce.

jsem nespavec .

Zadám profity ,stopy nedávám a večer  buď se to hlo mím směrem nebo se to zase zhoupne druhý den zpět. a v pátek hold se uvidí,je to demo tak to mohu dělat .
v realu bych si to netroufnul to vím na beton.

díky za rady a hezký víkend

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #5 kdy: So 12 Listopad 2011, 14:17:03 »
Tak to je dobre, ze to vite, ze na realu by jste to takto nedelal, mate hodno rizikovou strategii a asi by to chtelo mit osetrene, aby nejaky vybuch jaderne elektrarny Fukusima treba vas nesmazal. Tak byl pohyb opravdu hodne nrutalni a kdi tam nebyl zrovna short a nemel SL mohl mit hodne velky problem. sice s eto pak vratilo, ale MC je neuprosny.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #6 kdy: So 12 Listopad 2011, 15:46:21 »
ahoj

ty stop losy na eu/us,, tam to mám taky vyzkoušený tam se udělá svíce a je vymalováno.

a,že jich tam kolikrát za den je. to by nešlo to jelepší jen Profit ,ale jak říkáte bouchne něco ve světě a je vymalováno .

díky

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Prerazili sme hranicu 25 000 bodov - diskusia
« Odpověď #7 kdy: So 12 Listopad 2011, 23:36:54 »
ono je dulezity, aby pripadna ztrata pokryla ty predchozi prijmy, pak neni zasadni problem ridit kontrakt rucne a sledovat kvyly uzavreni ci provedeni korekce.