Veřejná diskuze > Metatrader

Obchodná platforma Metatrader

(1/3) > >>

vawaver:
V tejto časti fóra diskutujeme o obchodnej platforme Metatrader

SilverLine:
Ahoj, už jsem tady zas.  :)
A chci se zeptat kde najdu, nebo jak obdržím pin.
Povedlo se mi po menších obtížích založit účet, vložit na něj trochu peněz, povedlo se mi i spustit obchodování na tomto účtu a projet svejch prvních pár $   ;D, ale netuším pořád kde je ten ztracenej pin kod  :-[ .

Můžete mi to objasnit. Přišlo mi několik mailů s různými daty, ale pin se nejmenovalo žádne z hesel.


SilverLine

vawaver:
PIN code sluzi len pri pripajani starych uctov k profilu, pokial je to novy ucet nemal by byt potreba.
Pokial nevidite svoj ucet vo svojom web profile, prosim dajte mi vediet, doriesim to priamo s programatormi.

Pokial chcete pripojit stare konto. Je poteba postupovat podla.

FAQ: Bod 1.9
1.9 Zabudol som PIN-kód. Čo mám robiť?
PIN-kódy sa používajú pre pripojenie vašich starých účtov do svojho profilu.
Ak ste stratili svoj PIN-kód, mali by ste zaslať e-mal na naše oddelenie podpory:
clients@sig-lite.com - pre LITE-účty;
clients@sig-real.com - pre REAL-účty.
V liste by ste mali uviesť svoju otázku a uviesť číslo účtu, meno a priezvisko, telefónny kód a priložte scan svojho pasu.
Alebo môžete otvoriť nový obchodný účet a previesť peniaze na tento účet z toho, ktorého PIN-kód ste stratili. Potom si budete môcť vyberať peňažné prostriedky z tohto účtu.

Poziadavka by mala byt v anglickom jazyku. Samozrejme sa Vam budeme snazit maximalne pomoct pripadne s formulaciou.

SilverLine:
Ahoj
asi jsem špatně formuloval, nic jsem neztratil, ale nevím která z těch položek a je PIN, a zda jsem jej vůbec obdržel. Všechny emaily a jsem si zálohoval a i vytiskl. Účet jinak normálně funguje a používám jej. Pořídil jsem si nový a zatím jej nemíním spravovat nežli na něm obchodovat a to lze bez problémů.  :)

SilverLine

vawaver:
PIN sa k novemu uctu nevydava. Riesi sa to jedine v pripade, ze chces pripojit stare konto pod svoje webrozhranie. V tomto pripade teda je to zbytocne riesit nakolko mas novy ucet.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi