Veřejná diskuze > Metatrader

MT4 + LiteForex + History center

(1/4) > >>

cadmaker:
pocas mojich backtestoch som narazil na jeden problem. centrum historie nechce nacitat korektne vsetky data, a to aj pri nastaveni maximalnych parametrov. napr. pri minutovych svieckach na pare EUR/USD mi chybaju sviecky od 5.08.2010 do 22.07.2010 a od 6.05.2010 do 8.07.2010 coz su dost velke diery pre korektne testovanie.
pri pokusoch o nacitanie z "automatickeho vyberu servra" tento problem nebol vyrieseny.
nemate niekto serioznu radu kde tieto sviecky vziat, pripadne ako rucne nastavit server z ktoreho si ich MT4 natiahne korektne ?

dik vopred

Stanicio:
Toto jsem zazil na vsech MT4, ktere jsem kdy videl v provozu. Jedna se prav eo problem MT4, ktery nedokaze vzdy korektne nacist kompletni hostorii a domota dva zdroje dat a to brokera a globalni ulozeny hodnoty od MT4. tyto dat a se neprekryji a pak vznikne mezera.
Nejpresnejsich hodnot, jse dosahl tak, ze jsem si na testy musel vzit cisty MT4 do cisteho adresare, soupnul jsem tam vzdy nov edemo a spustil patformu, pak jsem sel do archyvu a tahal jsem udaje. Kazdopadne, jsem se dopracoval ke kontinualnim datum, ale i tak jsem si sem tam vsimnul nejakych absenci dat. ktere nebyli ani v MT4. Zkus tohle, melo by to minimalne onu mezeru doplnit. Ale delal bych to na jine platforme, nez zrovna obchodujes.
Nutno vsak podotknout, ze naprosto presna data na tick snad nema na internetu nikdo volne k dispozici. v MT4 se i pri testech AOS pouzivaji vypocitane ticky ze svicek.

Tohle by vsechno mela vyresit ocekavama MT5, ktera tohle resi daleko komplexneji a prave backtest ma byt velmi silnou strankou.

cadmaker:
takze tonik, potrebujem M1 timeframes od 1.1.2010 do dnes na EUR/USD, USD/CHF, USD/JPY, GPB/JPY

vawaver:
Zaslal som podklady, pockam na odpoveda priebezne budem reportovat.  8)

cadmaker:
dik za info :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi