Veřejná diskuze > Metatrader

Metatrader na Linuxe

<< < (2/10) > >>

vawaver:

--- Citace: dedek  Ne 02 Leden 2011, 22:51:23 ---Pracuju na UBUNTU 10.04
- nainstlovat WINE 1.3  - emuluju XP
- doinstalovat fonty z XP do adresare FONTS
- do adresare system32 doplnit soubory z orig. XP: imm32.dll   iphlpapi.dll  mfc40.dll  mfc42.dll   mpr.dll   msimg32.dll    uxtheme.dll

- nainstalovat MT4  hodne trpelivosti pri instalaci, pak uz to bezi OK.
- no a pokracovat jako na woknech.

dulezity je WINE 1.3..... a doinstalovat DLL soubory z XP

Mnoho uspechu   dedek

--- Konce citace ---
Super, konecne dalsi pouzivatel Linuxu.   :)
Dedek, prosim Vas nemate nahodou zazipovane tie kniznice ktore ste tu uvadzali do jedneho? Pokial by ten zip mal rozumnu velkost, bolo by to fajnove mat ho tu ako prilohu, nech to maju aj ostatni komfrortne.
Dakujem pekne.
PS: Tiez som Ubuntu compatible  8)

Stanicio:
Jak ja jsem na vas "minoritu" hodnej tady mate ty knihovny z XP SP3 pokud je v tom nejaky rozdil.  :)

Stanicio:
Jeste me napadlo, jak je to vlastne s legalitou pouziti tech knihoven? Navim co je to za knihovny takze odhadnout nedokazi vidim tam nejake C knihovny ktere jsou free aneco co neznam, ale u Fontu bych na hodne procent tvrdil, ze to koser asi nebude, pokud nema clovek i licenci na Windows XP.

dedek:
Před par lety se MT4 instaloval a spouštěl pomocí Wine - Doors. Při instalaci tohoto balíku jsi musel potvrdit že vlastníš licenci Woken. Už to nezkoušejte Doors není podporován.

Používání Win fontů, pokud nevlastníš jejich licenci není košér. (Osobně mám krabici s instal. CD WinXP od kterých jsem utek k linuxu).

A teďka dobrá. Pokud nepoužiješ Win. fonty, tak linux použije vhodný free náhrady. Problém zůstane pouze u šipek a ruček, kde uvidíš " ň, fň a podobný podivnosti" s tím se ale dá žít.

Ondra

dedek:
a jeste dalsi informace: DLL soubory muzete stahnout z:  http://www.dll-files.com/

Ondra

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi