Veřejná diskuze > Metatrader

Nešlo zavřít pozici

(1/2) > >>

SilverLine:
Ahoj, včera jsem narazil na zvláštní věc, potřeboval jsem okamžitě zavřít pozici a po odklepnutí příkazu zavřít jsem dostal zpět hlášku "nemáte dostatečná oprávnění "  :o   ???  a to dvakrát po sobě, až na potřetí se mi podařilo zavřít ale to už jsem byl v řádné ztrátě.  >:( Nevíte prosím co se mohlo stát?


SilverLine

vawaver:
Takyto problem som doposial neregistroval. Zatial sa mi pri manualnom zatvarani podarilo ukoncit obchod na prvy krat.
V kazdom pripade dam dotaz na technikov, nech sa k tomu vyjadria.

vawaver:
Prosim este o odpoved na otazku ci islo o zatvorenie na MT4 alebo na inej platforme? Napr. mobil.

Stanicio:
Sice jsem mel uz tu moznost videt, ze neslo zavrit pozici, ale urcite ne kvuli nedostatecnemu opravneni, ale kvuli obrovske volatilite a malemu nastavemu rozptylu (pouzivam obvykle 10).

jak tam mate nastaveny rozptyl na zavrenio a o jaky par slo. treba zlato se zavira tradicne hodne spatne rucne, nebot ty pohyby jsou hodne velke. U jinych paru bez nejake velke volatility by problem vzniknout nemel. Snad jen jedine situace, ze by vase platforma v ten okamzik nemela pristup k serverum. V Logu platformy vam to napsalo co v ten okamzik a okolo tohoto okamziku, kdyz uz jste pak zavrel? Mely by tam byt zaznamy o dvojim zavirani, nebo necemu, co se delo. Je to v sekci "denik", zkuste se mrknout, at to rozklicujeme.

p.s jeste jsem zapomel, slo o LITE ucet nebo REAL?

SilverLine:
Ahoj,
šlo o Lite, platforma MT4 s počítače. Kotace byla nastavená na odchylku 0. Volatilita byla veliká.
Deník je úplně prázdný. Na netu výpadek nebyl, myslím, jistý si nejsem. Ověřím to příští týden.
Děkuji.

SilverLine

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi