Autor Téma: Nešlo zavřít pozici  (Přečteno 11640 krát)

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Nešlo zavřít pozici
« kdy: Čt 28 Říjen 2010, 15:34:22 »
Ahoj, včera jsem narazil na zvláštní věc, potřeboval jsem okamžitě zavřít pozici a po odklepnutí příkazu zavřít jsem dostal zpět hlášku "nemáte dostatečná oprávnění "  :o   ???  a to dvakrát po sobě, až na potřetí se mi podařilo zavřít ale to už jsem byl v řádné ztrátě.  >:( Nevíte prosím co se mohlo stát?


SilverLine

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #1 kdy: Čt 28 Říjen 2010, 17:04:42 »
Takyto problem som doposial neregistroval. Zatial sa mi pri manualnom zatvarani podarilo ukoncit obchod na prvy krat.
V kazdom pripade dam dotaz na technikov, nech sa k tomu vyjadria.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #2 kdy: Čt 28 Říjen 2010, 17:10:03 »
Prosim este o odpoved na otazku ci islo o zatvorenie na MT4 alebo na inej platforme? Napr. mobil.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #3 kdy: Čt 28 Říjen 2010, 23:02:58 »
Sice jsem mel uz tu moznost videt, ze neslo zavrit pozici, ale urcite ne kvuli nedostatecnemu opravneni, ale kvuli obrovske volatilite a malemu nastavemu rozptylu (pouzivam obvykle 10).

jak tam mate nastaveny rozptyl na zavrenio a o jaky par slo. treba zlato se zavira tradicne hodne spatne rucne, nebot ty pohyby jsou hodne velke. U jinych paru bez nejake velke volatility by problem vzniknout nemel. Snad jen jedine situace, ze by vase platforma v ten okamzik nemela pristup k serverum. V Logu platformy vam to napsalo co v ten okamzik a okolo tohoto okamziku, kdyz uz jste pak zavrel? Mely by tam byt zaznamy o dvojim zavirani, nebo necemu, co se delo. Je to v sekci "denik", zkuste se mrknout, at to rozklicujeme.

p.s jeste jsem zapomel, slo o LITE ucet nebo REAL?
« Poslední změna: Čt 28 Říjen 2010, 23:05:43 od Stanicio »

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #4 kdy: Pá 29 Říjen 2010, 03:55:45 »
Ahoj,
šlo o Lite, platforma MT4 s počítače. Kotace byla nastavená na odchylku 0. Volatilita byla veliká.
Deník je úplně prázdný. Na netu výpadek nebyl, myslím, jistý si nejsem. Ověřím to příští týden.
Děkuji.

SilverLine
« Poslední změna: So 30 Říjen 2010, 16:18:36 od SilverLine »

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #5 kdy: Pá 29 Říjen 2010, 10:44:17 »
OK LIte, jak zjistime vice dame vedet dal, ale ta odchylka nula je pri vysoke volatilite problematicka. Tam ty pohyby jsou velky. Kdyztak si zkuste nastavit pohyb treba 5 a uvidite. Mam zkusenosti, ze nejaky rozsah je lepsi jak striktni 0 (Sam treba pouzivam 10, ale to predevsim kvuli zlatu). Pripadne nejlepsi volba je dat si tam PT ci SL, kdyz to jde sazmorejme a neresite nijak zasadne pohyb. Kazdopadne, by vam to ale nemelo hodit hlasku o neopravnenosti, ale dat pripadne kotaci. Tohle spis ukazuje opravdu na problem s konektivitou.

Ale vim, co se delo treba minuly tyden na zlate to byl masakr, tak to litalo 10-30 co kazdy tick a ani rozptyl to nezachranoval. Ackoli na zlate je rucni zavirani a otevirani prave kvuli obrovske volatilite a jinym prepoctum bodum vzdycky trochu adrenalin, kdyz se to jeste navic extra hybe.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Nešlo zavřít pozici
« Odpověď #6 kdy: Pá 29 Říjen 2010, 11:42:05 »
Ked uz hovorite o volatilite, vcera to bolo krasne vidiet ako to lietalo na popoludni na EUR/USD, cena sa mi blizila k nastavenemu PT, cena blaznivo lietala hore-dole, bol som asi 2-3 pipy od dosiahnutia PT a zrazu skok a bol som vonku na PT..vobec som nevidel posun ceny na mnou zadany PT, jednoducho ako keby sa cena vobec nezmenila, resp. nedosiahla moju cenu.
Dolezite bolo ze som bol z obchodu vonku s plnym ziskom.