Veřejná diskuze > Automatizované obchodovanie & Expertní poradcovia (Strategie)

Mám AOS

<< < (2/7) > >>

krysa9:
Ahoj stanicio,  našel na netu EA  fungující na podobném indykátoru jako jsem ti posílal kvůly tomu přidání mailalertu. Ale nejde my jí otestovat v testru strategií a nevím proč mohl by jses na to mrknout?

Stanicio:
A co tam chces testovat, vzdyt je to indokator ne AOS  ;)

krysa9:
Stanicio zkoušel si nějakéj AOS na live učtu.Popřípadě jaký,mužeš doporučit nějaký který máš oskoušen třeba jen na demu.Jak si psal že dobrý script stojí třeba i 1000 usd výš o nákym který by za to stál?

Stanicio:
Testoval jsem jich hodne, ale zatim ani jeden z kupovanych extra nepresvedcil, ze je natolik dobry jak o nem autor tvrdi. Je pravda, ze ty za vic jak 1000 USD ignoruji. Spis si udelam co potrebuji sam.
Vim minimalne o dvou co funguji v tisicich pipech, ale jeden neni verejny (obchoduji i LIVE) a neni dovoleno ho distribuovat (a pokud vim ani autor neuvazuje o zverejneni) a druhy zatim mame rozjednany a je hodne realne, ze bude k dispozici pro uzivatele LiteForex LIVE uctu.
Mam tam ted aktualne i jeden koupeny (200 USD) a vysledky, jsou takove, ze je to zhruba na stejne vysi jako je vklad na uctu, takze zadna slava, ale alespon neprodelal tak jako vetsina AOS co jsem testoval.

Cekame taky na otestovani toho FFTS scriptu , abychom vedeli, zda se da pouzit na pak i na LIVE ci nikoli, zatim nikdo ani autor co to chtel neposlal zadne zpracovane vysledky, takze netusim, jak se veci maji, ci zda ta prace s tim, vubec mela realny smysl a pokracovat v tom dal. Myslenbka to spatna neni a muze fungovat a prvotni vysledky nasvedcuji, ze to fungovat muze. Ale nemame zpetnou reakci.

krysa9:
Jak se jmenujou ty co fungujou v tisících pipech klydně bych si jeden koupil mám chut něco vyskoušet.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi