Autor Téma: Mám AOS  (Přečteno 38202 krát)

Offline jarvy

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 131
  • Karma: +5/-0
    • Zobrazit profil
    • Twitter
Re:Mám AOS
« Odpověď #30 kdy: Čt 01 Prosinec 2011, 22:41:45 »
Zrejme to bola moja chyba, lebo to boli ucty od liteforex dva demo a jeden live, dva boli zvlast naistalovane a jeden len prekopirovana zlozka, tak tym padom zrejme doslo k tomu zadrhelu...inac vps slape vcelku dobre, pre mna dolezite ze sa to nerestartuje a bezi nonstop od augusta, mam tam spustenych 5 uctov.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #31 kdy: Čt 01 Prosinec 2011, 22:46:08 »
jo VPS je v pohode taky jsem s nim pokojeny naraz jsem zkousel 3xMT4 coz sice zpomalilo, ale stale stabilni. ono je to taky windows server suystem, takz eto je jina stabilita.

Ta lokalni masina, je ale taky bezproblemova, je t C2D s windows 7 64bit a absolutne bez padu a nejakych zadrhelu, ale je tam jen antovir a plny update nic jineho se na tom nespusti a nic se tam nedela jen obchoduje automaty.

Ja kozdopadne, vzdy pln einstaluji platfrmu sazmostatne do zvlastnich adresaru, takze v nich mam i prehled, kopirovani bych asi neriskoval.

Offline jarvy

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 131
  • Karma: +5/-0
    • Zobrazit profil
    • Twitter
Re:Mám AOS
« Odpověď #32 kdy: Čt 01 Prosinec 2011, 22:55:28 »
Ok tak skusim aj ten LF vps a hodim tam len LF ucty

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #33 kdy: Ne 01 Leden 2012, 03:46:17 »
ja mam treba na jednom PC 4 core s HT spustenych 8 uctu, bezi to nezavazne na sobe a neni s tim problem... a nejlepsi je to akna testovani :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #34 kdy: Ne 01 Leden 2012, 10:18:13 »
Jasne, j amam take jedno PC takto vyclenene, jenze uz jsem jednou i resil, ze byl ohlaseny vypadek proudu asi na 6 hodin a to uz mi UPS nepobere, takze v tomto pripad epomuze uz jen VPS nebo presunout PC na jine misto kde jde elektrika. V tom pripade jsou VPS nezamenitelne.