Autor Téma: Mám AOS  (Přečteno 38263 krát)

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Mám AOS
« kdy: Ne 01 Srpen 2010, 18:31:31 »
Mám možnost získat částečného sponzora na koupi AOS, ale nevím jak se na to bude tvářit broker? Jinak bych to klidně zkusil, stejně se v tom zatím jen tak plácám a hledám se. Nedávám tomu sice nějaké extra vyhlídky, ale proč to nezkusit, že.  ;)

SilverLine

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Mám AOS
« Odpověď #1 kdy: Ne 01 Srpen 2010, 20:16:21 »
Brokeru je jedno, zda pouzivas AOS nebo ne. Naopak napriklad ucty tylu LITE jsou primo brokerem k spousteni AOS urceny, takze neni treba se niceho bat. Jiz drive jsme tu resili, ze pokud je vetsina obchodu vetsich od vstupu jak 3 pipy tak nebude nikdo nic namitat.

S klidem do toho jit, jen pozor na ruzne AOS co se tvari jak jsou spickove a nakonec slouzi jen k vytazeni penez z lidi co si AOS kupuji.

Kdyz to budes mit nahozene, tak naopak muzes zde prezentovat sve vysledky.

Pokud budes chtit oddelit vysledky AOS od jinych obchodu, tak staci si otevrit dalsi LITE nebo REAL ucet a jet ho samostatne, osobne to doporucuji preci jen je lepsi mit to od sebe oddelene kvuli statistikam, nebo pouzivat ruzna magicka cisla pro oddeleni, ale to byva vetsinou komplikovanejsi  ;).

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re: Mám AOS
« Odpověď #2 kdy: Čt 05 Srpen 2010, 10:33:30 »
Tak nic, zatím se AOS nekoná,  ::)  dospěl jsem k závěru že když neumím dělat solidní obchod na takříkajíc z hlavy  :) , asi nebudu schopen slušně naprogramovat ani AOS. V tuto chvíli tedy nákup odkládáme  8) . Začal jsem číst některé knihy forexu komoditách i psychologii obchodování. A hodně trénuji. Zatím se učím zbytečně nenaskakovat do obchodu jen abych nějaký udělal   :D
Je to fuška  :).


SilverLine

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Mám AOS
« Odpověď #3 kdy: Čt 05 Srpen 2010, 11:01:46 »
Sice jsem trochu zmaten, nebot jsem z prispevku pochopil, ze budete mit jiz AOS naprogramovano, ale to je v pohode. ;)

AOS kdyz dostavate, tak by melo byt jak s navodem jak ho instalovat tak zaroven s navodem jak mu nastavit parametry. To je potreba si ohlidat, kdyz uz clovek do AOS chce investovat aby mel k dispozici.

Pokud vsak chcete programovat AOS tak to samozrejme problem neni i takove lidi mame k dispozici (a mame tu na to i vlastni sekci venovanou programovani), ale vzdycky kdyz chce nekdo delat na vlastnim AOS, tak to mel mit vec otestovanou rucnimi obchody nebo zpetnou analizou. Jinak to bude hodne pravdepodobne ztrata casu s programovanim, protoze to co na papire nebo rucne nevychazi niujak extra uz AOS nezachrani.

AOS by se melo pouzivat na autoatizovane obchodovani, tedy neco k tomu, aby clovek u toho nemusel furt sedet a hlidat vstupy a vystupy. K tomu je vhodne prave AOS a je hodne veci co takto jde vyresit. Vzdycky to vsak vychazi z toho ze clovek rucne dokaze totez co AOS, jen bud casove narocneji nebo to nestiha rychle propocitat, ci to obchoduje treba ve 3 rano :D.

Pokud naopak bude clovek mit dobrou myslenku a chce ji bud probrat nebo posleze i naprogramovat urcite se najde nekdo kdo to za nejakych podminek udela i zde muzeme nabidnout pomocnou ruku. Ale tak jakotak jsou dvbe moznosti bud se prokousavat programovanim a delat si to vsechno sam, coz je urcite dobra volba. Nebo pripadne se zamerit na obchodovani a kod nechat nekomu jinemu a vyuzit cas efektivneji.
Oboji ma sve pro a proti, jde hlavne o to, jak moc clovek vi o programovani a ci se chce venovat i teto problematice. V MT4 je programovani zatim stale relativne jednoduche (obdoba C++), ale v MT5 uz je to provadene daleko obsirneji (z pohledu programatoru daleko a daleko lepe).
Sam jsem zastancem myslenky, ze nez nekomu davat chleba je lepsi ho naucit chleba si upeci sam. Jenze to nejde praktikovat uplne vzdy.

Tak uvidite treba casem zjistte, ze by investice do toho AOS co jste chtel delat nebyla to prave orechove a ze cesta kterou jste se vydal dal je lepsi.

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #4 kdy: So 19 Březen 2011, 02:32:09 »
a zde a ted bych chtel dat za pravdu staniciovi, vzhledem k tomu ze zhruba posledni rok jsem stravil ucenim se kodovani v MT4 a posledni dobou i MT5. vysledky ktere prezentuji (nebo jestli nekdo chce, chlubim se nima, jsou vysledkem prvotni myslenky a pracneho rucneho zadavani obchodu a nasledniho cca. pul roku samotneho AOS, ktere jsem z casti napsal sam a z casti mi pomohl stanicio. je pro MT4 na kterem byl AOS odladen a do MT5 ho budu preklapet casem... az se ho naucim :) je pravda ze MT5(MQL5) je komplikovanejsi na pohled, ale casem sa da do toho dostat celkem v pohode. i vzhledem na muj vek, preci jenom mi uz neni 20 ani 30 kdy uceni nebylo problem... :)
nicmene, kdyz clovek ma nastavenou nejakou myslenku, jak by to mohlo jit, je prave AOS ta nejlepsi cesta jak si to overit, pripadne jak nasledne nestravit u PC celej zivot :)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #5 kdy: Ne 09 Říjen 2011, 21:05:14 »
Ahoj stanicio,  našel na netu EA  fungující na podobném indykátoru jako jsem ti posílal kvůly tomu přidání mailalertu. Ale nejde my jí otestovat v testru strategií a nevím proč mohl by jses na to mrknout?
« Poslední změna: St 12 Říjen 2011, 10:55:05 od krysa9 »

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #6 kdy: Ne 09 Říjen 2011, 22:23:57 »
A co tam chces testovat, vzdyt je to indokator ne AOS  ;)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #7 kdy: St 12 Říjen 2011, 10:57:51 »
Stanicio zkoušel si nějakéj AOS na live učtu.Popřípadě jaký,mužeš doporučit nějaký který máš oskoušen třeba jen na demu.Jak si psal že dobrý script stojí třeba i 1000 usd výš o nákym který by za to stál?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #8 kdy: St 12 Říjen 2011, 12:11:29 »
Testoval jsem jich hodne, ale zatim ani jeden z kupovanych extra nepresvedcil, ze je natolik dobry jak o nem autor tvrdi. Je pravda, ze ty za vic jak 1000 USD ignoruji. Spis si udelam co potrebuji sam.
Vim minimalne o dvou co funguji v tisicich pipech, ale jeden neni verejny (obchoduji i LIVE) a neni dovoleno ho distribuovat (a pokud vim ani autor neuvazuje o zverejneni) a druhy zatim mame rozjednany a je hodne realne, ze bude k dispozici pro uzivatele LiteForex LIVE uctu.
Mam tam ted aktualne i jeden koupeny (200 USD) a vysledky, jsou takove, ze je to zhruba na stejne vysi jako je vklad na uctu, takze zadna slava, ale alespon neprodelal tak jako vetsina AOS co jsem testoval.

Cekame taky na otestovani toho FFTS scriptu , abychom vedeli, zda se da pouzit na pak i na LIVE ci nikoli, zatim nikdo ani autor co to chtel neposlal zadne zpracovane vysledky, takze netusim, jak se veci maji, ci zda ta prace s tim, vubec mela realny smysl a pokracovat v tom dal. Myslenbka to spatna neni a muze fungovat a prvotni vysledky nasvedcuji, ze to fungovat muze. Ale nemame zpetnou reakci.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #9 kdy: St 12 Říjen 2011, 13:40:10 »
Jak se jmenujou ty co fungujou v tisících pipech klydně bych si jeden koupil mám chut něco vyskoušet.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #10 kdy: Čt 13 Říjen 2011, 01:44:32 »
Prvni ma nazev OM , ale cenu jsem nikdy neresil, protoze jsem ji neplatil (dostal jsem ji na testy). Ale vzhledem k vykonosti bych odhadl, ze to muze byt okolo 4000 USD, ale jak jsem psal urcite se to neprodava.
Druhy vhledem k jednanim, zatim nenapisi, ale jak jsem psal predpkladam, ze pokud to pujde jak predpokladame, budeme ji moci pro LIVE lidi uverejnit zdarma.
Ono totiz dost casto, predevsim to co se prodava je AOS ktere je za zenitem a jeste se z toho chce vytrisknout nejaky ten peniz navic, jelikoz to realne opravdu fungovalo.
Ten treti co testuji s tim nulovym vysledkem je aktualne ForexGrowthBot, ale dneska to zrovna zarizlo 60 USD ztratu. tazke uz jsem v minusu. A pokud se to nezlepsi, jde to pryc z LIVE.

testoval jsi tu FFTH co je na foru?

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #11 kdy: Čt 13 Říjen 2011, 09:51:09 »
T by bylo pěkný ten AOS zdarma pro live teda kdyš říkáš  že funguje dobře. ;DUš aby tu byl.Jo a je možný založit si ještě jeden Centovej učet?

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #12 kdy: Čt 13 Říjen 2011, 10:34:28 »
T by bylo pěkný ten AOS zdarma pro live teda kdyš říkáš  že funguje dobře. ;DUš aby tu byl.Jo a je možný založit si ještě jeden Centovej učet?

Samozrejme, to je prave velkou devizou Liteforex, ze klient si moze zalozit viacero "centovych" ale samozrejme aj Live uctov a obchodovat na nich sucasne.  8)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Mám AOS
« Odpověď #13 kdy: Čt 13 Říjen 2011, 10:43:22 »
T by bylo pěkný ten AOS zdarma pro live teda kdyš říkáš  že funguje dobře. ;DUš aby tu byl.Jo a je možný založit si ještě jeden Centovej učet?

Jenom, doplnim, ze bezne maji lidi vice uctu a je to logicke. J aosobne mam nekolik LITE nekolik REAL a jeden FLOAT a to z jednoho dobreho duvodu. Kdyz totiz potrebuji mit strategii nekde pustenou, tak potrebuji samostatnou platformu aby s emi vysledky nemychali s jnymi vysledky ci se nejak neovlivnovaly AOS navzajem.
Prevod financi mezi svymi LIVE ucty je vzdy zdarma a provedeny je do par sekund. Da se to vyuzit i tak, ze si posle clovek finance z uctu ktery vydela na jiny a na to jinym prakticky obchoduje jen s vydelanyma financema a zadna ztrata ho tam tim padem nemuze ani ohrozit.
Nebo na jednom mate AOS a na druhym si davate rucni obchody, proste vyuziti je neomezene. Do cca 10ti LIVE uctu nikdo neresesi kolik jich mate, je to jen a jen vase vec, jak si rozlozite obchodni portfolio.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mám AOS
« Odpověď #14 kdy: Čt 13 Říjen 2011, 12:44:27 »
Tak to je dobré,ještě jak to děláš kdyš chceš mít puštěný třeba 3 AOS to znamená 3 lite učty a jak s platformou kdyš otevřít najednou 3 platformy nejdou skoušel jsem to myslym na jednom PC víc platforem s puštěnýma jinýma učtama nejdou nebo jo.