Autor Téma: Vkládání tvarů a znaků  (Přečteno 10781 krát)

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Vkládání tvarů a znaků
« kdy: So 17 Červenec 2010, 19:32:10 »
Ahoj vespolek,  :)
tak mám po mini dovolené  8) a seznamuji se s oscilátory.
A potřeboval bych vědět zda existuje nějaký způsob jak vkládat znaky a ukazatele například šipky do grafu.
Myslím jednodušeji nežli přes menu. Vložit ukazatele například kopírováním nebo tak něco.
Všiml jsem si kódu, u šipek tuším 241 a 242 tak by to asi mělo nějak jít. 
Jenže jsem zatím nevypátral jak.
A potom by mě zajímal čekající pokyn a vysvětlení jak funguje. Zkoušej sem si s tím hrát,  ale nějak se mi to příliš nedaří, asi jsem nepochopil.  Díky za rady porady.

SliverLine

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vkládání tvarů a znaků
« Odpověď #1 kdy: So 17 Červenec 2010, 23:02:33 »
Nejdříve ten čekající pokyn.

On je také nazýván jako BUDOUCÍ PŘÍKAZ (Sám používám tento termín).

Prakticky se jedná o čtyři možné varianty 2xBUY a 2xSELL oba v kombinaci LIMIT a STOP. Všechny tyto příkazy jsou spuštěny až v okamžiku, kdy se cena na trhu dostane na vámi zadanou hodnotu VSTUPU do obchodu.
Tyto příkazy se totiž nespouští (Nevstupují) do obchodu ihned, ale čekají až na zadanou hodnotu ceny trhu.
A jen pokud tato vámi zadaná vstupní cena do obchodu nastane spustí se (Exekuuje) tento příkaz a stane se z něj klasický Vám dobře znamý LONG (BUY) nebo SHORT (SELL) obchod. Pak již vše běží jako obvykle.

Do doby než se spustí budoucí příkaz jde KDYKOLI příkaz zrušit a ten se smaže bez jakýchkoli poplatků. A taktéž do spuštění není počítán žádný spread ani swap.

Tedy u budoucích příkazů zadáváte hodnotu na které chcete, aby příkaz vstoupil na trh kdy předpokládáte, že se k vaší zadané hodnotě trh dostane a pak udělá to co si představujete, bude pokračovat nebo se otočí zpět.

Osobně tyto typy příkazů požívám velmi často jelikož jsem zvyklí čekat na konkrétní hodnoty a pak vstupovat. Myslím, že jich mám více než přímo vstupovaných na trh.

Když zadáváte budoucí příkaz vyberete například SELL (prodej neboli SHORT) a systém si podle vámi zadané vstupní hodnoty sám řekne, zda vámi zvolený SELL LIMIT či SELL STOP je dobře. Pokud není vyberte ten druhý SELL. 4asem poznáte hned, co máte přesně napsat. Na tohle už máme rozpracovaný článek, kde jsou jednotlivé hladiny popisovány. Zatím to určite stačí znát takto.

Dává to smysl?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vkládání tvarů a znaků
« Odpověď #2 kdy: So 17 Červenec 2010, 23:06:21 »
Ještě jsem si vzpomněl podívejte se na sekci AKCE a novinky, je teď běžící akce na zřízení LIVE LITEForex konta  kde dostanete bonusy v rámcí výročí. Akce končí 17.7. tedy přesně za hodinku. I když to LIVE konto nebudete plnit financemi, ale obchodoval by jste až později v budoucnu bonusy vám zůstávají a vy tak získáváte finance i na testování, až si budete jistý. Ale to je jen připomenutí, zda jste to četl.

Offline SilverLine

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vkládání tvarů a znaků
« Odpověď #3 kdy: So 17 Červenec 2010, 23:20:38 »
Děkuji za vysvětlení dává to smysl, také o akci s bonusem vím. Ještě  kdyby to šlo, tak nějak to vkládání těch znaků.
Děkuji.  :)

SilverLine
« Poslední změna: So 17 Červenec 2010, 23:25:27 od SilverLine »

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vkládání tvarů a znaků
« Odpověď #4 kdy: So 17 Červenec 2010, 23:34:23 »
Nebojte nezapoměl jsem na vás, ale hledal jsem, zda vím o všech možnostech a asi vás zklamu. Vkládat znaky jde opravud jen třemi způsoby:

1. pomocí menu VLOŽIT / ŠIPKY a tam si zvolíte který znak, chcete použít v grafu , ten se vloží a vy si sním pohybujete.
2. to je prakticky totéž, ale použije se vyskakovací menu v liště kreslení je to ta poslední položka napravo.
3. to už není pomocí myši, ale pomocí programovacího jazyka metatrader, kde jde pak v grafech dělat téměř cokoli včetně třeba vkládání šipek, což ale není to co potřebujete, ale pro úplnost to uvádím.

jiné způsoby mi nejsou známé.