Autor Téma: MT4 signals  (Přečteno 17895 krát)

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
MT4 signals
« kdy: Pá 23 Listopad 2012, 01:04:23 »
Dnes som si náhodou všimol v MT4 záložku "signals".
Princíp mi je v podstate jasný, ale ak to chcem odskúšať, žiada to odo mňa registráciu (a keďže angličtinu veľmi neovládam a prekladače nemusia text preložiť úplne dokonale) zaujímalo by ma či je to nejako spoplatnené aj v prípade, že signály sú FREE a použil by som to na demo účtoch.
Ďakujem.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #1 kdy: Pá 23 Listopad 2012, 22:01:04 »
Videl jsme to je to prevzate z MT5 a je to od vyrobce programu ne LF, ale nezkousel jsem to jeste nenasel jsem odvahu.

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #2 kdy: Pá 23 Listopad 2012, 22:17:37 »
ja možno "odvahu" cez víkend nájdem a skúsim to na demo ak sa podarí

Offline Petr1234

  • LITE účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 305
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #3 kdy: Ne 25 Listopad 2012, 18:09:19 »
No ani nevím že v MT4 jsou signály , kde to najdu ? Zkus to nahodit a napiš recenzi.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #4 kdy: Ne 25 Listopad 2012, 20:25:33 »
hnedka v terminalovem okne mezi zalozkama posty a strategie.

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #5 kdy: Po 26 Listopad 2012, 23:15:58 »
Tak som skúsil tie signály, ale som sa ďaleko nedopracoval :(. Hneď po prvom aktivovaní zadávateľa signálu sa mi sama vypla aplikácia MT4 a odvtedy mi naskočí v denníku nasledovné (viď príloha) a vypne ju opäť. Ani som si nestihol poznamenať login toho zadávateľa signálu.
Ak to dobre chápem chce to upgrade na IE 8, ale ja ho vôbec nepoužívam, pretože mám obľúbený google chrome a nechápem čo má s tým IE spoločné, tak neviem čo s tým. Našťastie som to netestoval na mojej ostrej verzii MT4, ale som kvôli tomu inštaloval samostatnú MT4 (asi ma vtedy "osvietilo"  :) ), tak som to zatiaľ prežil bez ujmy, ale ak to chcete skúšať ďalší, tak radšej veľmi opatrne. Ja sa do to už nemám odvahu púšťať (vidím že Stanicio mal zasa raz pravdu, že u neho tá odvaha ešte v predošlom príspevku nebola).
Takže ak sa niekto dopracujete ďalej, napíšte info...

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #6 kdy: Po 26 Listopad 2012, 23:57:42 »
Presne z toho duvodu jsem se k tomu predtim neodhodlal to testovat nebot na to nebyl dostatek casu vsechno to pripravit, aby to nadelalo co nejmene skoda natoz najit odhahu to testnout na live uctu.

Zkoousit to na uplne jine masine na demo a nejake postrehy uz jsou, takze bych postupne udelal i nejaky navod , ale neni to tak slozite, je potreba dodrzet nekolik zasadnich veci jako levrage pro vypocet a mit uplne cistou platformu jen na signal.

Kazdopadne, kdokoli by to zkousel NUTNE to delejte na ciste instalci ne na jakekoli bezici nedejboze dokonce ostre verzi. A to az do doby dokud sami nebudete mit na 100% jistotu co vam to udela.

A pokud ten dotaz prijde (jako ze by prisel), ano je nutne mit spusteny trvale MT4, takze potrebujete mit bezici PC 24 hodin nebo VPS server.

Obchodni signaly  MT4 jsou nabizeny jak zdarma tak i pripadne placene, takze je oboji moznost vyberu.

No co jsem se jeste dival, tak najit nekoho kloudneho v te spouste balastu co je na signalech nabizeno. Je dost obtizne  :( i kdyz aspon jsou videt docela i vysledky, takze vyradite 90% hned pri prvnim pohledu.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #7 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:10:29 »
Co se problemu s IE8 tyce, tak jsem ani netusil, z enekdo dokonce pouziva jeste IE7  i kdyz ho nepouizva :).
Nezapominekte, ze neupdatovany system je obrovske bezecnostni riziko a to zahrnuje i prechod na IE8 i kdyz ho nepouzivate.

nainstalujte si IE8 stejne by to update udelal a mate klid a pouzivejte dal Chrome to nic neovlivnuje. IE je stejne protkan v systemu pro chod dalsich sluzeb, takze ho vlastne pouizvate aniz by jste o tom vedel, proto updatovat urcite. To ostatne plati pro cely windows nejen IE.

Prohlizec IE je pouzivam proto, ze v okne MT4 je prevadene zobrazeni prave pomoci knihoven z IE a sice nevim, zda to tak je na 100%, ale podle toho co pisete to logicky vypada, ze ty knihovny jsou specificke az pro verzi IE8 a vse. Ja uz to nemam jak zjistit IE7 nikde nemame davno.
U nas co testujeme maji jedna IE8 a druha IE9

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #8 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:21:43 »
Tak ja sa už z parametrov  toho môjho historického PC asi "zbláznim"  :-[. Toto je už druhý prípad čo som s ním mal problém pri Liteforex (jeden sme už dávnejšie so Staniciom riešili a zatiaľ je to OK).
Na nový som zatiaľ ešte cez LF "nezarobil" :D :D :D tak si budem musieť vystačiť s tým čo mám a poctivo trénovať.
No ja tak vďaka za odpoveď

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #9 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:23:41 »
Presne z toho duvodu jsem se k tomu predtim neodhodlal to testovat nebot na to nebyl dostatek casu vsechno to pripravit, aby to nadelalo co nejmene skoda natoz najit odhahu to testnout na live uctu.

Zkoousit to na uplne jine masine na demo a nejake postrehy uz jsou, takze bych postupne udelal i nejaky navod , ale neni to tak slozite, je potreba dodrzet nekolik zasadnich veci jako levrage pro vypocet a mit uplne cistou platformu jen na signal.

Kazdopadne, kdokoli by to zkousel NUTNE to delejte na ciste instalci ne na jakekoli bezici nedejboze dokonce ostre verzi. A to az do doby dokud sami nebudete mit na 100% jistotu co vam to udela.

A pokud ten dotaz prijde (jako ze by prisel), ano je nutne mit spusteny trvale MT4, takze potrebujete mit bezici PC 24 hodin nebo VPS server.

Obchodni signaly  MT4 jsou nabizeny jak zdarma tak i pripadne placene, takze je oboji moznost vyberu.

No co jsem se jeste dival, tak najit nekoho kloudneho v te spouste balastu co je na signalech nabizeno. Je dost obtizne  :( i kdyz aspon jsou videt docela i vysledky, takze vyradite 90% hned pri prvnim pohledu.

takže u mňa je to jasné,
zostáva mi pri obchodovaní spoliehať sa hlavne na seba a samozrejme mi veľmi pomáha toto fórum, takže ďakujem všetkým čo sa mu venujú (karma up)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #10 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:25:16 »
Kdyz ja si uz nepamatuji, kdo mel tu vykopavku  ;D.
IE8 by vsak zvladnout melo i starsi PC, ns vykon by to vliv mit nemelo.

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #11 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:27:53 »
Kdyz ja si uz nepamatuji, kdo mel tu vykopavku  ;D.
IE8 by vsak zvladnout melo i starsi PC, ns vykon by to vliv mit nemelo.

zato ja si to pamätám presne,
asi napíšem aktuálne "Ježiškovi" :) či by s tým niečo neurobil...

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #12 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:28:35 »
To ze s emas spolehat sam na sebe, je zcela jasna vec, signaly brat jako bonus navic k tomu svemu.
Ono kdy ti zkonci signal a ty sam nebudes obchodovat tak vlastne ztratis vse, kdyz ti to jen bude privydelavat na signalech, tak jako bonus je to jiste prijatelne.

Na foru se snazime vseci je to videt i na vasich vysledcich, ze mnozi zmenili sve spatne navyky a zacali daleko vice premyslet nad svym jednanim a uz jen to prineslo velke pozitivum do sveho tradingu co si kazdy vytvari.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4 signals
« Odpověď #13 kdy: Út 27 Listopad 2012, 00:29:29 »
Kdyz ja si uz nepamatuji, kdo mel tu vykopavku  ;D.
IE8 by vsak zvladnout melo i starsi PC, ns vykon by to vliv mit nemelo.

zato ja si to pamätám presne,
asi napíšem aktuálne "Ježiškovi" :) či by s tým niečo neurobil...

pripadne muzeme pomoci s vyberem bude li treba.

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4 signals
« Odpověď #14 kdy: Út 27 Listopad 2012, 15:39:59 »
zdravím vespolek.. nechcem mudrovať, len by som rád zdôraznil moju filozofiu, ktorá možno pomože aj ostatným... Namiesto hotových výrobkov ako rybie prsty, šťavnaté pestro balené mrazené (častokrát pokazené) ryby sa naučme tie ryby chytať  ::)