Autor Téma: Vánoce slavené 1. července :o)  (Přečteno 24728 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #15 kdy: St 25 Srpen 2010, 23:38:01 »
No tak to rad slysim, super vysledky. nejak podobne se dari i Vawovy. ja to mam o neco horsi nebot tam mam zamotane jeste jine strategie a tak se spatne urcuje, jak to sedi. Ale mam stejne jak ty urcenych 600 pip na mesic zisku a to se mi dari nekolikanasobne prekracovat a to je oc tu bezi. Nemusi byt slejvak, staci pomaleji kapat. I kdyz kdyz uz clovek pocita pipi v tisicich, tak tezko to snad jeste nazivat kapanim  ;)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #16 kdy: Čt 26 Srpen 2010, 07:51:41 »
:D tak nejak, ale hlavne de o to, ze jsem se hodil do klidu a nestresuji pri kazdem 10ti pipovem pohybu nahoru a dolu jako na zacatku, ale pekne pomalu si vzdy pockam a s usmevem na rtech zavru az kdyz je v plusu :D a to se pak obchoduje jedna basen  ;)

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #17 kdy: Čt 26 Srpen 2010, 08:11:07 »
Mam taky pocit ze vy dvaja sa musite s niekym na Forexe poznat a ten Vam tie pipy snad vybavuje za nejaku proviziu. 8) Ked Vas tak sledujem tak tak sa ticho krcim v kute a sucham nohami  8)

Je sice pravda ze po necelych 4 mesiacoch sa blizim k 17000 pipom (to mi pripomina ze o tom asi napisem clanok na hlavnu stranku) ale aj tak Vam obom dycham z dialky na chrbat.
Samozrejme Vam gratulujem  :)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #18 kdy: Čt 26 Srpen 2010, 08:19:33 »
ale zas tak hrozne to neni, to sa neboj, ako som spominal, mam tam aj par kostlivcov co mi tam visia :D , ale ja som trpezlivy a podla pravidla teorie chaosu je vsetko len otazka casu :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #19 kdy: Čt 26 Srpen 2010, 08:42:09 »
Vaw - prej tise krcim v koute  ;D. Vis kolik lidi nechape jak muzes vubec udelat 17000 pipu? A ty hned soupu nohama  ;D. Vzdyt to je super vysledek o kterym, kdyz by jsme s ebavili v roce 2009 by jsi me nazval silenym snilkem a utopistickymi predstavami o tvych schopnostech  ??? Ano mam sice vic nez ty, ale taky za delsi dobu  ;) . No ale jak se to zakulati, take napisi nejaky ten clanecek, aby lidi meli moznost videt, ze psychyka dela hrozne veci a kdyz se clovek jak pise velice trefne Cad "hodi do klidu", tak veci se daji delat s daleko lepsimi vysledky.
A stresovat se na nejakymi 10 pipi, to uz take vazne pro me neni problem. Chce si to udrzet dobry MM a neni zadrhel ustat i kostlivce ve skrini. Vaw vi, co jsem tam za jednoho mel a ten me chodil desit i v noci (spatny MM na vstupu), ted uz je pryc.  8)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #20 kdy: Čt 26 Srpen 2010, 10:35:55 »
svata pavda, svata pravda :D