Veřejná diskuze > Prezentujeme výsledky

Vánoce slavené 1. července :o)

(1/5) > >>

Stanicio:
Tak se mi podarilo zlomit muj dosavadni osobni rekord. Po te dnesni dolarovo-zlate akci se mi podarilo zvednout vlastni rekord z 892 pipu na 1350 pipu celkoveho souctu kontraktu zisku v jednom dni. Celkem to bylo 15 obchodu s prumernymi pipy 90 na kontrakt na trech parech se swapem jen 2,25 pip. ::)

Vzhledem k tomu, ze moje urcena hranice je, jak asi vite, 30 pip prumerne za den, tak mam splnen plan cervence na 225 % a to uz v cervenci na to nemusim ani hrabnout :) . Coz samozrejme nevydrzim jelikoz tam mam jeste zadane nejake obchody  co bezi  :).

Kazdopadne, tohle povazuji za vanoce slavene 1.7.  ;D

Pevne verim, ze se podobne darilo i ostatnim, nebot dnesek k tomu primo nabadal se pekne napakovat. A i na signalech jsme meli celkem uspech, ale jelikoz jsem u toho nemohl byt tak "jen" nejakych 64 pipu, ale prakticky bez prace.

vawaver:
Gratulujem !!!! To je snad az neuveritelne.

Ale pravdepodobne bol Forexovy Jezisek tak rozkokoseny ze sa od Teba stavil aj u mna a tiez mi nechal nadielku.
Nechal mi +1022 pipov za vcerajsok.  8)
Teraz to mozem na tyzden zatvorit a neobchodovat.

Stanicio:
No taky jsem tomu chvili neveril, kdyz jsem prijel zpatky na firmu  :D.

Kazdopadne gratuluji i tobe to jsou super vysledky. radost takto obchodovat, doda to sily do dalsich dnu  ;). To nevydrzis tyden bez forexu  :P

Ja jsem si jen tak cvicne dneska ďobnul jeste jeden ziskovy kontrakt na libre +90 a jeden na zlate +94 a mohu to uz taky zavrit  ;).
mj. doufam, ze to zlato maji sebrane i ostatni, kdyz uz jsem to psal na forum, ze neni spatne pomyslet na long v korekci  8)

cadmaker:
tak to se musim pochlubit taky, ja vanoce slavil 15.7.2010  :D

Stanicio:
A ze ses nepochlubil hned  ;). To jsou super vysledky, to predcilo i zatim me High vysledky, takze gratulace. 8)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi