Autor Téma: Vánoce slavené 1. července :o)  (Přečteno 23730 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Vánoce slavené 1. července :o)
« kdy: Pá 02 Červenec 2010, 01:10:55 »
Tak se mi podarilo zlomit muj dosavadni osobni rekord. Po te dnesni dolarovo-zlate akci se mi podarilo zvednout vlastni rekord z 892 pipu na 1350 pipu celkoveho souctu kontraktu zisku v jednom dni. Celkem to bylo 15 obchodu s prumernymi pipy 90 na kontrakt na trech parech se swapem jen 2,25 pip. ::)

Vzhledem k tomu, ze moje urcena hranice je, jak asi vite, 30 pip prumerne za den, tak mam splnen plan cervence na 225 % a to uz v cervenci na to nemusim ani hrabnout :) . Coz samozrejme nevydrzim jelikoz tam mam jeste zadane nejake obchody  co bezi  :).

Kazdopadne, tohle povazuji za vanoce slavene 1.7.  ;D

Pevne verim, ze se podobne darilo i ostatnim, nebot dnesek k tomu primo nabadal se pekne napakovat. A i na signalech jsme meli celkem uspech, ale jelikoz jsem u toho nemohl byt tak "jen" nejakych 64 pipu, ale prakticky bez prace.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #1 kdy: Pá 02 Červenec 2010, 08:37:36 »
Gratulujem !!!! To je snad az neuveritelne.

Ale pravdepodobne bol Forexovy Jezisek tak rozkokoseny ze sa od Teba stavil aj u mna a tiez mi nechal nadielku.
Nechal mi +1022 pipov za vcerajsok.  8)
Teraz to mozem na tyzden zatvorit a neobchodovat.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #2 kdy: Pá 02 Červenec 2010, 09:33:44 »
No taky jsem tomu chvili neveril, kdyz jsem prijel zpatky na firmu  :D.

Kazdopadne gratuluji i tobe to jsou super vysledky. radost takto obchodovat, doda to sily do dalsich dnu  ;). To nevydrzis tyden bez forexu  :P

Ja jsem si jen tak cvicne dneska ďobnul jeste jeden ziskovy kontrakt na libre +90 a jeden na zlate +94 a mohu to uz taky zavrit  ;).
mj. doufam, ze to zlato maji sebrane i ostatni, kdyz uz jsem to psal na forum, ze neni spatne pomyslet na long v korekci  8)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #3 kdy: St 25 Srpen 2010, 07:57:06 »
tak to se musim pochlubit taky, ja vanoce slavil 15.7.2010  :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #4 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:00:21 »
A ze ses nepochlubil hned  ;). To jsou super vysledky, to predcilo i zatim me High vysledky, takze gratulace. 8)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #5 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:06:22 »
nepochlubil, pac jsem uz tak 2 mesice nesedel poradne u pocitace...  :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #6 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:13:55 »
No me bylo hned divne, ze jsi nikam dlouho nepsal  ;). Ale jak tak ctu, ta jsi taky presel na multi kontrakty i kdyz myslim, ze 60 ks, jsem v jednom okamziku jeste nemel, muj rekord je nekdo okolo 55 ci tak nejak.  ;D

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #7 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:25:51 »
ono to tak nejak vyslo samo jak jsem zkousel pary co mne nejvic sedi. kazdopadne jsem ukoncil intraday obchodovani a hodne delam kontrakty 1-6 mesicu. samozrejme to stoji nejakej ten swap, ale treba vcera jsem zavrel libru , otevrenou 23.7.2010 (takze mesic a den)  za +280 pips a na swapech jsem zaplatil -17, takze v cistym je to +263 pips, coz podle mne neni spatnej obchod  :D
ale samozrejme tam mam i krasne kostlivce - treba jako 0.7 lotu na euru ze dne 8.6.2010 za -750 pips a swapem - 322  :D . ale urcite to nebudu zavirat a pockam si na den kdy to bude v plusu... :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #8 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:37:04 »
No to jenoim chvalim, velke prachy se dle me daji udelat az na dennich obchodech. Respektive daleko snadneji, ale chce o zase vedet kdy do toho vlizt coz hlavne v zacatku dela vetsine problemy a snad i proto leckdo zacina scalpingem. Pro me je scalping uz moc stresujici chci mit svuj kldek a ten jsem nasel az taky prechodem na denni obchdovani. Muj kostlivecek je na libre od 28.1. s nejakymi ted 720 pip. Ale je sichrovanej, takze tolik neboli, ale swapik ma 47 pip coz jeste je v norme.
Tvojich 280 je velmi slusny pridel. Tak dlouhy obchody uz tam tak casto nemivam, ted jsem se dostal na prumer nejakych 76 pip na kontrakt podle vypoctu. Ale je to jeste zkreslenejsi cislo z drivejsich kratsich obchodu. jA spis casteji u delam vic kratsich za sebou nez jeden dlouhy. Nekdy se to vyplati nekdy ne, ale vsak to znas sam  ;). Ale pripomel jsi me, ze bych se mohl podivat jaky nejdelsi jsem vlastne mel, to jsem ani jeste nehledal zkusim to nejak najit.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #9 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:43:29 »
Tak uz vim, muj max je 306 pip na libre od 15.1 do 29.1. tedy za nejakych 14 dni drzeni pozce.

Ale pak mam taky jest ejeden rekord, kdy jsem zadaval jednu stejnou pozici v dobe, kdyz se trh hrnul do strany , ale ted premyslim, kolik to bylo, ale podle me jeden stejny kontrakt sel celkem 6x nebo 7x za profit coz v souctu zase prekona ten maximalni. Jo a byla to samozrejme libra.

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #10 kdy: St 25 Srpen 2010, 08:59:52 »
+300 a vic je nadhera. ja jak jsem byl na dovolene, tak jsem byl na horach, mimo signal mobilu a a mimo dosah internetu 10 dnu a jak jsem koukal spetne, tak jsem tam mel obchody i +500 pips :D ale samozrejme kdyz uz jsem to mohl zavirat tak to bylo zase uplne nekde jinde :D takze proto rikam: "cekat se vyplati" :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #11 kdy: St 25 Srpen 2010, 09:15:05 »
jo svata pravda, taky kdyz se podivam, kdy jsem vstupoval a kdybych vydrzel... :o) to kolikrat i pres 1000 pip na jednom kontraktu. Ale ta psychyka, to je previt...  ??? A to pak resis typicky Hamleta, vystoupit ci nevystoupit, to je oc tu bezi  8). Ale ne vazne, je to jak pises, me to denni obchodovani taky velmi vyhovuje, mam svuj klidek, zadne extra velke stresy, zadne honeni se na okamzitym vstupem do pozice, proste pohodicka.


Jeste furt valis japonce ? Docela solidne se motal. Ja ho sice sleduji, ale proste mu nemohu prijit na chut.

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #12 kdy: St 25 Srpen 2010, 09:27:54 »
porad, porad... on se prave mota v jednom kuse :D ale ted mam svedeni v kostech, yen je totiz nejsilnejsi za nejakych par let takze jsem tam nachystal par longu, a to same na paru s librou :D a jeste planuji na paru s eurem, ale zas tak strasne me ty kosti nesvedi :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #13 kdy: St 25 Srpen 2010, 09:37:13 »
No me tam prijdou ty pohyby moc maly  8), jak libru tak euro vidim take longove a tak uvidime, co nam provedou, casu je dost tak neni kam spechat  8)

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Vánoce slavené 1. července :o)
« Odpověď #14 kdy: St 25 Srpen 2010, 10:06:44 »
i pomaly pohyb je pohyb :D a plne souhlasim, neni kam spechat, od 20.4.2010 co jsem otevrel ucet a udelal prvni obchod, mam ke dnesku +21200 pips, coz je v prumeru 5300 pips za mesic, proti planovanym 600 mesicne :D takze mam za 4 mesice to co jsem chtel za 35 mesicu :D