Autor Téma: problem s tranferom  (Přečteno 8104 krát)

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
problem s tranferom
« kdy: Út 24 Červenec 2012, 21:57:25 »
už od včera som si všimol veľmi pomalé načítanie osobných stránok Liteforex secure, a navyše neviem uskutočniť transfer na PV účty, v prílohe posielam scan čo mi vypíše stránka po vyplnení údajov pre transfer
stalo sa to aj iným užívateľom alebo kde by mohol byť zádrhel? doteraz som s tým problém nemal
skúšal som aj zmeniť prehliadač (mozilla, firefox) a tiež som sa pripájal aj z druhého PC ale stále to isté
mohli by ste mi to prosím preveriť?
ďakujem

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:problem s tranferom
« Odpověď #1 kdy: Út 24 Červenec 2012, 22:27:47 »
už od včera som si všimol veľmi pomalé načítanie osobných stránok Liteforex secure, a navyše neviem uskutočniť transfer na PV účty, v prílohe posielam scan čo mi vypíše stránka po vyplnení údajov pre transfer
stalo sa to aj iným užívateľom alebo kde by mohol byť zádrhel? doteraz som s tým problém nemal
skúšal som aj zmeniť prehliadač (mozilla, firefox) a tiež som sa pripájal aj z druhého PC ale stále to isté
mohli by ste mi to prosím preveriť?
ďakujem

a teraz som ešte zistil, že sa nedá zmeniť v existujúcom PI Take Profit Equity vyskočí mi okno s odkazom: An unexpected error occurred.


Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:problem s tranferom
« Odpověď #2 kdy: Út 24 Červenec 2012, 22:29:52 »
napiste na skype lfx.stanek  spojim se s vama, podle toho co vime, tak secure sekce jede normalne jako obvykle.

edit: zkousel jsem ted i zmenu Take profit a take funkcni. Muze to byt bud lokalni problem, nebo neco spojene s vazim uctem. zkuste se ozvat at s en ato podivame podrbneji.
« Poslední změna: Út 24 Červenec 2012, 22:34:30 od Stanicio »