Autor Téma: Psychologické aspekty obchodovania  (Přečteno 22406 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #15 kdy: Ne 24 Červen 2012, 23:34:16 »
Tak to jsem ti podle vseho poradil presne tu spravnou knihu. On Murphy je suprovy psycholog a ta kniha je jedni z pohledu jinyma ocima na neco co clovek ted nevidi. Neni to o nabozenstvi, jak se clovek muze na prvni pohled domnivat.

budu pak rad, kdyz napises, zda ti to pomohlo. Ja jsem presvedceny, ze ano.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #16 kdy: Ne 24 Červen 2012, 23:39:18 »
No píšou, že to má 240 stran, když to přelouskám za rok, budu rád. Já mám problém se začíst a když už se začtu, tak po první stránce zjistím, že vlastně nevím co jsem četl, takže musím všechno přečíst několikrát a v 99% případů to dopadne tak, že danou knihu odložím na neurčito, takže se budu muset opravdu hodně moc snažit abych to dočetl. Tak snad přečtu aspoň tohle.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #17 kdy: Ne 24 Červen 2012, 23:44:14 »
Taky nejsem zadny extra ctenar, ale tohle jsou louskl docela slusne

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #18 kdy: Ne 24 Červen 2012, 23:46:09 »
Ďakujem Stanicio za karmičku   :)..

skuste pohladať audiobook či ako sa to volaá, načítané knihy.. potom si to už len pustite v aute, doma, v práci do sluchadiel a hovotovo  :) netreba čítať  ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #19 kdy: Ne 24 Červen 2012, 23:48:58 »
To pak ztrati to kouzlo si to precist  ;) I kdyz jako alternativa to jde pouzit.

pockejte jak nas serve Vaw az uvidi toto vlano, tak ho strejchne  ;D a pozitovni mysleni nam nepomuze.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #20 kdy: Po 25 Červen 2012, 23:11:19 »
Ďakujem Stanicio za karmičku   :)..

skuste pohladať audiobook či ako sa to volaá, načítané knihy.. potom si to už len pustite v aute, doma, v práci do sluchadiel a hovotovo  :) netreba čítať  ;D

No nevím jestli by audibook byla pro mě lepší alternativa. Už pár let se pozoruju a snažím se přijít na to proč mám problém vnímat co slyším, nebo čtu. Myslím, že mám problémy se soustředěností, ale nadruhou stranu když už se chytnu nějaké myšlenky, přestanu vnímat co se kolem mě děje. A troufám si říct, že v posledních možná dvou až třech letech se to stupňuje a tak jako si učitelka mé dcery stěžovala, že při vyučování nevnímá, protože je duchem ve světě hraček, tak já se zřejmě pohybuju hodně ve světě mých myšlenek. Občas když čtu, přistihnu se, že přemýšlím úplně nad něčím jiným a když poslouchám hudbu ze sluchátek, tak při vypnutí a vytažení sluchátek z uší si uvědomím, že vlastně ani nevím co jsem poslouchal. Bohužel to mám už od základky, což dokazuje mé dosažené vzdělání.............
Proč se to u mě začíná stupňovat nevím, ale už to začínám vnímat jako docela velkej problém, protože se to začíná odrážet i na mých pracovních výsledcích. Ale to už zacházím zase úplně jinam.
Knížku už jsem objednal, tak snad ji přečtu. Jestli pochopím o co vlastně kráčí už je věc druhá.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #21 kdy: Út 26 Červen 2012, 00:36:04 »
No soustredenost pri cteni je i muj problem take se musim kolikrat vracet. Kazdopadne, jsou knihy, ktere prectu jednim dechem. U tehle je dobrre vice premyslest, ale urcite si to vyplati. sam pozas.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Psychologické aspekty obchodovania
« Odpověď #22 kdy: Út 25 Červen 2013, 01:49:12 »
Tato sekce je jiz uzavřena pro zadávání nových příspěvků z důvodu vytvoření nového fóra na adrese http://www.liteforex.cz
Zůstává však stále přístupná pro prohlížení a stažení potřebných souborů.

Toto vlákno pokračuje bud na konkrétní adrese, pokud je stejné vlákno založeno
http://www.liteforex.cz/forumlf/forex-diskusia.html

nebo všeobecně je diskuze přenesena na nové fórum na adrese hlavních stránek tedy zde:
http://www.liteforex.cz/forumlf/index.html


Děkujeme za pochopení a věříme že se vám nové fórum bude líbit.

S pozdravem Stanicio

Tecnická podpora LiteForex Česká a Slovenská republika