Autor Téma: Nemožnost otevření obchodu  (Přečteno 8962 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Nemožnost otevření obchodu
« kdy: Pá 15 Červen 2012, 13:17:20 »
Zrovna jsem četl na jednom serveru, že kvůli nadcházejícím volbám v Řecku avízují někteří brokeři, že v neděli po otevření trhů možná nebude možnost až několik hodin zadat obchod. Chci se proto zeptat jestli mezi tyto brokery patří i LiteForex a jestli když nepůjde otevřít obchod, tak jestli tím pádem bude znemožněno i zavření obchodu? Ptám se čistě jen pro informaci, abych věděl jestli si mám v rámci MM nastavit SL, protože kdo ví co volby v Řecku přinesou. Sice mám už všechny otevřené kontrakty v plusu, ale negativní reakce na volby by mohla přinést nemilé překvapení.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Nemožnost otevření obchodu
« Odpověď #1 kdy: Pá 15 Červen 2012, 22:28:26 »
netusim, kde jste k takove zprave dosel a dokonce proc by se neco takoveho melo delat a proc by to dokonce meli delat brokeri. zadne takove informace nemame. To spis zavani necim, podezrelim, na strane tech brokeru o kterych pisete.

naposledy bylo zastaveno obchodovani s JPY a to jen techto paru ohledne humanitarni pomoci japonsku po jaderne katastrofe ve Fukusime. A to jen prosto, ze MMF srvnaval cenu JPY obrovskou intervenci a vsechny trhy byly na bcbodovani zastaveny na zadost MMF.

Nejake Recko je kazdemu ukradene, to jsem tu psal uz mockrat, jde jen a jen o prachy nemeckych a francouzkych bank ne o Recko. Liteforex neovlada ani nemecky ani Francouzky kapital.  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Nemožnost otevření obchodu
« Odpověď #2 kdy: Pá 15 Červen 2012, 22:41:45 »
No nevím jestli to tady můžu napsat, ale četl jsem to na forex zone. O to víc jsem rád, že se to LiteForexu netýká.  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Nemožnost otevření obchodu
« Odpověď #3 kdy: Pá 15 Červen 2012, 22:44:33 »
ja to ted uz taky ted cetl a nejvetsi obavy ma jeden recky broker  ;D coz se mu nedivim, ale to nas nemusi trapit.

Mozna tam budou nejake pohyby, ale to osetri MM nevidim v tom zasadni problem.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:Nemožnost otevření obchodu
« Odpověď #4 kdy: Pá 15 Červen 2012, 22:46:26 »
Tak já taky ne, jak jsem psal, už mám všechny otevřené obchody celkem dost v plusu, tak jsem jen zvědav co se bude dít v neděli. :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Nemožnost otevření obchodu
« Odpověď #5 kdy: Pá 15 Červen 2012, 22:50:36 »
cim vic se to vude hybat tim lepe. Pohyb znamena spousty prilezitosti k obchodovani.