Veřejná diskuze > Podpora Liteforex

Partnerský program pro potvrzení registrace

(1/2) > >>

dupisek:
Přišel mi email s tímto zněním, tak jsem se k chtěl zeptat co to vlastně je a k čemu je to dobré?
Předem díky za vysvětlení.

Affiliate program registration confirmation

Congratulations! You've got 20 promotion coupons.

Share the coupons with your friends and acquaintances and get paid for every transaction they conduct. Moreover, everyone you've shared your coupons with will instantly receive a 30 USD bonus in his account right after the activation of the coupon.

Stanicio:
Je to kod, ktery by jste musel nekomu sdelit ten by s kuponem provedl LIVE registraci, musel vlozit finance na ucet a aktivne obchodovat. Pak ma narok na 30 USD.
Je to centralni marketingva akce, kody dostal kazdy zakaznik. Vzhledem k relativne obtiznemu zpusobu ziskani onech financi tutu akci v CR i SVK moc neprotezujeme, radeji se soustredime na primou podporu lidem, nez lakani novy traderu, kteri by timto byli nuceni hned obchodovat. A vite sam, ze je potreba se nejdrve neco naucit a pak se pustit do LIVE obchodovani, aby jste neprojel hned sve finance.

dupisek:
Já si to myslel, že mě to bude k ničemu, díky za info.

vawaver:
Stanicio, karma up. Sám by som to lepšie nenapísal.  ;)
Neustále tvrdíme, že máme záujem na tom aby všetcia tu obchodujúci ľudia boli profitní.

Určite by nebolo dobré len prísť, odovzdať peniaze a potom nadávať aký je Forex zlý, keď je nám tu všetkým jasné, že bez nevyhnutných vedomostí a psychickej pohody je málo pravdepodobné stať sa úspešným obchodníkom.

A o to nám v podpore ide, aby sme sa tu nielen spoločne cítili dobre, ale aby sme boli všetcia úspešní a spokojní s výsledkami nášho snaženia.  8)

Stanicio:
Vis sam, ze jsem ochotny jit i proti zdi, kdyz vim, ze mam pravdu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi