Autor Téma: XAUUSD - zlato  (Přečteno 155216 krát)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #135 kdy: Čt 15 Září 2011, 21:12:31 »
No tak já mám přesně opačnej problém vstup na 1880 a nechtělo se my přijmout strátu a tet jsem brutálně v mínusu a čekám na obrat

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #136 kdy: Čt 15 Září 2011, 21:17:24 »
Proč jsi vstupoval na hladině 1880? O té já jsem přemýšlel taky, ale do pozice short, ale zkušenosti z minulých týdnů byly dost finančně bolestivé, takže jsem do toho nešel. I teď jsem se dost těžce rozhodoval.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #137 kdy: Čt 15 Září 2011, 21:40:02 »
čekal jsem že pude nad 1900 a vono nic.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #138 kdy: Čt 15 Září 2011, 21:43:45 »
Tak jestli máš ten obchod ještě otevřený, tak to třeba ještě stáhneš na nulu  ;) Kam až to vyleze nyní si teda fakt netroufám říct, ale kdyby to vylezlo na těch 1900, byla by to pro mě pohádka.  8)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #139 kdy: Čt 15 Září 2011, 22:55:03 »
Krysa9 -- tady v tomto odkazu je to napsane http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,145.msg3118.html#msg3118

Jde o pocty ne objem. tedy pokud je pomer 25/75 tak velci hraci jdou opacne nez pocetni vetsina ostatnich, tedy bud jdes proti velkym, nebo s velkymi hraci.

Tezko usoudit, kdo na co spekuluje, ale i kdyz je to 25/75 tak cena klidne jde dolu, protoze pocet neudela objem obchodua pro smer je rozhodujici objem.

Ale dolu to jde ted proto, ze se vytahuji ze zlata finance zpet na jine pary nez se zase neco semele.


Ted po tom co prostrelili trendovou caru na dennim grafu viz predchozi obrazek co jsem posilal, tak chvili by meli jit dolu, az na fibo 1843 ci pripadne, jeste kousek nize a pak by meli korigovat.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #140 kdy: Čt 15 Září 2011, 22:59:43 »
jinka to potvrzeni na odraz k longu neprislo, takze davat tam 1880 nebylo urcie dobre reseni. Jde o to ted jak to ustojis , zda si muzes dovolit to drzet dlouhodobe, ci vzit ztratu a tipnout to.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #141 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:07:44 »
Jde o pocty ne objem. tedy pokud je pomer 25/75 tak velci hraci jdou opacne nez pocetni vetsina ostatnich, tedy bud jdes proti velkym, nebo s velkymi hraci.

Asi mi něco uniklo, kde najdu ten údaj kolik lidí nakoupilo (25/75) ????
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #142 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:11:02 »
Tady je odkaz kde je to popsane.
http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,145.msg3011.html#msg3011

hned prvni prospevek.

jinak je to na hlavni strance http://www.liteforex.cz/ vlevo cca uprostred ta tabulka. Ted je na zlate cca 70/30 70 procent lidi tam ma long a 30 % lidi tam ma short. A jelikoz by to nesedelo pomerove, tak tech 30% lidi ma cca stejny objem jako tech 70%. Co znaci, z evelci hraci tam jdou short. teda sazmorejme, je to dedukce.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #143 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:14:26 »
Aha, díky. Tohle mi fakt uniklo. Ono je tady toho moc napsáno. Pročetl jsem teprve tak 1/4. Něco musím přečíst i víckrát, abych to vůbec vstřebal.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #144 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:17:50 »
v pohode, taky bych s tim asi zapasil, kdyzbych to mel cist vsechno uplne od nuly  ;) Ono se to casem vstreba  a kdyz budete sledovat forum coz evidentne delate tak nov eveci neuniknou a na neco prijdete, na neco se zeptate, to je v normalni.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #145 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:36:33 »
No já se teď hlavně soustředím na pochopení těch analýz grafů, to mi hlava nějak nebere. V tomto vláknu http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,109.15.html jsem četl příspěvek uživatele dedek a je to pro mě španělská vesnice. Když se na to podívám a studuju to s těma popiskama, tak stejně nejsem schopný nějaký takový graf s analyzovat.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #146 kdy: Čt 15 Září 2011, 23:59:06 »
Vsadim, se ze casem se nad tim tvym poseldnim prispevkem pak uz jen pousmejes, vsechno j eto o nauceni se a budes se pak diviot, jak je mozne, ze takove jednoduche veci jsi nevidel.
Dedek ma super analizy a a doporucim ti prostudovat si tohle super vlakno s tydenimi analizami trhu  a ven si je postupne, je to vzajemna kombinace, kdy Dedek kresli na graf a ja mu komentuji, a nez dojdes na konec vlakna verim, ze to mas v malicku.
To vlakno je zde (je to chranena sekce pro LIVE obchodniky) http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,108.0.html

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #147 kdy: Pá 16 Září 2011, 00:03:07 »
Fajn, děkuju za tip  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #148 kdy: Pá 16 Září 2011, 00:11:01 »
Ja jen poslal tip co cist neco drive a zrovna ty analizi na z¨late s prurazem trendove cary jsou neco co tam je popsane na mnohych jinych parech . a ted ta situace nastala i na tom zlate.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:XAUUSD - zlato
« Odpověď #149 kdy: Pá 16 Září 2011, 08:25:12 »
Tak doufám že dneska aspon trochu kolem 2000 pip bude korekce a pak to ukončim aby my něco zbylo abych vůbec mohl obchodovta.Taková chyba to bych se s toho posral nechat to dojít aš na hranici existence učtu.Tet kdyš my to začlo docela jít .Nejhorší je že se ten obchod sám ukončí kdyš klesne aktuální marže pod 30 procent.Veřim tomu že to pujde na tech 1705 a bude obrat ale na to já tam nemám dost peno.No uvydíme.


Co myslíš Stanicio bude dneska korekce nebo to skočí rovnou na tech 1705?
« Poslední změna: Pá 16 Září 2011, 08:30:15 od krysa9 »