Autor Téma: náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"  (Přečteno 100916 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #30 kdy: Po 16 Duben 2012, 18:19:09 »
Mě ani tak nejde o těch 6%, ale o ten závěrečný zisk. Mám pocit, že 23USD i  s tím co je pro manažera je na ten celkový deposit 483USD nějak moc. Jestli by to nemělo být méně?

Aha takze moc ti to pripada. No tak to muzes byt klidny protoze tohle neni high tech co se mohl dosahnout  ;D ted to bylo jen nejakych 6% na te doplnkove investici v radu nekolik hodin. V zaklani investici to je cca jen 1,3 %. Ale to muze mit kazdy jiny, zalezi kdy vstupoval do systemu. Doplnkova investice vstupuje prave zamerne v okamzicich poklesu a spokuluje se na navratovou hodnotu. Zatim to vychazi docela solidne, pro posledni akci jsem z toho treba vytahoval za 3 dny 17% cistyho zisku.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #31 kdy: Po 16 Duben 2012, 18:24:03 »
No jinak teda přemýšlím jak to oslavím, alkohol mám zakázaný a prakticky teď můžu pít jen vodu, tak si asi udělám vodní párty  ;D

Slav az budes mit doma 100% investice. Zatim je to jen dilci vysledek. Ale aspon uz vis, jak jsou mysleny ty doplnkove investice, to je to co dokaze s timto systemem udelat podstatne vice, nez jen bezna investice v prubeznem vkladu. ted si muzes bud pockat na lepsi vstup nebo cast investice nechat v prubeznem a se zbykem cekat. Moznosti je vice, aspon se necitis, tak moc pasivne.
23 USD cisteho za par hodin je jen drobnost, ale pokud te to zajima byl jsi ucastnikem obchodu s cca 3 miliony USD  v pace 8)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #32 kdy: Po 16 Duben 2012, 18:33:24 »
Nezapominejte je to vysoce rizikova investice, ma to samozrejme odpovidaji i zisky a je na kazdem zda se rozhodne pro investici ci nikoli.
Kazdemu radeji reknu hned na zacatku, ze o investici muze kdykoli prijit. Nejedna se o Holly grail, je to klasicka rizikova investice.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #33 kdy: Po 16 Duben 2012, 20:00:03 »
Proveden Rollover na uctu.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #34 kdy: Po 16 Duben 2012, 20:18:30 »
No jinak teda přemýšlím jak to oslavím, alkohol mám zakázaný a prakticky teď můžu pít jen vodu, tak si asi udělám vodní párty  ;D

Slav az budes mit doma 100% investice. Zatim je to jen dilci vysledek. Ale aspon uz vis, jak jsou mysleny ty doplnkove investice, to je to co dokaze s timto systemem udelat podstatne vice, nez jen bezna investice v prubeznem vkladu. ted si muzes bud pockat na lepsi vstup nebo cast investice nechat v prubeznem a se zbykem cekat. Moznosti je vice, aspon se necitis, tak moc pasivne.
23 USD cisteho za par hodin je jen drobnost, ale pokud te to zajima byl jsi ucastnikem obchodu s cca 3 miliony USD  v pace 8)

3 miliony USD??? WOW, to už je pěkný. Taková částka už s tím trochu zahýbá, nebo je to pořád ještě málo, aby to hnulo s trhem?
Jinak mě by stačil ten milion jeden, zaplatil bych si hypotéku a měl bych pokoj a za rok bych měl našetřeno několik desítek tisíc a mohl bych tradovat jak bych chtěl. Důležitý by bylo, že bych byl bez dluhu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #35 kdy: Po 16 Duben 2012, 20:26:01 »
Nezapominejte je to vysoce rizikova investice, ma to samozrejme odpovidaji i zisky a je na kazdem zda se rozhodne pro investici ci nikoli.
Kazdemu radeji reknu hned na zacatku, ze o investici muze kdykoli prijit. Nejedna se o Holly grail, je to klasicka rizikova investice.

Upřímě, ten princip PAMM mi stejně tak trochu uniká, ale už jsem asi pochopil to s těmi 6 procenty. Takže se ještě zeptám, jakou minimální částku doporučuješ na té doplňkové investici? Těch 1 000USD?
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #36 kdy: Po 16 Duben 2012, 20:27:03 »
3 miliony s tim absolutne nehnou, denni obraty na forexu jsou cca 3,5 - 4,5 bilionu dolaru  ;D A jeden bilion je milion milionu takze tech nasich 3 s tim vazne nemohou hnout i kdyby se pokrajeli nebot je to objem 3 miliontin trhu  :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #37 kdy: Po 16 Duben 2012, 20:40:39 »
dupisek to je jedno  kolik, protoze procenta jsou stejne, jen se meni provioze a ta je od 300 diverzifikovana a 1000 ma pak lepsi pomer na provizi pro investora.

OSobne pokud budes mit odlozenou castku k obchodu, tak muzes bud jest celou nebo po tretinach a pridavat na ruznych hladinach (treba po 5%) a klidne i s ruznymi procenty zhodnoceni.

Dneska jsem tam treba mel 2% zhodnoceni a 5% zhodnoceni ve dvou investicich.

Kdyz tam pouzijes treba dneska 1000 vypadne ti 60 USD hrubeho.pri 6% co jsi tam mel. Cisteho to bude cca 41 USD
Kdyz pouzijes 500 USD bude to 30 hrubeho a cisteho cca 19,5
Takze to zas tak veky procentualni rozdil nebude, stale bude prevazovat velikost investice.

Rozdil uz to bude treba naposledy pri 17% cisteho to uz je pak docela rozdil jestli tam bude 500 ci 1000 ci vice

Zatim delame cca 0,29% denne, ale prave ty doplnkove investice vidis, ze dokazes sam udelat najednou i 6%. V tom je krasa ze muzes byt profitnejsi nez sam manazer ktery pouzije trvalou investici (manazer ji nesmi vyndat), dy treba za 90 dni udelame 30% a ty udelas 6 za asi 9 hodin a k tomu treba tech 17 za 3 dny a najednou jsi nekde uplne jinde s 23% v delce investice cca 4 dny misto 90. Proto mame zpracovany postup pro ty doplnkove investice na ExtremeProfit03

Kdezto, kdyz budes mit 1000 trvale tak dneska by tam prislo 1,3= tedy 13 USD hrubeho. To je zase dalsi prijem.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #38 kdy: Po 16 Duben 2012, 21:06:23 »
Pokud nekdo sleduje situaci, bude asi vedet, ze je docela solidni doba na doplnkovou investici. odhad 5-6% zisku na teto hladine dooufam, ze za nekolik dnu. aktualne hodnota cca 23,99% predtim 30%
Ta tvoja predikcia sa uspesne splnila, kto dodatocne prihadzoval ten ma nejaky ten dolar naviac aktualne v kasicke  ;)
Vidim ze si robil aj rollover, takze zisk uz investori aj maju na uctoch.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #39 kdy: Po 16 Duben 2012, 22:49:15 »
Ale minul jsem se protoze jsem tvrdil, ze za nekoik dnu, netusil jsme tak prudky pohyb, co udelal investici uz za 9 hodin  ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #40 kdy: Po 16 Duben 2012, 23:12:28 »
Kdezto, kdyz budes mit 1000 trvale tak dneska by tam prislo 1,3= tedy 13 USD hrubeho. To je zase dalsi prijem.

Tak na trvalém účtu sice 1000USD nemám, ale nějaký ten dolar se mi tam dnes taky přičetl a na doplňkovou investici jsem vyhradil trochu menší částku, ale ta se dnes celkem hezky zhodnotila. Tak snad bude takovýchto dnů více a 100% zhodnocení přijde co nejdříve  :)
Jelikož mi vrátí nějaké penízky z daní, tak jsem se rozhodl trochu za investovat a jak jsem dnes psal, pro své obchody se je ještě bojím použít.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #41 kdy: Po 16 Duben 2012, 23:13:31 »
Ale minul jsem se protoze jsem tvrdil, ze za nekoik dnu, netusil jsme tak prudky pohyb, co udelal investici uz za 9 hodin  ;D
Takhle se můžeš míjet hodně často  ;D Slušný zisk za pár hodin potěší  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #42 kdy: Po 16 Duben 2012, 23:35:21 »
obcas se podari se splast tim spravnym casem, ale tyhle akce trvavaji i 6-7 dni proto se delava vstup na ruznych hladinach s urcitymi castkami. a pridava se postupne a nastavi se potrebne procenta pro kazdy kontrakt samostatne. Pak zjistits, ze i ta mansi investice to dokaze vydelat v delsim casovem horizontu podobne jeko vetsi investice dlouhodobe.

Osobne mam radeji poklidny probeh chodu, nez adrenalinove zalezitosti podobneho typu, ale tyhle zase vydelavaji ty hezke procenta. :)

Nezapomen na diverzifikaci rizika, nedavat vse na jednu kartu.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #43 kdy: Út 17 Duben 2012, 06:51:37 »
Dá sa tvrdiť, že spokojnosť je na všetkých frontoch. :-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:náš investiční PAMM účet „ExtremeProfit03 - version PAMM decrease 50"
« Odpověď #44 kdy: Út 17 Duben 2012, 09:36:17 »
ted jsme tam meli drobnejsi zisk, proveden Rollover. stav 31,55%
« Poslední změna: Út 17 Duben 2012, 09:38:01 od Stanicio »