Autor Téma: DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze  (Přečteno 44634 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #30 kdy: So 18 Květen 2013, 10:43:36 »
Zdravim Dupisek  ;) a gratulujem  ;)
- teraz musis pockat aby sa aktualizovala finalna tabulka a az vtedy budes vediet ake miesto si obsadil na 100% ale vyzera to na slusne 4.miesto ;)
- potom musis sam poziadat o vyhru ,samozrejme musis mat LIVE UCET, kde ti to pripisu. Na obrazku je popis co musis poslat na
  contest-demo@liteforex.com : demotop10 - meno , cislo , heslo , email,
                                                  live ucet      - meno , cislo , umiestnenie + aka vyhra - 60$ za 4.miesto
- asi za 1-3 dni bude pripisana vyhra na ucet ,

Vela pipov prajem  ;)

Děkuju za ochotu. Oběma dávám karmu up.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #31 kdy: So 18 Květen 2013, 10:45:15 »
nic sa nedeje, v pondelok sa aktualizuje tabulka a podla toho ti poslu vyhru , kedze si uz poslal ziadost

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #32 kdy: So 18 Květen 2013, 10:48:23 »
opall - No a v neděli večer zase na novo, tak ať se sejdem v prvních příčkách. ;-)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #33 kdy: So 18 Květen 2013, 10:53:17 »
nic se nedeje, nevadi zes to poslal, ono by to melo vliv stejne jen kdy by bylo jine poradi a i na to se dojde bude li treba.

Vyrazene jsou obchody, ktere by nebyli dle pravidel nebo zjisteny nejake cinnosti k ovlivneni obchodu, duplicity uctu apdobne. To zatim neres kdyz jsi obcodoval normalne, tak se te to netyka.

Ty stejne mas ucet jeden a lIVE taky mas verifikovany, takze si jen pockas na finanlni verzi jetsli se treba neposunes nekam vyse. Kdyz by jsi nevedel s komunikaci nejak rady, dej vedet doresime, to neni problem, stejne nikdo ted neni v praci az v pondeli.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #34 kdy: So 18 Květen 2013, 10:54:14 »
opall - No a v neděli večer zase na novo, tak ať se sejdem v prvních příčkách. ;-)

No tak jeste mas co dohanet stale jsi byl "jen" cvrty  ;D ;D ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #35 kdy: So 18 Květen 2013, 11:06:32 »
opall - No a v neděli večer zase na novo, tak ať se sejdem v prvních příčkách. ;-)

No tak jeste mas co dohanet stale jsi byl "jen" cvrty  ;D ;D ;D
No ale nechybělo moc a mohl jsem být třetí. Kdybych ve 22:45 chytil ten správný směr na tom EUR/JPY, bylo to tam. Co se dá dělat, ale příště budu chytřejší  ;D ;D ;D
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #36 kdy: So 18 Květen 2013, 11:23:07 »
Aspon mas dalsi motivaci do budoucna  ;)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #37 kdy: So 18 Květen 2013, 12:27:03 »
Aspon mas dalsi motivaci do budoucna  ;)

To rozhodně, protože příští týden už asi budu mít jiné auto, takže peněz moc nezbylo. Tak čím dřív vyhraju tolik, abych dal dohromady 300USD, tím dřív budu moct začít zase obchodovat.  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #38 kdy: So 18 Květen 2013, 12:40:10 »
no timhle tempem to do 5ti tydnu mas doma  ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #39 kdy: Út 21 Květen 2013, 13:41:33 »
No tak teď teda nevím, co jsem udělal v soutěži špatnýho, ale vypadá to, že mě vyřadili, protože v tom pořadí prvních deseti nejsem a nejsem ani mimo to pořadí. Prostě můj nick úplně vyhodili.  >:(

Kdybych aspoň věděl co jsem udělal špatně, abych se tomu mohl příště vyhnout.......
« Poslední změna: Út 21 Květen 2013, 14:58:17 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #40 kdy: Út 21 Květen 2013, 17:52:38 »
No tak teď teda nevím, co jsem udělal v soutěži špatnýho, ale vypadá to, že mě vyřadili, protože v tom pořadí prvních deseti nejsem a nejsem ani mimo to pořadí. Prostě můj nick úplně vyhodili.  >:(

Kdybych aspoň věděl co jsem udělal špatně, abych se tomu mohl příště vyhnout.......

Tak prý jsem udělal obchod, který jsem zavřel pod dvě minuty, což je porušení pravidel. Sice si toho nejsem vědom a už ani nemám šanci si to zkontrolovat, ale budiž, budu si muset dávat větší pozor. :-( Do háje, takových nervů a pro nic. :-(
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #41 kdy: St 22 Květen 2013, 00:15:23 »
No v historii by to melo byt videt, ty casy jsou sice s presnosti na minuty, al ei tak by to melo ji poznat. pripadne z LOGu to jde vycist s presnosti na vteriny, kdy budete vedet.

Kdyz jsem vam psal o vyrazovani netusil jsem ze pouzivate takoveto techniky. o to vic me mrzi, ze v tom zrovna jste vy  :( Je potreba si na tyto vysokorychlostni obchody davat pozor, ono v live by se vam to zavrit ani nemelo podarit, ale demo je benevolentni.
V Kazdem pripade, vite cemu se vyhnout a vyvarovatv pravidlech to bohuzel uvedene je.

drzim palce k dalsimu uspechu.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #42 kdy: St 22 Květen 2013, 06:39:32 »
Tak jsem to teď prohlížel v MT4 a narazil jsem na něco, co mě teda štve. Jak jsem psal, nejsem si toho vědom a to co jsem našel si neumím vysvětlit. Z nějakého důvodu byl uskutečněn obchod v pátek ve 23:58 a samozřejmě ukončen ve 23:59, protože byl konec obchodování. Ale já vůbec nevím, že bych tenhle obchod uskutečnil. Neumím si to vysvětlit. Přece je to blbost, otevírat 2 minuty před koncem obchod, když je jasné, že je obchodování u konce. Podle historie k otevření obchodu došlo, ale já to rozhodně vědomě neudělal a co je nejlepší, ten obchod je mínusový. :-(
No schválně, jestli tam někdo najde jiný obchod uzavřený pod dvě minuty, kromě odstraněných čekajících pokynů, které jak doufám se nepočítají.

www.uss-achilles.ic.cz/Statement.htm
« Poslední změna: St 22 Květen 2013, 06:47:50 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #43 kdy: St 22 Květen 2013, 11:53:24 »
Cekajicich pokynu se to netykalo, ale slo o ten posledni prikaz 87562084 co jste zadaval, schvalne jsem to i kontroloval uplne vsechno a i to konzultoval na financnim.

To ze si nejste vedom zadani prikazu bych videl jako variantu, ze mate povolene okamzite obchodovani jednim kliknutim, tedy ze nedochazi k zadnemu dalsimu zdrzovani povrzovanim obchodu. vam se to ted podle vseho vymstilo, ze jste si toho asi nevsiml.

Ovsem pisete, ze doslo k zavreni onoho posledniho obchodu pri ukoncovani souteze. To ovsem neni to co se ve skutecnosti stalo, nebot ten posledni prikaz byl zavreny opet rucne a jeste pred koncem souteze. NEBYL tedy zavren automaticky jak se domnivate, ale na pokyn uzivatele v MT4. Paradoxne, kdyby jste ten prikaz nechal byt tak byl sice asi narostla trochu ztrata, ale trvani by mohlo byt delsi jak 2 minuty a nic by se nestaloa vy tu vyhru mel.

Automaticky zavrene mate jen dva obchody ve ztrate a to cisla 87561482 a 87561602 , ktere se zavirali automaticky az v case 18.5. 00:00

Netusim, jak jste ten prikaz zadaval, ale evidentne jste v ten okazmik u MT4 byl a i na tom paru, nebot je tam aktivita videt, tak predpokladam, nejake ukliknuti pri ocekavani ukonceni souteze a prepinani a okamzite zavirani a asi vam ani nedoslo, ze obchod uz se na velmi kratkou dobu realizoval. Coz v tom zmatku a tech nervech, jak jste sam psal se mohlo stat.

Je potreba si asi vice hlidat kam se klikne, aby jste si neotevrel obchod kde nechcete, tohle bylo nastesti jen demo, ale na LIVE uctu to muze mit hodne spatne nasledky v podobe ztraty realnych financi.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #44 kdy: St 22 Květen 2013, 12:13:27 »
Tak nervy jsem měl, ale co si vzpomínám, měl jsem před koncem otevřené tři obchody a všechny tři byli ve ztrátě. Nicméně i přesto že mám trochu okno asi vlivem těch nervů, že jsem otevíral tři obchody si pamatuju dobře a že jsem je otevřel dříve jak ve 23:45 si pamatuju na 99%. Jeden obchod jsem zavíral myslím nějakých 20 sekund před koncem, ale v té chvíli se mi MT4 kousnul a nešlo už nic dělat. No když to tak vidím, kdybych už v pátek neobchodoval, mohl jsem mít v konečném výsledku 2 300USD a mohl jsem mít třetí místo. Pro příště už raději nebudu minimálně 10 minut před koncem nic dělat, ať bude výsledek jakýkoliv, protože to co se stalo teď si neumím vysvětlit.

Co se týká reálných peněz, tam to neřeším, protože tam bych neměl nasazený takový objem kvůli MM a díky tomu bych neměl ani nervy.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru