Autor Téma: DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze  (Přečteno 44686 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #45 kdy: St 22 Květen 2013, 12:19:44 »
Tak o kousnuti MT4 jste nic nepsal, to by vysvetlovalo mnohe, protoze prikazy chodili od vaseho MT4 a jestli kdyz se kouslo v okamziku co se neco zacalo zavirat, kdyz jste odklikaval zavreni, tak je mozne uplne vse.

Mozna, jak jste se snazil ono kousnute MT4 nejak ozivit, jste klikal ne veci kam by jste neklikal a oni se presto zadavali, to je hodne realna moznost. Pak si vazne nebudete vedomi, ze jste neco oteviral zamerne, kdyz se vam to otevrelo pri kousnuti.

Je urcite lepsi zdrzet se obchodu na posledni chvili, mate min neru a clovek pak nezmatkuje, kdyz se snazi neco rychle napravit.

Obchodovani v patek je i dle nepsanych pravidel vzdycky rizikove  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #46 kdy: St 22 Květen 2013, 12:20:41 »
Ono teda je tam na konci vidět i jeden long a ten teda mě rozhodil, protože jsem chtěl dát short a z nějakýho důvodu jsem kliknul na Buy a to mě rozhodilo celkem dost. Kdo ví co se odehrálo, ale asi je na vině zmatek, protože jsem chtěl mermo mocí být třetí a nechytil jsem ten správný směr. :-(
Holt poučení do budoucna.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #47 kdy: St 22 Květen 2013, 12:22:42 »
urcite dobre puziceni a trenink psychyky, vidite co udela jen obycejna soutez s psychykou, jak to s clovekem zamava a to rpakticky vubec o ic nejde.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #48 kdy: St 22 Květen 2013, 12:24:06 »
Tak o kousnuti MT4 jste nic nepsal, to by vysvetlovalo mnohe, protoze prikazy chodili od vaseho MT4 a jestli kdyz se kouslo v okamziku co se neco zacalo zavirat, kdyz jste odklikaval zavreni, tak je mozne uplne vse.

Mozna, jak jste se snazil ono kousnute MT4 nejak ozivit, jste klikal ne veci kam by jste neklikal a oni se presto zadavali, to je hodne realna moznost. Pak si vazne nebudete vedomi, ze jste neco oteviral zamerne, kdyz se vam to otevrelo pri kousnuti.

Je urcite lepsi zdrzet se obchodu na posledni chvili, mate min neru a clovek pak nezmatkuje, kdyz se snazi neco rychle napravit.

Obchodovani v patek je i dle nepsanych pravidel vzdycky rizikove  :)

No když se mi MT4 kousne, jako že se mi to na novým kompu často nestává, zdržuju se klikání. Vlastně se zdržuji klikání u všeho co se mi kousne z důvodu, že čím víc člověk kliká, tím víc zatěžuje procesor a tím déle trvá než se daný program zase rozběhne.
Spíš bych viděl problém v tom zmatku, kdo ví co jsem všechno dělal???
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #49 kdy: St 22 Květen 2013, 12:31:20 »
Jasny, nic se nedeje, my to radeji i tak proverovali, abychom meli vsichni jistotu ze je vsechno v poradku a nedeje se neco co by se dit nemelo.

U vas se pouzcit a zkusit potrenovat tu psychyku, coz ale taky neni spatny trenink, kdyz o nic nestoji.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #50 kdy: St 22 Květen 2013, 12:36:15 »
No jo no, tady je akorát průšvih, že mi zase bude nějakou dobu trvat, než se zase umístím. Je to o štěstí, protože trefit při každém obchodu správný směr je dost náročný, zvlášť když kvůli zadávání maximálního objemu je rezerva dost malá. No už jsem byl v první desítce celkem asi čtyřikrát, tak snad to nebude trvat dlouho a budu tam zas.   8)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #51 kdy: St 22 Květen 2013, 12:40:56 »
Kdyby to slo vsem , tak by tam byl kazdy, rpoto je treba neco prokazat a jak pises sam, tobe s eto uz nekolikrat podarilo, tak vytrvat a neblbnout  :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:DEMO soutěž TOP10Forex o reálné peníze
« Odpověď #52 kdy: Čt 20 Červen 2013, 13:19:55 »
Tato sekce je jiz uzavřena pro zadávání nových příspěvků z důvodu vytvoření nového fóra na adrese http://www.liteforex.cz
Zůstává však stále přístupná pro prohlížení a stažení potřebných souborů.

Toto vlákno pokračuje bud na konkrétní adrese, pokud je stejné vlákno založeno
http://www.liteforex.cz/forumlf/informace-a-oznameni.html

nebo všeobecně je diskuze přenesena na nové fórum na adrese hlavních stránek tedy zde:
http://www.liteforex.cz/forumlf/index.html


Děkujeme za pochopení a věříme že se vám nové fórum bude líbit.

S pozdravem Stanicio

Tecnická podpora LiteForex Česká a Slovenská republika