Veřejná diskuze > Metatrader

Spravy v okne terminal

(1/2) > >>

Joe:
Zdravim Vas,

neviete nahodou niekto ako dosiahnut aby som dostaval spravy v okne terminalu?

Stanicio:
Zpravy jsou prijimany z vice zdroju a nekteri tito dodavatele zprav neposkytuji i rozsireny text pro rozkliknuti zpravy (zaobrazi se vam EMPTY). Jini zase naopak poskytuji i dodatecne zpravy po rozkliknuti a pak se vam ta zprava objevy. Zalezi tedy kdo tu zpravu vydal.
Zpravy jsou poskytovany v anglictine a rustine.

kazdopadne, ale toto je jen na REAL uctu, na LITE a FLOAT se ty zpravy objevuji jen od dodavatelu, co neposilaji rozsirene zpravy, mate je tedy vzdy empty.
Pokud tedy chcete zpravy i rozsirene otevrete si novy REAL ucet (nemusite na nej prevadet finance) a pouzijete ho jen pro prijem tech zprav.

druha moznost je vyuzit informace z WWW stranek http://www.liteforex.com/trading/analytics/ kde jsou navic i prehlednejsi
Nebo dokonce vyuzit jakehokoli RSS klienta a prijimat zpravy z  http://www.liteforex.com/rss/analytics/ to me pripada jako vubec nejlepsi reseni.

Joe:
Zdravim

este k oknu terminal.   
V denniku sa mi neustale objavuje hlaska "previous successful authorization performed from (rozne IP-cky )" Kazde 3 az 1 hodinu. Medzi tym je slovo "login"
Znamena to , ze mi vypadava internet a ono sa to neustale prihlasuje k inemu serveru?

Stanicio:
To neznamena, ze s epriuhlasujet ek jinemu, serveru ale spis tu ukazuje, z ematge nekvalitni pripojeni k internetu, kde vam navic dochazi k vymene vasich verejnych IP adres.
Ta IP co vidite ve vypisu, neni IP serveru, ale Vase verejna IP adresa, ktera provedla prihlaseni k MT4. meni li se, tak jsou jen dve moznosti
Nekdo vam naboural MT4 a prihlasuje s emisto vas, coz povazuji za dost neproavdepodobne.
Nebo a to je temer jistota, mate spatneho interneteoveho provaidera. Nejcasteji toto delaji samohonkovy WiFi poskytvatele, zvdy kdyz maji problem.

Otazka tedy zni, jak mate resene internetove pripojeni a od koho? Tam si myslim, ze najdeme odpoved.

K odhlaseni a prihlaseni k serveru v prubehu dojit muze a stava se to o u O2, ale neni duvod, aby se vam menila IP. Za poslednich 24 hodin zadny vydek nebyl vubec pripojeni k serveru.

Joe:
Zdravim

pripajam sa cez miestneho providera kablovej televizie.
Asi z nim budem musiet pohovorit, kedze mi to tiez pripadalo ako vypadky spojenia.
Dakujem za odpoved.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi