Autor Téma: PAMM učet  (Přečteno 42315 krát)

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
PAMM učet
« kdy: Út 31 Leden 2012, 09:35:38 »
Stanicio mám dotaz.Koukal jsem na stránkách liteforexu.com na příklady pamm učtů.
Přikládám script zají má mě  ,je to kalkulátor zisku na pamm.
To je jako garantovaný že kdyš tam dám 500 usd na 6 měsícu třeba na ten pamm Spectrum učet tak za 6 měsíců dostanu celkem i s vkladem 1842 usd?
To se my zdá trochu hodně zisku ;D
To je jen odhad žejo?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #1 kdy: Út 31 Leden 2012, 09:37:47 »
garantovany nemas naprosto nic, klidne o 500 USD prijdes. Zalezi na managerovy, jak moc je dobry a co bude s vasimi penezi delat.

jinak uz prekladame ty veci okolo, takze to budete mit v cetsine.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #2 kdy: Út 31 Leden 2012, 09:44:22 »
Jo já vym mám překladač ,zdálo se mi to divný asi bych ani nedal prachi nekomu o kom nic nevym to na tvuj pamm to by byla jiná tam jo taky ho tam uš máš mezi těma co tam jsou?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #3 kdy: Út 31 Leden 2012, 09:52:29 »
jo uz je tam. vcera se jeste upravoval profit, aby to bylo mene ziskovejsi a s mensim rizikem https://secure.liteforex.com/en/profile/pamm-accounts/monitoring/account/61425

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #4 kdy: Út 31 Leden 2012, 09:59:41 »
jo tak to jevono myslel jsem si že je to on stejnej název jako v MFXBook a kolyk tam bude garantováno deně nebo měsíčně nebo jak to bude( teda jako garantováno chápu jak to je) ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #5 kdy: Út 31 Leden 2012, 10:11:40 »
propocty ukazuji kdyz jsme snizili po snizeni zisku na cca 5000-7000 USD mesicne pri 25.000 USD uctu, takze zhodnoceni cca 20-25%. Snizovalo se to z cca 12.000  cca 45% zisku, kvuli vysokemu riziku a uvidime, zda se to nebude jeste o kousek snizovat.
Na LIVE to jedeme s vetsim rizikem i ziskem, ale to jsou nase fianance  to se s tim vyporadame jednoduseji  kdyz to klekne :) Ridime si vybery, takze treba ted uz nemuze dojit u nas k prodelku i kdyz to klekne vse, vybrany zisk je vetsi jak obchodovane castky.
Ale to se vsechno jeste bude probirat podrobneji vcetne analiz.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #6 kdy: Út 31 Leden 2012, 10:19:23 »
Takže kdyš ti tam pošlu 300 usd tak kdyš to dobře pujde budu mít 20% měsíčne zisku jo?

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #7 kdy: Út 31 Leden 2012, 10:23:25 »
niekto tu mlaská pri jedení  ;D ;D ;D

stancio, mohli by ste tých 20% garantovať... založím byt a natlačím ti tam všetko čo mám  ;D ;D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #8 kdy: Út 31 Leden 2012, 10:46:46 »
krysa9 -- jo tak se to da pochopit cca 60 USD :) ale neplanujeme, ze to bude pokazde 20% z akumulovaneho vkladu, ale z prvotniho vkladu, tedy ne vzdy 20% narustajicipodle uctu (coz bude sazmorejme az do vyberu), ale jen z tech pocatecnich, zisk se musi vybirat, je tam obrovske riziko ztraty vsehoa ten vyber to pkryva tedy snizuje riziko.

Balti -- jedinou zaruku co ti dame je, ze to padne na hubu, to vime a dokonce vime, i jak se to stane, jen nevime, kdy :) Nam to slozilo zatim jeden live, ten sice v lokalni ztrate (obchodoval asi jen tyden), ale jelikoz je to v portfoliu, tak celkove je to ziskove a nejde uz u nas na tom prodelat i kdyby to padlo treba za hodinu. Riziko je nez se dopracujeme k te hranici bodu zlomu, kdy uz se nehraje o prodelek, ale jen o cisty zisk. Na PAMM to jeste neni na LIVE ano. Ale PAMM je delany ted s menisim rizikem, takze by to melo byt i stabilnejsi, kdyz tak se pouzije jeste jeden setings s mensim ziskem i rizikem. to je take ve hre.
Ale garance ti neda nikdy nikdo, to nejde, opet by to byl Holy Grail. Je to proste investice do rizikoveho obchodu.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #9 kdy: Út 31 Leden 2012, 10:57:52 »
to balti a krysa:

Je treba mať vždy na pamäti zlaté pravidlo :
Investuj vždy len toľko, koľko si môžeš dovoliť stratiť.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #10 kdy: Út 31 Leden 2012, 11:03:17 »
Presne tak, to plati v celem tradingu, vzdy je treba pouzivat finance takove, ktere jsou "plonkovni" tedy ne zivostne zavisle a jejich ztrata nesmi ohrozit existenci. To by tradera neuveritelne svazovalo, zacal by delat chyby a v konecne fazi to psychycky neustoji a vysledek je smazani uctu. To vam podepise kazdy trader. Tech par jedincu, kterym to vyslo je ona povestna vyjimka z pravidla a vyjimka, je opravdu od slova vyjimecny, tedy ne to co je bezne.

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #11 kdy: Út 31 Leden 2012, 11:25:01 »
Pánové to s tým bytom som myslel uštipačne a provokatívne :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #12 kdy: Út 31 Leden 2012, 11:29:52 »
Ono vzhledem ke zkusenostem co mame, tak radeji zareagujeme hned, ono jeden nikdy presne nevi, zda to byla opravdu ironie ikdyz jsme to oba dva predpokladali. Neni na skodu to tak jako tak pripomenout. Nekd se toho chytne, protoze je to hodne lakavy a prestane premyslet racionalne a nestesti je na svete. :(

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:PAMM učet
« Odpověď #13 kdy: Út 31 Leden 2012, 11:37:50 »
okej, rozumiem.. urobili ste správne, niekomu to možno zachráni X dolárov :)

Ja mám pod monitorom na samolepke napísané presne to čo napísal vaw a ešte, že ,,najdoležitejšia je ochrana kapitálu,, a pred každým vstupom si to prečítam a bleskovo prehodnotím, že či sa mi oplatí riskovať  :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:PAMM učet
« Odpověď #14 kdy: Út 31 Leden 2012, 12:04:56 »
to je rozumny, jeste se vyplati mit po ruce drevenou palicku a tim se v pridae poruseni svych pravidel mlatit  ;D