Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 546904 krát)

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1035 kdy: Út 22 Leden 2013, 08:50:29 »
mne by stačilo i 1,32, nie som taký náročný  :D

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1036 kdy: Út 29 Leden 2013, 17:13:53 »
pánové? nevíte to poslat dole? tento rast ma nebaví  :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1037 kdy: Út 29 Leden 2013, 21:48:22 »
Uz se na tom pracuje  ;D

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1038 kdy: Út 29 Leden 2013, 23:38:44 »
mňa to už nebaví tiež, normálne mi to pripadá, že je to zákon "schválnosti"  :),
už dávnejšie sledujem vstupy pre obchody a vždy vám to vyšlo,
teraz som sa stihol pridať aj ja a zadal som 2 obchody podľa vašich vstupov a  ako na truc to ide opačným smerom  >:( , ak dobre vidím tak EURo sa dopracovalo na ceny spred roka, tak by sa mohlo inšpirovať aj tým poklesom spred roka ;)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1039 kdy: St 30 Leden 2013, 00:02:19 »
presne tak je dosazeno nadherneho rezistu na weekly 3490. Tak se da i ocekavat nejaka zajimavejsi reakce.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1040 kdy: St 30 Leden 2013, 00:16:40 »
mňa to už nebaví tiež, normálne mi to pripadá, že je to zákon "schválnosti"  :),
už dávnejšie sledujem vstupy pre obchody a vždy vám to vyšlo,
teraz som sa stihol pridať aj ja a zadal som 2 obchody podľa vašich vstupov a  ako na truc to ide opačným smerom  >:( , ak dobre vidím tak EURo sa dopracovalo na ceny spred roka, tak by sa mohlo inšpirovať aj tým poklesom spred roka ;)

Neboj, takových situací se zákonem schválnosti ještě bude. Mě to přesně před rokem vycházelo celý leden a pak se stal ten osudový zákon schválnosti, díky kterýmu jsem smázl účet, ale chyba byla na mé straně. Špatně spočítaný MM, mělo za následek ten průšvih, který bude možná pár let trvat, než ho napravím. Momentálně na obchodování nemám moc času a díky vánocům ani finance, takže kdo ví, kdy zase začnu.
Správný MM právě tyhle zákony schválnosti celkem dobře řeší.  ;) A je škoda, že jsem to tenkrát tak podělal.
« Poslední změna: St 30 Leden 2013, 00:19:22 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1041 kdy: St 30 Leden 2013, 00:26:46 »
Ferkog, jinak vis, kdy to pujde zase short? Presne v okamziku, kdy zavres ty sve longy, kdy zuz to nevydrzis s nervama. Pak to bude klasicka ukazka Muphyho zakonu  ;D.

Kdyz o tom, tak premyslim, tak jsme aspon nalezli duvod proc to ted jde proti nam, urcite to bude tim, ze jsi zadal sve kontrakty  ;)

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1042 kdy: St 30 Leden 2013, 00:42:16 »
tak toľko reakcií som nečakal, ale aspoň som sa pobavil  :) takto neskoro v noci a v kľude si budem čakať na ten short (long tam nemám žiadny),
však zatiaľ si to trošičku nahrádzam na AUDUSD


Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1043 kdy: St 30 Leden 2013, 00:50:49 »
Co mas delat jinyho, cekas na short a nudis se  ;D. Long tam uz taky nemam zadny.

Offline ferkog

  • LITE účet
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 143
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1044 kdy: St 30 Leden 2013, 01:03:21 »
mňa to už nebaví tiež, normálne mi to pripadá, že je to zákon "schválnosti"  :),
už dávnejšie sledujem vstupy pre obchody a vždy vám to vyšlo,
teraz som sa stihol pridať aj ja a zadal som 2 obchody podľa vašich vstupov a  ako na truc to ide opačným smerom  >:( , ak dobre vidím tak EURo sa dopracovalo na ceny spred roka, tak by sa mohlo inšpirovať aj tým poklesom spred roka ;)

Neboj, takových situací se zákonem schválnosti ještě bude. Mě to přesně před rokem vycházelo celý leden a pak se stal ten osudový zákon schválnosti, díky kterýmu jsem smázl účet, ale chyba byla na mé straně. Špatně spočítaný MM, mělo za následek ten průšvih, který bude možná pár let trvat, než ho napravím. Momentálně na obchodování nemám moc času a díky vánocům ani finance, takže kdo ví, kdy zase začnu.
Správný MM právě tyhle zákony schválnosti celkem dobře řeší.  ;) A je škoda, že jsem to tenkrát tak podělal.

mne sa ešte v 2011 podarilo zmazať 2 účty (našťastie iba s menšími vkladmi), a až potom som sa tu na fóre dočítal možné postupy a rady "ako na to" a uvedomil som si, že som robil presne tie isté chyby pred akými tu Stanicio varoval, ale už bolo neskoro. (no čo už, keď nejde o život nejde o nič :D)
teraz mám ďalšie 2 účty a s tými už pracujem oveľa obozretnejšie
tento druh investovania beriem ako "hobby" a určite ma to vyjde oveľa oveľa lacnejšie ako napríklad automaty alebo cigarety, ktorým našťastie neholdujem a do budúcna sa uvidí ako to "vypáli"

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1045 kdy: St 30 Leden 2013, 01:11:14 »
My jsme si tim prosli vetsinou take, takze takze se snazime aby ostatni se tech stejnych chyb vyvarovali, ale kdyz oni nas lidi kolikrat neposlouchaji a maji svou hlavu  :).
O to vic radi slysime, kdyz si ty informace nekdo dokaze dobre intepretovat a je to pro nej prinosem.

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1046 kdy: St 30 Leden 2013, 08:57:23 »
Mne to euro zmazalo ucet :), nevadi  ;),bol to maly ucet, skusim znovu nieco vyhrat  na Top10 ,  ;)

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1047 kdy: St 30 Leden 2013, 09:00:45 »
My jsme si tim prosli vetsinou take, takze takze se snazime aby ostatni se tech stejnych chyb vyvarovali, ale kdyz oni nas lidi kolikrat neposlouchaji a maji svou hlavu  :).
O to vic radi slysime, kdyz si ty informace nekdo dokaze dobre intepretovat a je to pro nej prinosem.

myslíš tie cigarety a automaty?  ;D ;D ;D ;D len aby sa toto fórum nepretransformovalo na klub vášnivých hráčov a tuberákov  ;D ;D samozrejme srandujem, aby to niekto nepochopil zle  :)

takže ak som to dobre pochopil.. tak celý problém je v tom, že Ferkog je short a preto to ide proti nám  >:( ty jeden! ved počkaj, ty nám takto napriek robiť nebudeš  ;D ;D ;D

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1048 kdy: St 30 Leden 2013, 09:03:26 »
Mne to euro zmazalo ucet :), nevadi  ;),bol to maly ucet, skusim znovu nieco vyhrat  na Top10 ,  ;)

ahoj, položili ťa divergencie?

Offline opall11

  • REAL účet
  • Sr. Member
  • *
  • Příspěvků: 269
  • Karma: +10/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #1049 kdy: St 30 Leden 2013, 09:11:02 »
nie, nemam tiez stastie  na Gapy :D , kolko krat som do toho isiel som mal problem to udrzat, ale veril som este v GBP , ze pojde hore s eurom ale v piatok som to zrusil zo stratou -115 pips, no a kedze moj ucet bol maly ,tak to  dnes euro zmazalo.
No, euro roby nove maxima, teda trend je jasny - LONG,  ;)