Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 547236 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #930 kdy: Čt 19 Červenec 2012, 18:15:35 »
No o prazdninach je volneji, tak by se to i mohlo hodit i ostatnim.

Když to nebude o víkendu, tak mám rozhodně zájem. Momentálně mám rodinku u tchána na chatě, takže je vidím jen o víkendu. No a přiučit se novým věcem rozhodně neodolám.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #931 kdy: Čt 19 Červenec 2012, 18:17:20 »
no ja zrovna myslel na sobotu   :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #932 kdy: Čt 19 Červenec 2012, 18:19:36 »
Jo tak, pokud to bude většině vyhovovat v sobotu, zúčastním se jindy.  ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #933 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 16:03:52 »
zdravím vespolek..

čo poviete na ten gap? má tam niekto nejaký kontrakt?  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #934 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 16:15:35 »
Tak já jich tam mám hned několik už několik týdnů a na tohle jsem čekal jak na smilování, ale něco takovýho jsem nečekal ani ve snu. :) A popravdě když jsem v úterý četl všechny ty negativní zprávy ze všech stran, čekal jsem, že to půjde až někam na 1800
« Poslední změna: Čt 26 Červenec 2012, 16:18:14 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #935 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 16:30:21 »
Tuším že ty si tam mal longy.. takže gratulujem dupisek  8) a máš aj teraz nejaké shorty na ten gap?

Správy ja už neriešim.. bud sú oneskorené alebo sú to predpovede ktoré  aj tak nevychádzajú  ;D Teraz očakávam, že dne večer, zajtra cez weekend výjdu na povrch nejaké pozitívne správy, ktoré ovplyvnili tento dnešný rast.. ludia sa nadchnú, začnu nakupovať a ono to znova  začne padať.. zasa v tom vidím možno takú tú moju večnú ,,konšpiráciu,,  retail - big boys, ak mi rozumieš :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #936 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 17:02:03 »
Jo jo, máš pravdu, že nemá cenu zprávy řešit, ale já už na ten long čekal celkem dlouho, tak jsem hledal mezi zprávama světlo naděje a spíš jsem začal cítit beznaděj, tak jsem zavřel prohlížeč a raději jsem nic nečetl.
Dnešní růst je ovlivněn prohlášením prezidenta ECB, který prohlásil, že ECB udělá i nemožné proto, aby zachránila eurozónu a euro.
O shortu jsem přemýšlel, ale spíš ho dát do hedge, anebo uzavřít některé longy a nahodit tam další limity na long, protože short na ten gap je podle mě ještě brzy. Myslím, že jim to bude ještě chvíli trvat, než vystřízlivý. Ten 200pipový long mi celkem spravil náladu a jak jsem někde četl jednu technickou analýzu, pokud dnešek zavře nad 2160, tak by se mohl změnit trend a já si to myslím také a protože je to nyní na 2300, tak by to mohl být aspoň střednědobý trend a v ten já doufám.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #937 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 20:10:18 »
Jo... gratulace ešte raz :) som rád, že sa ti vrátila chuť a optimizmus  :)
ja som tento týždeň neurobil ani jeden obchod.. nejak ma to neťahala ku grafom ale to hlavne, kvoli nedostatku času..

- k tomu šéfovi ECB... teraz si môžeme  otestovať moju teóriu: ľudia začnú nakupovať a do dvoch týždňov to zletí  ::)

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #938 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 20:15:04 »
a jak jsem někde četl jednu technickou analýzu, pokud dnešek zavře nad 2160, tak by se mohl změnit trend a já si to myslím také a protože je to nyní na 2300, tak by to mohl být aspoň střednědobý trend a v ten já doufám.

analýzy ma vždy pripravili o zisk lebo som stáel držal straty a čítal analázy, že sa to má každú chvílu otočiť.. a potom som zatváral maličké zisky lbo som čítal analýzy o možnom obrate :D a zaujímavé, že to vždy išlo naopak.. možno by bolo vhodné keby sme robili presný opak toho čo hovoria analýzy  ;D ;D alebo skor vytrénovať psychiku voči vplyvom a dopadom cudzích analýz na moje rozhodovanie..

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #939 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 20:53:48 »
Jo... gratulace ešte raz :) som rád, že sa ti vrátila chuť a optimizmus  :)
ja som tento týždeň neurobil ani jeden obchod.. nejak ma to neťahala ku grafom ale to hlavne, kvoli nedostatku času..

- k tomu šéfovi ECB... teraz si môžeme  otestovať moju teóriu: ľudia začnú nakupovať a do dvoch týždňov to zletí  ::)

Já si od úterka taky musel dát pohov, protože jsem byl z těch negativních zpráv mimo, takže jsem tenhle týden taky nic moc nevydělal. Sem tam nějakej pip jo, ale oproti minulýmu týdnu to bylo slabý. Jinak souhlasím s tebou a je to jak jsem psal. Až vystřízlivý, tak se to zas otočí, podle mě ten pohyb byl dneska až moc optimistický, ale na PAMM Sisa je potřeba ještě víc nahoru, tak doufám, že to tam doleze, než to zase půjde dolů. Jinak moje technická analýza mi u eura ukazovala obrat už dávno, proto jsem na to čekal jak na smilování. Ohledně té analýzy co jsem četl, já jsem se s ní ztotožnil, protože když jsem viděl ten pohyb, tak mi samotnému vyšlo, že když to zavře nad 2160, tak by se to mělo otočit a teprve potom jsem o tom četl na webu, takže to bylo pro mě jako potvrzení té mé analýzy. Akorát, že ani moje analýza ani ta na webu nepočítala s takovým pohybem.  ;D
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #940 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 21:38:16 »
jo rozumím.. ja som na tom potom zle lebo ked niečo prečítam, tak sa s tým velmi rýchlo stotožním  :D aj ked moje pôvodné výpočty hovorili niečo iné.. preto som vlastne prestal sledovať analýzy a predpovede :D

Tak prajem ti ešte hodne takýchto neočakávaných pohybov do profitu   8)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #941 kdy: Čt 26 Červenec 2012, 23:22:18 »
No já si sice sem tam něco přečtu, ale potom únorovém kotrmelci se snažím raději držet toho svého. Jenže v úterý se objevilo tolik negativních zpráv, že mě to nějak pohltilo a proto jsem raději nedělal nic, protože jsem byl rozhozený. Takže jo, občas si něco přečtu, ale když to není nijak našponovaný jako to bylo teď, protože přeci jen ten short trvá už hodně dlouho, tak se snažím jet podle sebe. Když o tom přemýšlím, tak si nějakou tu zprávu přečtu zřejmě proto, abych byl aspoň trošku v obraze co se děje. A možná za to taky může seznam.cz, občas vypustí nějakou zprávu a člověk má pak brouka v hlavě a to je pak asi lepší jít od kompu a nedělat nic.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #942 kdy: Pá 27 Červenec 2012, 01:43:30 »
Tak jsem neodolal a soupl tam short 2220. :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #943 kdy: Pá 27 Červenec 2012, 12:33:25 »
tak jsem skoncil na BE+5 ni nic uvidime, co bude dal a kdyz tak pridame  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #944 kdy: Pá 27 Červenec 2012, 20:23:57 »
Tak ten short jsem teda teďka pěkně projel. Čekal jsem, až to vyleze na 2400 a chystal jsem se ho tam hodit, ale než to tam dolezlo, tak to vzalo hodně rychlej obrat.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru