Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 559660 krát)

Offline Jofiel

  • LITE/REAL účty
  • Full Member
  • *
  • Příspěvků: 154
  • Karma: +5/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #510 kdy: Pá 17 Únor 2012, 17:03:04 »
nech len pekne skace dolu :D
Trading is not easy but it is simple!

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #511 kdy: Pá 17 Únor 2012, 17:03:57 »
No zatím se mu moc nechce.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #512 kdy: Pá 17 Únor 2012, 17:08:05 »
Pánové bez obáv :) už to naberá správny smer :) do fajrontu sa budeme pozerať na zelenú štatistiku na my fx  ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #513 kdy: Pá 17 Únor 2012, 18:54:12 »
No velká snaha do shortu teda není.  :(
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #514 kdy: Pá 17 Únor 2012, 22:32:53 »
v pondeli se to stejne bude motat, tak proc stahovat kalhoty pred brodem. At top dela co to umi, stejne vydelame jak long tak short.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #515 kdy: Pá 17 Únor 2012, 22:45:48 »
Já to musel trochu poopravit. Ředil jsem celkem 4x, takže dohromady 5 kontraktů a v případě nějakýho většího weekly GAPu bych riskoval smazání účtu, takže jsem raději zavřel první a poslední kontrakt. Takhle můžu ještě něco přes 200 pip do mínusu a v záloze mám doplnění depositu se kterým bych mohl ještě dalších 100 pip do mínusu. Ty peníze mám sice připravený na PAMM účet, ale v případě záchrany bych je použil, ale snad to nebude potřeba. Sice jsem tím zavřením přišel o 112USD, ale ty jsem v minulosti vydělal a myslím, že je to lepší než riskovat celý účet. V neděli když tak podle situace ještě naředím a bude to zpět i s úrokama a když ne a zavřu s nulou, tak budu pořád ještě hodně v plusu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #516 kdy: Pá 17 Únor 2012, 22:51:36 »
5 kontraktu tedy 250 pip minimalne, tak takovy pohyb tam urcite nebyl, nekde tedy se musela stat chyba.

Dusledne dodrzovat MM a ani takovyto pohyb nemuze privodit ohrozeni uctu. Ale je na kazdem, aby si to odridil jak uzna za vhodne, nekdy byva leposi ztratu vzit a jindy si pockat. Al epokud neni v pohode MM, zbyva pak uz jen jedna moznost a ta svazuje.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #517 kdy: Pá 17 Únor 2012, 22:56:01 »
No a proto jsem ty dva kontrakty zavřel, protože weekly GAP je sázka do loterie a já rozhodně vsázet nechci. Tím zavřením jsem teď zpět v rámci svého MM. Smazání účtu rozhodně taky riskovat nechci.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #518 kdy: So 18 Únor 2012, 12:08:38 »
Já tam mám 5 kontraktů a samozhře 1  mám mymo plán vstoupil jsem moc brzo,no jo stále stejná chyba.No  nic ale ono se to stejně vrátí ;D

dupísek pošlu ti dobrej prográmek na vypočítávání MM akorát musíš mít nainstalovanej Framework 4 ale šlape dobře.
Kdo ho bude taky chtít tak mi dejte vědět.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #519 kdy: So 18 Únor 2012, 14:41:17 »
Z meho pohledu, kdyz si to kazdy radeji vypocita sam rucne nebo si udela tabulku v excelu, tak mu to da podstatne vice, aby tomu dukladne porozumel a pak se mu to lepe dodrzovalo.  ;)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #520 kdy: So 18 Únor 2012, 15:54:20 »
krysa9 - Díky, ale u mě je problém tak trochu jinde. Problém začal ve chvíli, kdy byl v úterý, nebo ve středu ten long pohyb. Já ho zadal zbytečně brzy a pak jsem nejspíš spanikařil když se to vrátilo a myslel jsem si, že už to dál nepůjde a že to půjde zase do shortu. Tak jsem zadal short, což bylo ještě více brzy než před tím ten long. Zdrojem toho všeho bylo moje rozčilení o kterém mě upozornil Stanicio, že bych v rozčilení neměl obchodovat.
Pak už to bylo jednoduché, snažil jsem se to zachránit a poslední kontrakt jsem zadal na 3157 což bylo skoro na pozici kdy to vypadalo, že se to otáčí a proto jsem zvolil z mého nynějšího pohledu asi už dost agresivní metodu. Těsně před zavíračkou jsem si uvědomil, že pokud by byl weekly GAP ještě více nahoru a po něm by to klidně taky ještě mohlo pokračovat nahoru, riskuju smazání účtu a smazat 1000USD už by fakt bolelo. Proto jsem raději 2 kontrakty zavřel s tím, že u jednoho jsem obětoval 109USD, ale nyní mě dalších 200 pipů nahoru nemusí rozházet. Jak to příští týden dopadne jsem docela zvědavý a tak nějak doufám, že nebudu muset ředit tak, abych to zachraňoval, ale naopak, že z toho aspoň něco bude. Těch 112USD mě tolik nebolí, protože jsem je minulý týden vydělal a mám za to další zkušenost. Jen doufám, že to nebude pokračovat ještě dalších 350 pip, to už by mohl být problém.
« Poslední změna: So 18 Únor 2012, 15:56:23 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #521 kdy: So 18 Únor 2012, 17:57:23 »
tak to jo ;D

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #522 kdy: So 18 Únor 2012, 18:29:16 »
Chlape, to ti musel niekto povedať, že ked si psychicky mimo normu aby si neobchodoval? ved to by malo patriť medzi první pravidla tradingu  ;)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #523 kdy: So 18 Únor 2012, 19:38:39 »
Je to smutný, ale je to tak. Nevím jak kdo z vás, ale já když se naštvu, tak mám vypnuto a že bych v tu chvíli neměl obchodovat jsem si prostě neuvědomil. Já jsem bohužel cholerický povahy a když se naštvu, dokážu být dost horká hlava. Jednou jsem málem vyřval našeho japonskýho ředitele, ale naštěstí jsem zabrzdil. Sice až asi 5 metrů před ním, ale zabrzdil, protože mi blesklo hlavou, že mám rodinu.
Jinak si jako moc servítky neberu. Prostě když mi bouchnou saze (a to se stává dost často - v práci mi jeden kolega začal říkat, že jsem jako pionýr, že chytám na první šlápnutí  ;D), tak to stojí za to a to ještě můžu být rád, že v té chvíli kdy jsem zadával kontrakt jsem nebyl rozčilený v plný parádě. Ohledně dětí se snažím se mírnit, plnou parádu si schovávám do práce, tam je spousta objektů, který si zaslouží minimálně jednou za den seřvat, protože vymýšlí hovadiny.

Nejsem na to hrdý, ale bohužel s tím musím žít. Po tomhle obchodě se budu snažit neobchodovat když budu naštvaný. Člověk prostě sbírá zkušenosti různými způsoby, někdy jsou příjemný, někdy nepříjemný. Mě teď nezbývá nic jinýho než doufat, že tuhle zkušenost přežiju.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #524 kdy: So 18 Únor 2012, 19:51:28 »
rozumiem.. každý máme svoje muchy.. ešte by som ti rád poradil aby si neobchodoval ani pod vplyvom alkoholu  ;D ;D

PS: na tom euru mám taky 3 shorty.. a taktéž i na libre tak to výjsť musí ! :D