Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 559934 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #285 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 21:35:56 »
Tak já jsem měl pocit, že ten průměr tak trochu napovídá, ale teď už je to zas trochu jiný. Možná je to tím, že s H4 a D1 teprve začínám. Každopádně pokud to půjde dolů, budu mít zavřeno s +20 pips, tak aspoň něco pro začátek. O tom směru ještě zkusím popřemýšlet. Ono vstupovat do obchodu na grafu H4 a D1 je pro mne změna, protože si nějak neumím představit, že vstupuju do obchodu na několik dní.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #286 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 21:58:40 »
Nejen pocitat na nekolik dni, ale hlavne na naprosto jine targety. Na 4H target je 20 pip malo. Ja osobne treba do obchodu, pokud nemam target minimalne 50 pip ani nejdu a ignoruji ho. Existuje par vyjimek, ale to jsou nejake extra vstupy nebo testy.
Idealni targety jsou pro me okolo 100 pip. To vam totiz ukazuje i dobry signal na vstupu a mate cas s kontrakten ledacos udelat, kdyz se nedari podle predstav. S targetem 20 pip toho moc neudelate.

Ale je to vsechno o pouzivanem TF protoze treba na 1M grafu je 20 pip zase desne moc  ;)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #287 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 22:03:58 »
Tak momentálně jsem +47, tak uvidím v neděli jak to půjde dál. Tak na H4 je 20 pips opravdu málo, ale já to vychytám, to by bylo, aby nebylo ;)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #288 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 22:13:20 »
Urcite zdravy pristup k veci, jak jsem uz psak driv, ja zacinal na 5M a hledal jsem to co by vyhovovalo me, ne to co mi radili ostatni. A az jsem to nasel tak jsem u toho zustal. Ale i tak trader se stejne postupne vyviji a meni, takze treba zase za par mesicu budu tvrdit ze je super 1M  ;D

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #289 kdy: So 05 Listopad 2011, 16:40:29 »
No já si spočítal, že není potřeba dělat x obchodů za týden, už jen z toho důvodu, že moc obchodů, velký chaos a zmatek v přípravě, tím pádem spousta chyb a výsledkem je ztráta. Proto jsem přešel na H1, protože to není tak uspěchaný a líp se mi dělá analýza, navíc u toho nemusím sedět kdo ví kolik hodin. Když jsi pak psal, že máš radši H4 a D1, zkusil jsem to taky a zjišťuju, že mě nejvíce vyhovuje H1 a H4 s fibo indikátorem na H4, nebo D1. M1 a M5 sleduju už jen při možném vstupu na těch vyšších TF pro vysledování nejlepšího vstupu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #290 kdy: So 05 Listopad 2011, 22:50:05 »
no vidis, prece jen k necemu to bylo dobre  ;) Mam take rad svuj klid na analizu a tezko toho dosahnu na M15. pro me idealni princip je, rano zadam, v prubehu dne doplnim a kontroluji a vecer zase doladim zbytek a zadam dalsi. A tak nejak furt dokola  :)
Kazdy si najde to sve nekdo rychleji nekdo pomaleji. Al enema smysl obchodovat neco co nechci ci mi nekdo nuti.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #291 kdy: Út 08 Listopad 2011, 23:22:29 »
Tak jsem zvedav, zda se situace uklidni a pujdou si zavrit cenu na 1.4. Nevypada to zas tak nerealne ale nechce se mi tam lezt nahoru  :)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #292 kdy: St 09 Listopad 2011, 00:54:52 »
No jak koukám, tak se k proražení fiba 50 nemá, ale do konce týdne by to možná mohlo. Jsem zvědavý, jestli se to ouško dokončí.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #293 kdy: St 09 Listopad 2011, 00:57:26 »
jo ja tomu salku verim, je to muj oblibeny patern  ;D To tak dojde. Idealni je to neakam na 1.4150 tak uvidime, co nam to vsechno prinese za prekvapeni.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #294 kdy: St 09 Listopad 2011, 01:00:10 »
Tak uvidíme, jsem docela zvědavý  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #295 kdy: St 09 Listopad 2011, 01:21:41 »
Stejne je to divny, protoze jsem presvedcen o shortu, vidim tam vsak i ten long co by mel taky byt. Radeji pockam, co se z toho vyklube j eto pro me moc nerozhodny a zkusenosti rikali, kdyz o ztom nejsem rpesvedcen na dostatecne vysoke procenta, tak tak radeji nelezt.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #296 kdy: St 09 Listopad 2011, 03:41:08 »
Tak jestli se opravdu veškeré události promítají do ceny jak někteří tvrdí a fundament je jakási předpověď budoucího vývoje, tak by ta nejistota v grafu mohla pramenit z toho připravovanýho referenda v Řecka a následné zrušení.

Ale jinak jsem na tom stejně, nějak mě v posledních dnech euro netáhne. Minulý týden jak jsem psal jsem nakonec v pondělí trailing stopem utržil 40 pip, ale od té chvíle mne zatím nijak nezaujal. Takže se asi nechám překvapit bez vstupu.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #297 kdy: St 09 Listopad 2011, 08:33:37 »
Castokrat mene, je vlastne vice  :)

A o tom ze vse je uz vlastne zapocteno v cene, o tom jsem skalopevne presvedcen rovnez. Tohle ti bude rikat asi technik, zase fundamentalista bude naopak tvrdit opak. Pravda jak to tak byva je mozna nekde uprostred.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #298 kdy: St 09 Listopad 2011, 13:40:43 »
No tak teda, že to euro prorazí fibo 38.2 jsem teda nečekal. Zajímavej pohyb. Je vidět, že fibo 50 je hodně silná úroveň zpětnýho pohybu  ;D
« Poslední změna: St 09 Listopad 2011, 13:55:35 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #299 kdy: St 09 Listopad 2011, 18:55:48 »
Oni si dosli na 23 kratsiho FIBA, takze alespon pekn epotvrdili ze Fibo je namalovane dobre,  Tohle stejne budou rovnat protoze to bylo moc prudky.