Autor Téma: EUR/USD - euro  (Přečteno 560203 krát)

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #270 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:34:33 »
Tak samozřejmě, to je jednoduchá matematika, když má člověk velký deposit a chce vydělat, tak mu stačí pár pipů když udělá obchod za nakup několika lotů.
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #271 kdy: Pá 28 Říjen 2011, 23:43:54 »
Zcela urcite proto tvrdim, ze staci mit prumer 30 pip denne.

Offline skalper

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #272 kdy: So 29 Říjen 2011, 10:09:00 »
dobrý den

Jsem nový ,tak se jen rozkoukávám.

Hezký den

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #273 kdy: So 29 Říjen 2011, 10:49:39 »
to neni problem, je tady toho dost na co se da koukat  :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #274 kdy: Po 31 Říjen 2011, 07:22:34 »
Jak jsme tu psali co se bude dit s eurem, tak vidite, jak to hezky vyslo 1.4000 se nam pekne vratila a mame zase cisty stul s 298 pipy zisku a jedeme zase dal, jak se nam tu objevy neco pekneho.
Je videt, ze ten pohyb byla jen histericka reakce na balik penez pro recko a ze lidi pres vykend strizlive zauvazovali a schodek se srovnal. Je to sazmorejme hypoteticka uvaha na zaklade fundamentu, ale signalove jsme jeli podle techniky a to vyslo taky velmi slusne.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #275 kdy: Út 01 Listopad 2011, 11:05:41 »
Myslim, ze se konecne ukazuje, jak velky nesmysl je ten euroval, ktery jen stoji prachy a recko si stejne dal dela sve. Euro to tahne pekne dolu. Nam traderum to muze byt celkem jedno protoze vydelame jak na padu tak n avzestupu, mame alespon suprovou valatilitu, jen trhy budou nekdy hodne chaoticke a nepujdou tak lehce precist co by se melo dit. Ted si myslim, ze nastoupi technika, protze nejaky fundament strhne lavinu a technika to bude vracet.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #276 kdy: Út 01 Listopad 2011, 13:27:31 »
No mě ten můj systém, který piluju ukazoval, že by měl přijít long, ale zase se mi potvrdilo, že není radno vstupovat dříve než na potvrzeném signálu H1 grafu, ale nutkání jsem měl velký, protože na M15 a M30 už to bylo. Nadruhou stranu jsem nečekal tak výrazný pokles. I když potom co se včera objevila ta zpráva o Řeckém referendu jsem si říkal, že to asi nahoru nepůjde. Takže pro příště už budu na 100% signály M15 a M30 ignorovat.
Ale zase je fakt, že mi ten systém neukázal ten dnešní short, který je docela slušný, tak se asi budu muset poohlédnout po jiném systému.
« Poslední změna: Út 01 Listopad 2011, 13:29:37 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #277 kdy: St 02 Listopad 2011, 01:16:05 »
Zadny system neni stoprocentni a to ze nekdy neukaze neco je naprosto normalni. nema smysl hledat neco co vam vzdycky ukaze smer, to nejde, hledal by jste Holly Grail a ten nikdo nenasel a nenajde, nebot to nejde.

Na druhou stranu jet posle signalu M15 ci M30 mi prijde moc chaoticky nahodne. OSobne resim TF az 4H ci denni, ale take jsem zacinal na M5 a pak Se to zvedalo az k 4h a D a cim dal vic me o tahne k D  ;D Al eje to o technice co traderovy vyhovuje, me vyhovuje tohle nekomu jinemu zase 1M.

Add short, ten short byl sice ocekavany, i kdyz ne tak velky propad. Vsak jsme taky na tom neco vydelali.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #278 kdy: St 02 Listopad 2011, 07:07:35 »
Jo to je asi pravda. A taky je pravda, že v testování to bylo zatím poprvé, co mi to neukázalo to co by mělo. Asi zmatkuju zbytečně, to bude tím mým zdravotním stavem. Zkusím se do toho více ponořit, abych ten stav nevnímal, ale ta bolest je někdy nesnesitelná.  :(
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #279 kdy: St 02 Listopad 2011, 07:55:29 »
At uz je to jak je, kazdopadne je lepsi kdyz to ukaze "spatne" uz pri testech a clovek se muze na tyto situace pripravit. Take jsem mel system, kde jsem nechapal co to dela ze je to desn eprofitovy nic se na testeru neukazalo az na demu pri testech v to luxlo ucet. Pak uz mi to bylo jasne kde je chyba.
Je to i o psichyce a kdyz clovek v tu dobu na to nema naladu je lepsi to nechat byt, prece jen jde o finance a zbtecna chyba se muze vymstit. Ja se treba casto pletu v zadavani lotu a tak si to musim hlidat naposledy jsem se takez splet, ale zisk byl nastesti desetrakt vetsi, ale mohlo to byt i naopak.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #280 kdy: St 02 Listopad 2011, 10:54:39 »
Tak ono to u mě není ani tak o náladě, to já bych byl hrrr otevírat a uzavírat ziskové obchody, koho by to nebavilo. Navíc vzdělávat se v tradingu mě baví od samého začátku, akorát ty projevy nemoci, která se u mě objevila způsobují občas zmatenost. Ale jednu výhodu to má, k tomu že mě to baví mám ještě silnou motivaci, protože až nebudu moci aktivně vydělávat a ta chvíle může přijít kdykoliv, tak doufám, že se to stane aspoň částečně zdrojem příjmů. Invildní důchod přece jen moc vysoký není, takže se tomu teď snažím věnovat naplno. Dneska se mi povedl vstup na 1.3728 a zavřeno na 1.38.  :)
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #281 kdy: St 02 Listopad 2011, 11:27:42 »
Tak to chce potrenvat prave tu psichyckou stranku obchodu ta je nedilnou soucasti, to hrrr otevrirani a zavirani si zazil kazdy, je potreba se s tim poprat  a nepodlehnout tomu. Tomu dobre pomahaji NOANO kontrakt i kdyz teoreticky nejde o velke penize to podvedomi uz zacina hlaodat a clovek se najednou chova  zcela jinak nez na demu a to je potreba odbourat a trenik je to co pomaha se zlepsovat.

Ja tam mam ted shorty, ale i ty uz dneska nejake vysli, takze jsem v zisku, je videt ze vydelavat jak long tak short jde jen to jen o vstupu a vystupu. V kazdem pripade i maly  zisk par pipu podpori dalsi vzdelavani a motivuje. A jak pisete, ze vas bavi vdelavat se, tak to je jen dobre, protoze at si rika kdo chce co chce, ze je vsechno jednoduche a bezprobemove od zacatku, tak keca, je to o uceni se novych veci a jejich aplikace a hlavne vytrvalost a psichycka odolnost. Vsechno se ale da naucit, hlavni je chtit a pak uz to je pro dotycneho jednoduche.

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #282 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 14:54:27 »
Stanicio - tak jsem teď trochu trénoval a studoval a zajímal by mne tvůj názor. Né že bych se tady teď zaměřoval jen na fibo, ale když jsem to tady včera sestavil, trefil jsem, že to půjde short, ale teď mi to ukazuje long z té hladiny 1.3743 (zelená linie). TP bych dal tak 1.3904 (červená linie).

Je to možné?
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline dupisek

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 1 042
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • Easy Peasy
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #283 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 18:46:45 »
Tak jsem si teda pohrál s dalším fibo indikátorem  ;D
Je zajímavé jak to vychází  :)
« Poslední změna: Pá 04 Listopad 2011, 19:05:32 od dupisek »
Všem úspěšným traderům paleček nahoru 

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:EUR/USD - euro
« Odpověď #284 kdy: Pá 04 Listopad 2011, 21:17:39 »
Vsak to tady pisi furt, ze nepouzvam zadne indikatory a jen FIBO a prumer  ;). Ja vim, ze to vychazi a navic je to desne jednoduchy.  Proto memam moc v lasce omalovanky jelikoz me to rozptyluje.  ;D

Mrkni se na D graf, je to na 38 a tak smer je realny jak 23 tak 50 tim jsi skoncil s FIBO vic ti nerekne. smer tedy musis urcit  jinym zpusobem. Osobne tam ale nevidim, nic co by me presvedcilo na jednu ci druhou stranu. Targety podle FIBA ale mas, takze zalezi co ti ukaze spravny smer anic nebrani vstupu s PT na FIBO

A kdyz si jeste udelas to dlouhe FIBO co jsem posilal ja tak zjistis, ze jsou presne uprostred, takze zase vime prd, kam to smeruje. Ted je proste dle me na euru naprosta rovnovaha podle FIBA. A pokud jsi tam nebyl short tak bych tam ted nevstupoval. Prumer je take presne na nem.

Pokud ti neco lepsiho nerika smer tak zalozit ruce apockat si na neco lepsiho. Ono totiz je i umeni nevstoupit do obchodu, ne ze vstoupis za kazdou cenu i s naznakem smeru.