Veřejná diskuze > Automatizované obchodovanie & Expertní poradcovia (Strategie)

HEDGING

<< < (2/2)

Stanicio:
Presne tak, budoucnost je uz bez hedge obchodu. To je pak jedina moznost vetsi ucty a obchodovat loing n ajednom uctu a short na druhym, ale uz to bude jen virtualni hedge.

Rod:

--- Citace: cadmaker  Ne 01 Leden 2012, 03:49:21 ---nicmene, platforma MT5 jiz hedge obchody nepodporuje v samym zakladu a tudiz neni mozne drzet BUY and SELL pozici na jednom paru soucastne... :(

--- Konce citace ---
Tento problem se u MT5 da odstranit vytvorenim duplikovaneho obchodovaneho symbolu, ktery bude mit vedle sveho nazvu jeste trvaly dovetek, jinak to bude tentyz symbol. Hedge obchod pak lze otevrit tak, ze kuprikladu short pozici otevru na  -menovem  paru EUR-JPN a long pozici otevru na paru EUR-JPN2. Tyto moznosti vsak nema bezny uzivatel a sam si je nemuze vytvorit, je v tomto pripade vzdy potreba, aby takovouto upravu provedl samotny broker, vyuzivajici pro spojeni tradera s trhem prave obchodni platformu MT5.

dupisek:

--- Citace: Rod  So 16 Březen 2013, 12:31:34 ---
--- Citace: cadmaker  Ne 01 Leden 2012, 03:49:21 ---nicmene, platforma MT5 jiz hedge obchody nepodporuje v samym zakladu a tudiz neni mozne drzet BUY and SELL pozici na jednom paru soucastne... :(

--- Konce citace ---
Tento problem se u MT5 da odstranit vytvorenim duplikovaneho obchodovaneho symbolu, ktery bude mit vedle sveho nazvu jeste trvaly dovetek, jinak to bude tentyz symbol. Hedge obchod pak lze otevrit tak, ze kuprikladu short pozici otevru na  -menovem  paru EUR-JPN a long pozici otevru na paru EUR-JPN2. Tyto moznosti vsak nema bezny uzivatel a sam si je nemuze vytvorit, je v tomto pripade vzdy potreba, aby takovouto upravu provedl samotny broker, vyuzivajici pro spojeni tradera s trhem prave obchodni platformu MT5.

--- Konce citace ---

V době psaní příspěvku, to jest 1. ledna 2012 tyto duplikované symboly ještě neexistovali. Nicméně i přesto, že tato možnost v dnešní době už existuje, MT5 mě osobně co se týče uživatelského prostředí moc nesedí, takže mám raději MT4 nejen kvůli použití hadge. Jedna z věcí, která mi vadí je způsob ředění kontraktů. Místo přidání kontraktu dané dva kontrakty spojí a zprůměruje a to mi vadí hodně. Přijde mi, že MT5 je záměrně vytvořena nevýhodně pro tradery a výhodně pro brokery.

opall11:
Suhlasim s tebov Dupisek :), MT5 mi tiez nesedi ,  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi