Veřejná diskuze > Metatrader

MT4+android

(1/6) > >>

mato74:
Zdravím vsetkych, som zaciatocnik arad by som sa dozvedel ako sa dá pridať indikator do grafu na MT4 v androide nejako to neviem najsť a ešte da sa pridať indikator z MT4 pre WIN.

Dik.

Stanicio:
To nejde, teda alespon zatim to nejde. Slouzi to predevsim ke kontrole zadanych pozic, ci k zadani noveho obchodu posunuti PT, SL a tak podobne.
Ono ani si moc dobre nedovedu predstavit ze na tak malinkym display by to melo nejakou vetsi hodnotu, abych se podle toho rozhodl do bchodu. Dokazi si predstavit nejaky ten prumer, ale slozitejsi indy uz by byl velky zadrhel.

Ale kdo vi treba to vyrobce Metatraderu zkusi nekdy zakomponovata mile nas prekvapi v nejake novejsi edici.

Tudiz i ta druha otazka ohledne importu indikatoru je take zodpovezena.

mato74:
Moc dik za odpoved.

Stanicio:
Jinak, kdyz uz jsme u tech androidich aplikaci, tak existuje nejen MT4, ale i MT5 pro android. Ta sice zatim nema grafy, ale to predpokladam, ze take bude jen otazkou casu.
https://market.android.com/details?id=net.metaquotes.metatrader5&hl=en

Joe:
Prajem prijemny den

Chcel by som sa v suvislosti s touto temou opytat.
Doma mam notebook na ktorom bezia na piatich paroch EA-cka, ktore uplne autonomne obchoduju aj ked nie som doma.To sa stava casto. Napadlo ma, ze moze nastat situacia typu napr. Fukusima atd. a ja ich nebudem mat ako docasne vypnut.
Toto uvazujem riesit ich spustenim na nejakom mobilnom zariadeni s Androidom, ktore by som mohol mat pri sebe.
Poradi mi niekto, ci je tato moja predstava realna? Je to pre mna totiz jediny dovod na zakupenie takeho zariadenia.
Pobezi plnohodnotne min. 5 EA-ciek vyvinutych v prostredi windows na takomto zariadeni?

Dakujem za odpoved

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi