Autor Téma: MT4+android  (Přečteno 29893 krát)

Offline mato74

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
MT4+android
« kdy: St 02 Listopad 2011, 09:37:29 »
Zdravím vsetkych, som zaciatocnik arad by som sa dozvedel ako sa dá pridať indikator do grafu na MT4 v androide nejako to neviem najsť a ešte da sa pridať indikator z MT4 pre WIN.

Dik.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #1 kdy: St 02 Listopad 2011, 10:43:11 »
To nejde, teda alespon zatim to nejde. Slouzi to predevsim ke kontrole zadanych pozic, ci k zadani noveho obchodu posunuti PT, SL a tak podobne.
Ono ani si moc dobre nedovedu predstavit ze na tak malinkym display by to melo nejakou vetsi hodnotu, abych se podle toho rozhodl do bchodu. Dokazi si predstavit nejaky ten prumer, ale slozitejsi indy uz by byl velky zadrhel.

Ale kdo vi treba to vyrobce Metatraderu zkusi nekdy zakomponovata mile nas prekvapi v nejake novejsi edici.

Tudiz i ta druha otazka ohledne importu indikatoru je take zodpovezena.
« Poslední změna: St 02 Listopad 2011, 11:15:19 od Stanicio »

Offline mato74

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #2 kdy: St 02 Listopad 2011, 12:34:40 »
Moc dik za odpoved.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #3 kdy: Čt 03 Listopad 2011, 00:30:20 »
Jinak, kdyz uz jsme u tech androidich aplikaci, tak existuje nejen MT4, ale i MT5 pro android. Ta sice zatim nema grafy, ale to predpokladam, ze take bude jen otazkou casu.
https://market.android.com/details?id=net.metaquotes.metatrader5&hl=en

Offline Joe

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #4 kdy: St 29 Únor 2012, 11:10:16 »
Prajem prijemny den

Chcel by som sa v suvislosti s touto temou opytat.
Doma mam notebook na ktorom bezia na piatich paroch EA-cka, ktore uplne autonomne obchoduju aj ked nie som doma.To sa stava casto. Napadlo ma, ze moze nastat situacia typu napr. Fukusima atd. a ja ich nebudem mat ako docasne vypnut.
Toto uvazujem riesit ich spustenim na nejakom mobilnom zariadeni s Androidom, ktore by som mohol mat pri sebe.
Poradi mi niekto, ci je tato moja predstava realna? Je to pre mna totiz jediny dovod na zakupenie takeho zariadenia.
Pobezi plnohodnotne min. 5 EA-ciek vyvinutych v prostredi windows na takomto zariadeni?

Dakujem za odpoved

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #5 kdy: St 29 Únor 2012, 11:20:32 »
Na to je jednoducha rada. Zapomente na andriod pro tento vas ucel z nekolika dovodu.

1. na android nerozchodite AOS ta platforma to proste neumi.
2. i kdyby uimela musel by jste neustale udrzovat online datovou komunikaci se serverem coz na mobilu pujde hodne tezko udrzet potazmo na obcas se odpojujicim androidu.

Z techto duvodu si poridte VPS server a tam prevedte MT4 a androidem budete prstupovat vzdalene k PC


Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #6 kdy: St 29 Únor 2012, 11:48:24 »
Jinak pokud budete potrebovat jsme schopni zajistit vse okolo VPS serveru v CR (Windows server 2008) pokud nemate moznost neco vlastniho. 400 kc bez DPH mesicne v akci.
Pripadne vyuzit primo VPS server na Kypru (Windows server 2003) 20 USD mesicne

Offline Joe

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #7 kdy: St 29 Únor 2012, 12:24:33 »
Dakujem za odpoved aj ponuku  :)
Budem o tom uvazovat.
Pokial by to bolo aktualne, pravdepodobne to bude potrebne otestovat, ci teda realne prejdem cez rozne firewally atd.

Prajem Vam prijemny den

Offline Joe

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #8 kdy: St 29 Únor 2012, 12:50:12 »
Este ma tak napadlo.
Je mozne z MT4 pre Andoid zadat pending order (s iracionalnou cenou) so specifickym komentarom alebo idealne, spec. cislom magic (co pravdepodobne vyzaduje spustenie skriptu, neviem ci sa to da v A)?
Ak ano tak drobna uprava EA-ciek ich odstavi, pokial uvayujem spravne a otvorene objednavky zrusim rucne?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #9 kdy: St 29 Únor 2012, 20:43:09 »
Ne neda, Je to opravdu takove nouzovejsi reseni na hlidani takze spis rucne zavrit, rucne otevrit nic vetsiho od toho necekat.

Offline Joe

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #10 kdy: Čt 01 Březen 2012, 08:30:05 »
Zdravim Stanicio

Mam to chapat tak, ze cez Android nedokazem zadat ani pending order, napriklad na EURUSD BUY_STOP na cene napr. 2.500 a pridat mu komentar "STOP"? To dufam nie! Ten komentar je dolezity. Predpokladam, ze skript pod Androidom nespustim, ked EA-cko sa neda spustit a teda magic je nepouzitelny pre tento ucel.


Offline Balti

  • LITE účet
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 915
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #11 kdy: Čt 01 Březen 2012, 08:42:30 »
Zdravím JoeK

na androide možeš zadať pending order. ale to je všetko.. žiadne indikátory, žiadne EA, skripty, AOSy nejdu.. jediné čo možeš je meniť TF grafu  ;D a otvárať zatvárať obchody za trhovu cenu alebo pending order..

Sám android používam  :)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #12 kdy: Čt 01 Březen 2012, 08:46:15 »
Cekajici prikazy sazmorejme jde zadat, to by bylo proti logice. Je to take v te vete receno, ze jde prakticky jen otevrit a zavrit prikaz. I cekajici je prikaz.

Komentare nezadate
Magic nezadate
EA nespustite
indikator nespusite
prikazy na grafu nevydite (jsou samostatne jen jako vypis)

Opravdu to je jen k tomu jak jsem psal, otevrit a zavrit prikaz. Zadne slozitosti od toho necekat. i tak je to suprova vec, protoze si tim osobne dokazi odridit co potrebuji, jelikoz zadny indikatory nepouzivam, tak je nepotrebuji ani na androuidu.

Pro vas ucel jak jsem psal predtim, je android nepouzitelny (chcete po nem to co neumi) a musite pouzit alternativu neco na zpusob  VPS se vzdalenym pristupem z androidu, pak udelate vse co potrebujete protoze to nebudete delat na androidu, ale na PC, kde pobezi MT4. Andridi pouzijte jen jako spojovaci prostredek, ale t vam udela temer jakykoli jiny OS v telefonu co bude umet se spojit na dalku s PC.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:MT4+android
« Odpověď #13 kdy: Čt 01 Březen 2012, 08:46:45 »
kolega byl rychlejsi  ;)

Offline Joe

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Karma: +2/-0
    • Zobrazit profil
Re:MT4+android
« Odpověď #14 kdy: Čt 01 Březen 2012, 08:56:13 »
Zdravim vas

Dakujem za odpovede. Nepotesili ma :(.
Bol by niekto taky dobry a vyskusal pod Androidom zadat pendig order EURUSD BUY_STOP pri cene 3.0000. Dokazal by som pouzit aj to ako nudzove riesenie.
 Ak sa to nepodari, tak skutocne pre moju potrebu to nema cenu kupovat.
Dakujem za ochotu.