Veřejná diskuze > Podpora Liteforex

PAMM ucty

(1/4) > >>

jarvy:
  Zatial v skratke:
Otvoril som PAMM ucet ako manager, bez nafundovania penazi momentalne, zatial ok, ale prisli mi dva emaily s heslami a teraz to pride ... chcem otvorit ten pamm ucet, zadam cislo/heslo a nic sa nedeje...  :-\ toto vsetko na MT4 na mojom NB, otvorim VPS kde mam taktiez MT4 od liteforex nahodim cislo/heslo a voala  ;D na konte initial deposit 25000  8) , viem ze je to niaka blbost ale znaly veci snad poradia...

Stanicio:
Me napada jedna vec, zkousel jste nainstalovat nove stazenou instalacku MT4 i na PC do jineho nikdy nepouziteho adresare? Na VPS je urcite nova protoze nejede tak dlouho, ale na PC muze byt neco starsiho. Prece jen ty servery jsou dost nove.

jarvy:
Je pravda ze v NB mam starsiu instalacku, ale je updatovana a verzia a build je rovnaky, ale skusim stiahnut a nainstalovat novu.
A teraz ten deposit na tom PAMMe mala by tam byt predsa O. Ceny su tam 5-miestne a format je EURUSDX

Stanicio:
Na tu nulu ti musi odpovedet Vaw.

To ze je MT4 updatovana neznamena, ze je stejna, update jde od metaqoutes a instalacka od LF, kde jsou udaje o serverech a dalsi nastaveni. Je normalni, z emas ruzne nastaveni na MT4, protoz kdy zinstalujes nove MT4 vzdy je dobre ji stahovat nove ze stranek (sazmorejme, ne kdyz instalujes 5 ks MT4 denne  ;) )

jarvy:
OK jasne chapem, zrejme to tak bude.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi