Veřejná diskuze > Podněty, náměty, požadavky

sledovani prispevku na foru

(1/21) > >>

Stanicio:
Vsechna vlakna jsou sledovana  a na vsechny prispevky je odpovidano (je li to duvodne odpovedet), jestli se komukoli zda ze sekce neni aktualni neni podstatne, vsechny sekce jsou si rovnocene i vcetne informaci. Dekujeme za pochopeni a psani dle pravidel fora s kterymi jste pri registraci souhlasali.

p.s. pro onoho pana z dneska,  statistiky sem dal na web hned po svem prispevku, ze vsechny statistiky nemuzete najit a stale tvrdite, ze je neuverejnujeme,  to bohuzel neovlivnime, zakladni orientace s praci s pocitacem je bohuzel neco s cim pocitame, ze uzivatele uz opravdu umi, kdy se pousti do obchodvani. Pokud ne dejte kdokoli vedet zkusime doporucit nejakou literaturu ci vysvetlime orientaci na internetu.

mala napoveda, kdyz se jedna o signaly co uverejnuje stanicio, nebudou nahodou v sekci prezentujeme vysledky, vlakno signaly zdarma - stanicio

Stanicio:
Dnska nekdo posilal informace ohledne prihlaseni na stranky, tema asi uzivatel sam smazal, je-li to aktualni napiste prosim jeste jednou nevime o koho slo.

dupisek:
Zdravím, to jsem byl já. Ono to bylo celé takové zamotané a já zmatený. V této chvíli je už vše v pořádku :-)

Stanicio:
Super, ja si rikal, ze to mohlo byt smazane z duvodu, ze se vse podarilo, tak to jsem rad, ze jsme neco neopomeli. Dekuji za informaci.

dupisek:
A já děkuji za vstřícnost a ochotu. Až to tady všechno tak nějak pročtu, možná budu ještě hodně otravovat.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi